Treść opublikowana przez dawkol-d1
-
[INNE] Kolobrzeg - wakacje
Byłem niedawno w Kołobrzegu i na brak plaży nie narzekałem A co do zimnej wody, to się przyzwyczaisz, a biorąc jeszcze pod uwagę, że w okolicach Świnoujścia pływają ścieki ze Szczecina, to lepiej się kąpać w zimniejszej wodzie :> p.s. Kołobrzeg to jedno z droższych miast nad morzem.
-
[B5 ADR] Wymiana lamp na zespolone - pytania i wątpliwości
Dzięki za pomoc
-
[B5 ADR] Wymiana lamp na zespolone - pytania i wątpliwości
To i ja zadam jedno pytanie: Jak w reflektorach poliftowych wymienić postojówki? A dokładniej, to gdzie one się znajdują i jak się do nich dostać.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:> truckmaniac dajesz następne
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
widać znaczek Lotusa, po krótkim szperaniu w sieci wyszło, że jest to Lotus Omega- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Zgadza się, dajesz następne- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No to kolejna zagadka: Dużo widać, żeby szybko poszło- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
cerB jako że jest autorem tematu niech wrzuci nową zagadkę za mnie- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ultima GTR Daj ktoś następne foto, mi się nie chce kombinować z zagadkami- moja A4 czarna bez przesadnego tuningu.
Jak dla mnie jest ok, zmieniłbym jeszcze przednie reflektory na poliftowe i dał znaczek audi na klapę bagażnika- bez niego wydaje mi się, że klapa jest zbyt goła (ale to kwestia gustu ) ). Możesz wkleić jakieś lepsze zdjęcia przed i po woskowaniu? Bo po zdjęciach nie widzę dużej różnicy. Napisz jeszcze czy ten wosk usuwa rysy, bo nie wiem czy wydawać 50zł na wosk czy raczej pobawić się w polerkę. p.s. Na ile woskowań starczy taka butelka i przez jaki czas się on utrzymuje?- [ALL B5] Nie działająca kontrolka otwartego bagażnika
A wcześniej działała? Możliwe, że jej nawet nie masz- My mamy dwa wolne miejsca na zegarach- kontrolka otwartego bagażnika i zużytych okładzin klocków hamulcowych (chyba)- Będe miał drugiego syna
gratulacje :oklaski: Co do imienia to moje propozycje: Dawid :gwizdanie: albo Łukasz- Powołanie do czynnej służby...
Znam takiego co się wymeldował i ma spokój :>- [B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
Ja mam Gianta od ponad roku i jak narazie zero problemów- nie licząc zmiany koła po tygodniu ale to z mojej winy :gwizdanie: W internecie można przeczytać, że Giant w Polsce nie uznaje gwarancji na uszkodzenia ramy (pęknięcia itp.)- mi w sklepie powiedzieli, że w razie czego rower dać im i oni resztę załatwią. Jeżeli chcesz kupić coś taniego i dobrego to rozejrzyj się za polskimi rowerami firmy Unibike. Ja polecam Gianta, ale zobacz czy coś od Scott'a by ci odpowiadało. Ale wpadka- pisząc Eurobike miałem na myśli Unibike- Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
Ja tam jestem za jazdą na światłach przez cały rok. Moim zdaniem poprawia to jakoś bezpieczeństwo i wg. mnie nawet samochody z włączonymi światłami lepiej wyglądają Tyle, że jak nie było tego obowiązku to kierowcy przed manewrem wyprzedzania wypatrywali z przeciwka samochodów, a teraz zamiast samochodów wypatrują świateł, a może być tak, że ktoś zapomni o ich włączeniu- oczywiście nie wszyscy kierowcy, ale jakaś grupa napewno. Może ktoś uzna to co napisałem za śmieszne ale tak uważam- [ALL] Gdzie kupić słowackie i węgierskie winiety??
Najlepiej kupić na stacji benzynowej zaraz po przekroczeniu granicy, PZM ma strasznie drogie winiety (jak jechaliśmy na majówkę do Czech to sprawdzałem). I na Słowację jak jedziesz to wyposaż samochód w porządną apteczkę <nie te dziadostwa za 15zł>, jakieś zapasowe bezpieczniki, żarówki, kamizelka odblaskowa itp. <- Im na tym punkcie odbiło, a jeszcze jak polaka dorwą to na bank to sprawdzą. Tutaj masz wypisane obowiązkowe wyposażenie pojazdu na Słowacji: http://www.e-gory.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=489&Itemid=37- [ALL] Sportowe zawieszenie - pytanie
Postaw samochód na równym podłożu i zrób zdjęcie z profilu bocznego, to na "oko" oceni się o ile może być obniżony Edit:// Teraz zauważyłem temat, gdzie przedstawiłeś swoje audi. Wydaje mi się, że masz tak obniżone jak u nas czyli na oko ( :> ) jakieś -60/-40- Dachowanie Volvo przy 100 km/h
Z tego co się orientuję, to zależy to od tego, w jakim miejscu w samochodzie znajdują się czujniki poduszek. Pewnie w tym Volvo nie było sensorów np.: w górnej części słupków i poduszki nie odpaliły. Podobny wypadek miał kiedyś jakiś policjant w służbowej Vectrze, podczas dachowania żadna poduszka nie odpaliła - w TV o nim mówili, ponoć musiał z własnej kieszeni za auto zapłacić. Co do filmu to masakra, Temu pasażerowi co siedział obok kierowcy stało się coś poważnego?? <to chyba ten na noszach>- Audi A4 98r 1.9 TDI ;)
:polew: Ściągnięcie tej kamizelki to jest jeden porządny ruch ręką Co do rocznika, to ten licznik coś nie wygląda na 98r.- Które auto wybrać?
TGX niedawno co wyszedł na rynek, więc może mieć problemy wieku dziecięcego, a scania r już trochę na rynku siedzi i jest to już sprawdzony pojazd. Duża jest różnica cenowa pomiędzy Euro 4 a Euro 5 ? Bo z tego co wiem, to w niektórych krajach Euro5 ma znacznie niższe opłaty drogowe i z czasem się na tym zyska. Wejdź na fora dla kierowców ciężarówek np. na etransport.pl i tam popytaj kierowców. Ale moim zdaniem, jeżeli samochód jest kupiony jako nowy i nie będzie używany do czasu aż się rozpadnie tylko zostanie sprzedany za 5-8 lat to należy wybrać to co najbardziej odpowiada i pasuje przyszłemu kierowcy/właścicielowi <pod względem wygody, funkcjonalności itp.>. Nowy będzie mieć gwarancję i nie powinien sprawiać tylu problemów co 15 letni, wysłużony ciągnik siodłowy. Może to głupie ale tak uważam Lepiej kupić coś w czym się dobrze czuje niż wybierać ciężarówkę patrząc tylko na to czy czasem się zaraz nie rozsypie, choć to też jest bardzo ważne, bo z towarem trzeba zdążyć na czas.- [B5 ADR] Jak wymieni żaróweczke w drzwiach?
Witam. Jeżeli chodzi Ci o te lampki obrysowe, to musisz je podważyć jakimś nożem lub czymś podobnym i po prostu zmienić żarówkę Z tego co pamiętam to tam wchodzą W5W. Tylko uważaj żeby jej nie połamać.- [B5 ABC] Żarówka podświetlania popielniczki - gdzie dostać?
Ja tam wsadziłem żarówkę T5 za 1,5zł z pierwszego lepszego sklepu motoryzacyjnego Starą wyrwałem, a w nowej druciki zagiąłem tak, że wlazły między blaszki a tą obudowę żarówki i świeci Raz nie łączyło, to tą wtyczką zasilającą z tyłu poruszałem i jest wszystko ok :th:- kupno QUAD'A
Słyszałem, że niektórych quadów nie da się zarejestrować i w instrukcji obsługi jest napisane, że tylko do użytku na prywatnym terenie i że nie jest przeznaczony do użytku na drogach publicznych. A tyczy się to głównie taniej chińszczyzny Ale nie wiem czy to jest prawdą.- [ALL]Goodyear F1 czy Dunlop Sport 3000A
My mieliśmy u siebie Goodyeary F1 Eagle, i wg. mnie są z za miękkiej gumy i szybko się zużywają, do tego są głośne, ale bieżnik mają kox Obecnie jeździmy na Dunlopach SP 9090 i jak narazie są ok są ciche i starczą na dłużej. Ja bym wziął Dunlopy, wyglądem raz się już pokierowałem przy zakupie aparatu i trochę żałuję - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili