Treść opublikowana przez rafal_legnica
-
[ALL] W która strone ma sie krecic...? POMOCY
jak nie ma strzałki ani opisu, to znaczy ze sa dwukierunkowe
-
Felga 8x18 ET25
8 cali jest weższa, wieć mniej naciągnie oponę wiec wystawć nie będzie
-
[ALL B6] 18'' SLINE 235/40 czy 225/40 do TDIka
pochwal sie zdjęciami,
-
[ALL B6] Co sądzicie o takim połączeniu ??
1
-
[ALL B5] Czy na feldze alu jest gdzieś oznaczenie rozstawu śrub
Powinno być wybiete. ale jak nie masz jak sprwdzic to ja znam taki patent: bierzesz czystą kartę papieru, przykłądasz to felgi od wew strony dociskasz, wowczas odbiją Ci sie wszystkie otwory. Następnie bierzez cykiel i rysujesz okręg na kartcę. Następnie mierzymu linijką i koniec p.s. mam felgi i oponki do sprzedania, jak cos potrzeujesz to na priv prosze
-
[ALL B6] Ramiona wycieraczek- problem
Koledzy, w ASO w lubinie powiedzieli mi ze można kupic tylko ten haczyk do wycieraczek, natomiast ten podłużny plastki jest nie wymienny i musze kupic całe ramie. W ASO we Wroc ten sam element koszt 12 zł. Po wymianie wszystko gra jak nowe
-
[ALL B5] Drewno w środku
malowanie, oklejanie, Panowie dajcie spokój. Albo wymien dekory na oryginalne, albo zostaw tak jak jest. wez Wiochy
-
[ALL B6] Schowek jeszcze raz - jaka wersja pasuje
witam, Kolego jak rozwiązałeś probelm z ulamanym zaiwasem w schowku?? mam dokładnie ten sam problem a w aso cena 600zł. Dało się to mądrze pokleić bo mam szarą tapicerką i nie moge takiej używki znaleść
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
na baku 800-900 km w zależności od trasy, średnie spalanie 7,5-8,5 ale 6 a nawet 5,5 tez jest możliwe
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u mnie w b6 270 tys rok 2002 mysle ze prawdziwy, ksiązka byla do 240
-
[B5 AVG] Utrata mocy podczas jazdy...Proszę o pomoc.
w b6 mialem podobny problem, okazal se uszkodzony czujnik ciśnienia doładowania, po wymianie wszystko ok koszt 250 zl
-
[ALL B6] Turbo problem 17564
Witam, Szukalem i do konca nic nie znalalzlem Moj problem polega na tym ze dzisiaj przestało działac turbo. Nie dymi, nie leje olejem tylko nie działa. Momentami tak jakby zaskoczyło jednak jest to bardzo przypadkowe. Od jakiegos czasu turbo zaczeło wydawać dziwny dźwięk podczas utraty obrotów( tak jakby cos tarło) jednak czytalem na forum i wielu Klubowiczów mialo podobny problem i z tym jeżdziło. Więc tez jeżdziłem (spadku mocy nie było, autko chodziło bdb) Podpiełem go dzis do vag-a i pojawiłs sie błąd: 17564 (obwód czujnika ciśnienia atmosferycznego) błędu nie dało sie skasowac, ponadto pojawiło sie:464A zawór dla łoża silnika oraz 4500 czujnik temp. płynu chodzącego (jednak te dało sie wykasowac) Prosze podpowiedzcie co zrobić, gdyż na forum wyczytałem, ze czujnika g71 sie nie wymienia, gdyż jest on w ecu i za ww. problem odpowiada cos innego? Może ktoś zna jakiegos dobrego "fachowca" na dolnym śląsku z góry dziękuje za pomoc
-
[B6 AVF] Metaliczne szumienie/ tarcie w okolicach turbiny
Witam u mnie pojawiło sie dziwne tarcie, jak pisalem niedawno zamierzałem sie do zakupu i udało mis ei wszystko super sfinalizowac. Na poczatku nie było jakichkolwiek problemów. Dodam ze olej był wymieniony ok miesiąc temu a napinacz , pasek itp 50 tys km wczesciej. Niepokoją mnie jednak dziwne dziwięki które pojawiły sie kilka dni temu. Jest to dzwiek wydobywający sie z prawej strony pod maską tak jak by z turbiny.... pojawia sie on w momęcie kiedy dodam gazu i jak puszcze pedał silnik zaczyna oczywiście gubic obroty i wowczas pojawia sie dziwek podobny do zuzytego łożyska. Nie jest to nic związane z kołem ponieważ dzieje sie tak również na postoju, nie jest to również sprzęgło ponieważ dzieje sie tak na biegu jałowym jak i ze sprzęgłem. Mam wrażenie że jak samochód jest zimny to słychać to mniej a gdy sie rozgrzeje szum ejst bardziej intensywny. Autko jezdzi bez problemów turbinka normanie przyspiesza z delikatnym gwizdem , nie kopci nie ma żadnych wycieków. Występuje tylko en metaliczny szum . Czy ktoś miał pdobny problem? Czy jechcac na diagostyke komputerową czy do mechanika diesla? bede wdzięczny za każdą podpowiedz i sugestie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem tutaj nowy, samochod jest w drodze jak bedzie to sie pochwale:D