Treść opublikowana przez adr1018
-
[B6 AWX] Co to za dioda
Co to za dioda pierwszy raz z tym się spotkałem
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Tu masz wątek podobny http://www.audizine.com/forum/showthread.php/304085-AUDI-A4-B6-to-B7-RS4-Widebody-Replica-Conversion-Build-Diary
-
[ALL B6] Nadkole tył avant
W każdym b6 nadkola przednie są plastikowe a tylne z takiego jakby filcu który jest utwardzony od spodu jak plastik
-
B6 DIVISION
http://www.motonews.pl/audi/news-160-pierwsze-a4-dla-adama-malysza.html Ciekawe czy jeszcze go ma ?
-
[ALL B6] Brak hamulców
Ja gdzieś czytałem że ten króciec jesli jest obruszany to łapie powietrze i wystarczy go klejem dwuskładnikowym oblać w koło i jest spokój ale czy to pomaga nie wiem może ktoś już to testował?
-
[B6 AWX] ET33
Nie za bardzo bo tył jest bardziej schowany, a jeszcze et większy niż z przodu będzie dziwny ślad za tobą
-
Wasze niunie i mrozy
U mnie pali za pierwszym razem tylko dzisiaj zostawiłem na ręcznym i zamarzł i 15 km przejechałem wysiadłem a tu śmierdzi dotykam koło a tu gorące ;(
-
Czy felga stalowa 15 na zime o ET 45 do a4 b6 bedzie pasowac?
Et 45 koło będzie bardzo schowane ja mam nawet et 47 i koła są schowane ale trudno takie już były i na razie muszą być
-
[ALL B6] Temperatura
Powinna być różnica, 19 stopni a 24 to przecież 5 stopni cieplej to powinno być odczuwalne.
-
[ALL B6] Niskie temperatury a klimatyzacja
Czyli w modelu B6 można zimą jeździć z włączonym ECON kiedy lampka się pali ?
-
[B6 AWX] AUDI B6 glośny przy ok 2000-2100 obrotów ?
To normalne wszystkie AWX-y tak mają. Mnie się to podoba
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
Pewnie nie miałeś osłony na skrzynie i cofałeś i zebrałeś cały śnieg pod osłonę silnika i wyszedł zderzakiem
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
U mnie większość jeździ bez osłony bo pourywali i nic się nie dzieje ja wychodzę z założenia że jeśli była fabrycznie to ma być. Kup zamiennik i dopasuj otwory bo z używkami to różnie jest.
-
[ALL B7] Problem z domykaniem klapy bagażnika(sedan)
Spróbuj to dobrze suszarka rozgrzać i wysuszyć przeważnie pomaga jeśli nie to coś się dzieje z ryglem.
-
[B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
Też tak się u mnie działo. Klime miałem na AUTO i na 20 stopni dopiero po niecałych 20 km dochodziło 90 stopni. Jeden kolega z forum doradził żeby ustawić nie AUTO tylko ręcznie na jedna kreskę i temperaturę 18 stopni teraz po 6 km mam 90 stopni. Wniosek taki że temperatura otoczenia niska i silnik nie zdąży zagrzać jednocześnie silnika i wnętrza samochodu a jak zmniejszymy zapotrzebowanie na temperaturę w wnętrzu to nam szybciej zagrzeje silnik. Czyli na razie z termostatem nic nie kombinuje Czyli temat możemy zamknąć
-
[B6 AVF] Wymiana świec żarowych
Możesz ściągać kombinerkami lekko ciepłe
-
[B6 AVF] Aluminiowe felgi od mercedesa do Audi A4 B6
Czemu mają się urwać, ja mam tez od mercedesa 7jx15h2 et35, daj zdjęcia tych felg
-
Czy design Audi idzie w dobrym kierunku? Wasze opinie
A4 b8 super lepszy od b7
-
Naklejka na lewym słupku
Co to za naklejka powinna być na lewym słupku, dodam tyle że nie ta od ilości ciśnienia w oponach bo ona u mnie jest w klapce wlewu paliwa. Mam tylko po niej ślad a naklejki nie ma. Znalazłem na klubie zdjęcie b5 i tez jest ta naklejka tylko zerwana wymiarami pasuje do tej mojej Jeden klubowicz pisze że to naklejka serwisowa, jeśli ktoś ma tą naklejkę u siebie to proszę o foto
-
[ALL] Rozruch przy dużych mrozach
Czyli dobrze zauważyłem że świece grzeją jednakowo czyli grzeją jednakową długość nie zależnie od temperatury i jak jest -15 to jak 2 razy podgrzeje to pali od strzała a jak raz to trochę telepie po odpaleniu
-
[B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
No tak jak miałem włączone AUTO na klimie to się tak działo a jak ustawiłem na 18 stopni nadmuch na jedną kreskę i bez AUTO to temperatura była 90 stopni czyli dobrze kolego mówisz
-
[B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
Podczas mrozów zauważyłem że temperatura silnika raz jest 90 stopni a gdy jadę wolno tak 50 km/h spada do 70 przez pewien czas i znowu rośnie, latem tego nie było jak miała 90 to nigdy nie spadała podczas jazdy co to może być ?
-
[ALL] Rozruch przy dużych mrozach
W związku z coraz większymi mrozami mam pytanie dotyczące grzania świecami żarowymi. Czy grzejecie świece kilka razy i dopiero odpalacie bo są różne opinie o kilkukrotnym podgrzewaniu jedni zalecają drudzy piszą że to skraca żywotność świec. Proszę o wasze opinie
-
[ALL B6] Avant stalówki 15" na zimę ??
Ja mam et 47 na zimówkach koła są schowane i nie wygląda to dobrze ale co zrobić już takie były jak kupowałem
-
[ALL B5] Wymiana błotnika - zamiennik, czy oryginał?
Tylko oryginał