Treść opublikowana przez edekxp
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Możesz zamówić u gajosa Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Czasem kilka razy trzeba wyszukać Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Jak było cieplej to przeczyściłem rurki - trochę były zaje....dodatkowo w zaworze odmy znalazłem kawałek taśmy. Kiedyś jak miałem pęknięte kolano odmy izolowałem taśmą, zassało aż do zaworu. Już nie czuć olejem Moim zdaniem od czasu do czasu trzeba to przeczyścić, u mnie nawet częściej bo robię często krótkie trasy, szczególnie w zimie
-
A4 B6 1.8 T Q AVJ Instlacja gazowa
Może w sedanie mniej miejsca, ale ja mam większą w kole 67L a wchodzi 60L gazu
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
zielone są do 200KM, a niebieskie chyba 250KM moim zdaniem zielone dadzą radę
-
Wnętrze swing - szare- różne warianty
kolor swing fotele również
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
bez vaga to można gdybać wystarczy że ci wtyczka od przepływki nie łączy lub przetarty kabel
-
Wymiana diody check engine, piny w zlaczach licznika
a to lipa nie wiedziałem że tu jest inaczej, to może jakiś emulator itp
-
Wymiana diody check engine, piny w zlaczach licznika
programowo wyłącz sondę koszt 400zł
-
Wymiana diody check engine, piny w zlaczach licznika
Przecież jak czasówka ci ją odłączy po 1 min to i tak już nic nie pokaże Jaką funkcję ma wtedy kontrolka check - żadnej bo ci się nie zaświeci, jak bedziesz jechał Najlepiej to zrób tak aby była jak oryginalnie a usuń błędy co ja zapalają
-
Silnik słabo się nagrzewa
34zł z przysyłką Allegro CZUJNIK TEMPERATURY VW AUDI SEAT SKODA 059919501A (3046607302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Wymiana diody check engine, piny w zlaczach licznika
Podłącz pod diodę np ABS i masz problem z głowy tylko ona gaśnie bez odpalenia. Moim zdaniem zrób prosty uklad nie czasówki a sprawdzacz napiecia. Po uzyskaniu 14v wyłacza diode czyli auto odpalone i alternator ładuje Komunikacja pewnie idzie po canie Wysłane za pomocą Tapatalk
-
temperatura ponad 100*c prosze o rady i podpowiedzi
Pewnie pompa siada, albo zapowietrzony układ
-
Czyszczenie dyszy spriskiwacza tylnej szyby (avant)
wyciągnij dyszę i zobacz czy leci u mnie jak zapchała się dysza to rozłączył się przewód w lewym przednim nadkolu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to mogę Ci wyslać bo w Zamościu często nie jestem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mam, chyba jeszcze 3 albo 4, ale przyznam że folia ma trochę słaby klej. Trzeba się troszkę pomęczyć aby dobrze przykleić na włącznik Kolega z forum mi to w jakieś drukarni wycinał Mogę oddać za bo mi się leży w domu Mam też kubek wizytownik oraz "+" i "-" Oczywiście z filią tranferową
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
dość nowy sterownik tanszy od 300 isa2 o około 100zł Obudowa do mnie nie przemawia jakaś plastikowa Wstaw to co sprawdzone, nowsze nie zawsze lepsze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Do czego szablon bo jak do włacznika świateł to mam Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kolega @kolunio miał ale chyba ma coś większego S4
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Jak był zagrzany to już było lepiej. Silnik w A3 AGN jest trochę wybredny, w A4 jest trochę inaczej. Posprawdzaj szczelności, najlepiej sprężarką ale pogoda nie dopisuje na naprawy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mówiłem że bedzie jeszcze zima, ale mam jej już dość Auta nie można umyć, a jak umyje i tak bedzie zaje...y
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja też przyjadę Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Silnik słabo się nagrzewa
Wszystko ok Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Proszę o radę
A jaka jest różnica? Obie karty prawie identyczne i pewnie grają tak samo. Pisz albo dzwoń do gościa że jedna nie taka. Koszt również niski. Ja wystawiłbym pozytywa tylko napisałbym że jedna to inny model. Oczywiście jak sprawne Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Silnik słabo się nagrzewa
Dziś ja wymieniłem u siebie czujnik temp. Wiadomo dostęp tragiczny ale się udało w godzinę.Po wyciągnięciu czujnika nawet płyn się nie wylał Wysłane za pomocą Tapatalk