Treść opublikowana przez adr1018
-
[B6 AVF] s-line po modach u Aligatora
Szkoda że go ci zwinęli długo się nie nacieszyłeś ;(
-
[ALL B6] Problem z numerem VIN, pomóżcie!
W kazdym B6 wlepa jest w miejscu pod kanapa? Wczoraj ogladalem B6 w sedanie i rzucilo nam sie od razu w oczy ze z tylu cos bylo robione... oczywiscie wlascicel komisu pokazal miernikiem ze sie nie znamy, ze nie ma czegos takiego jak szpachla z opilkami metalu i jeszcze kilka ciekawych historyjek naopowiadal. Wlepka z kodami w tym B6 byla jak w B5, we wnece kola zapasowego. Nie w kazdym B6 wlepa jest w miejscu pod kanapa przeważnie w awantach
-
[B6 AVB] Czyszczenie foteli
Zrób zdjęcia przed i po prani czekamy
-
[B6 AVB] Czyszczenie foteli
Tak do tego odkurzacz piorący i siedzenia jak nowe
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Zostaw takie ją są wygląda . Grafit zepsuje wszystko ale to tylko moje zdanie.
-
[B6 AVF] Moje pierwsze Audi
A co miałeś za naklejkę na lewym słupku koło siedzenia kierowcy, czy to nie był czasem anglik
-
[ALL] Jak usunąć rysy na lakierze
Jak myślisz że będą problemy przy sprzedaży to zrób zdjęcia tego uszkodzenia i pokażesz kupującemu jak coś zauważy. Nie trzeba malować całego błotnika, dobry lakiernik tak to powinien zrobić że nie powinno być śladu.
-
[ALL B6] Uszczelka komory silnika
Jest jedna, tylko ta na zdjęciu wydaje się taka krótka
-
[ALL B6] Moja Córeczka;d
To znaczy że jest do sprzedania, po pół roku już ci się znudził.
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Według mnie ta cena to okazja. Tyle co zostało w nią włożone, nie można porównywać z cenami golasów. Trzymaj się ceny
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Ale te co pokazałeś mają czarną obwódkę a te nie maja. Jak on to pomalował że nie widać różnicy. Może gdzieś są dostępne te modele lamp.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Czy ktoś wie gdzie można kupic takie lampy
-
[B6 AVB] A4 1,9 TDi Avant
Gratulacje jeśli przebieg prawdziwy do prawie nowy jeszcze słabo dotarty.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Ile cię kosztowała przekładka jak możesz to napisz na PW
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Na 100% te miał? Bo mnie się wydaje, że miał te które wszyscy, czyli biała góra a dół czerwony. Te są inne, jeszcze ich na forum chyba nie było. Białe po środku a góra i dół czerwone: EDIT: Obejrzałem stary temat i jednak ma wersję FK, podobną do tych na tej focie. To są te lampy: Tylko przyciemnione
-
[ALL B6] Moje skromne A4 B6 ->AVB
Ale do twojego zderzaka dolny nie będzie pasował.
-
[ALL B6] Demontaż boczka bagażnika (sedan)
W górnej części boczka. Wzmacniacz jest z lewej strony czyli zdejmujesz ta listwę poziomą plastikowa czarną (niektóre są przykręcane musisz sprawdzić czy są zaślepki na górze jeśli niema to pociągasz do góry jest na zatrzaskach) jak ja ściągniesz to wyjmujesz plastikowy kołek jest u góry w boczku w głębi bagażnika, później wyciągasz od góry z zatrzasku metalowego i resztę boczka odciągasz jest na wpinkach metalowych musisz mocno odciągać.
-
[B6 AWX] Prośba o wstawienie lamp do zdjęć
Dzięki Maciek80 na twoim wyglądają super A jak się spisują nie parują w środku. Ciekawe jak będą na graficie wyglądać.
-
[B6 AWX] Prośba o wstawienie lamp do zdjęć
Jestem ciekaw jakby wyglądały te lampy http://www.allegro.pl/item1028903596_lampy_tylne_audi_a4_b6_8e_led_black_diodowe.html i te http://www.allegro.pl/item1028902833_lampy_tylne_audi_a4_b6_8e_led_red_diodowe.html w tych zdjęciach Jak ktoś może to dziękuję
-
[B6 AVF] A4 1.9 TDI 130KM S-Line - Sportec
U mnie tez nie świeciły i je wyjąłem a tam pospadały wtyczki z kablami, zapiąłem i świecą. Miałem tez sytuacje ja spalił się bezpiecznik to nie było oświetlenia w bagażniku ale też nie było w podsufitce.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
To pewnie zamiast OFF
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Na tych zdjęciach widać że felgi pasują super także zmieniam zdanie :good:
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Super wygląda tylko według mnie jasna felga był by ale jeśli tobie się podoba to super
-
[B6 AVF] Bateria do kluczyka (scyzoryk)
Ja ostatnio wymieniałem w dwóch pilotach i nie musiałem nic kodować. W pierwszym wymieniłem od razu a drugi leżał bez baterii klika dni i też działa od razu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich