Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No Panowie dziś przyszło pismo od rzecznika ubezpieczonych i skarga została przyjęta ,już wysłali pismo do prezesa pzu żeby zajął się całą sprawą ,nareszcie bo już mnie trafiał szlak .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też będę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
dokładnie to jest sprawa dla Krzyśka idealna :>[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 18:34_________________________________________________ Jak zawsze oni wiedzą przecież lepiej :thumbdown:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak dowodu nie straciłeś to nie ruszaj tego ,jak kiedyś coś będzie się czepiał to zerwiesz bo to szybo się robi
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zawsze się czepiali o szybki ciemne ,wiec przednie piecowo trzeba robić a reszta folia tylko koszta będą dużo większe
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
dwa leony maja szybki przyciemniane przednie i prawie tego nie widać że jest folią a elegancko wygląda to
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
a zbiorniczek od płynu wspomagania zmieniłeś ??? a co do cewek to nie jest powiedziane że jak jedna padła to reszta też musi zaraz paść
-
Naprawa gwarancyjna
Na 99% obstawiam że wtryski bo miałem takie i działy się z nimi właśnie po takim przebiegi cyrki ,są one beznadziejne i nie nadają się do niczego , a tego gazownika też masz ciekawego :gwizdanie:
-
[B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
Niech zobaczy Ci czy wtryski się nie przytkały bo to może być powodem całej sytuacji ,ja tak miałem właśnie że wtrysk się zatkał i powodował że auto nie chodziło na wszystkie cylindry ,wymieniłem cewkę i nie pomogło ,dopiero czyszczenie i auto wróciło do życia
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Grześku dzięki za dyplom Wracając do domu widziałem w Szewnie zajście gdzie jakiś człowiek sobie wietrzenie domu zrobił przez wywalenie szyby a do tego wezwał panów niebieskich czyli mała awantura była.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
zapomniałem dodać że aso seata kupowałem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja powinienem zawitać dziś
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
w aso 120 płaciłem
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
:polew: dobre ciekawe co jeszcze wynajdziesz nowego :mysli:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi ten śnieg to chyba Ty zamówiłeś żeby Q wypróbować :>
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
I o co tyle krzyku było robić trzeba było wymienić parę elementów i auto będzie śmigać jak trzeba
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Oj Prezesie masz poczucie humoru nie ma co :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widać kto tu największym łakomczuchem jest :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi auto fajne ale ten tryb emerycki to nie dla Ciebie :no
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi ,nie jesteś pierwszy co fele na krawężniku załatwił , no to w poniedziałek na spota obowiązkowo masz się stawić bo ja Q chce się przewieść
-
[B5 AEB] Przeboje z AEB - turbawka
Zmień sobie auto w profilu bo 1.8T jest kilka rodzai.Dziwnego masz tego mechanika że nie może ogarnąć tego silnika ,musisz znaleźć jakiegoś kumatego mechanika bo gadanie że to beznadziejne silniki już daje dużo do myślenia o jego wiedzy.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu ja mam to samo jakoś ON mi nie podchodzi ,ojciec miał raz diesla i stwierdził że pierwszy i ostatni .A teraz się śmieje jak to Nowacek mówi gaz to do zapalniczek dobry jest ,a ja że ON to się do ciągnika nadaje a nie do auta :decayed:
-
Spawarka inwerterowa
Ja mam taką tylko że MMA i TIG jak na razie jestem zadowolony bo jest do drobnych prac bardzo dobra ,za swoją dałem 930 zł w castoramie .Myślę że śmiało możesz kupować i będziesz zadowolony .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no to mamy dwóch magików od zapałek :polew: jestem ciekaw co jeszcze wymodzicie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
hehe tylko z audi bmw nie zróbcie