Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. ja miałem 1BE + H&R -40mm i normalnie sie jezdziło , troszke twardziej ale bez tragedii a jak auto stało ??
  2. ale wolalbym Q w tdi
  3. nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4? jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie: no co Ty, ja nie chce bo nie mam za co [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________ poszukaj info na forum, jest tego trochę, na pewno troche roboty z immo będzie ja bym zmienił na b6 1,8T w Q 190km B6 1.8T Q nie jedzie ( w porównaniu do B5 1.8T) dlaczego uwazasz ze nie jedzie? [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:41_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-1-8-t-190km-s-line-C14889177.html to według Ciebie nie jedzie?
  4. nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4? jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie: no co Ty, ja nie chce bo nie mam za co [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________ poszukaj info na forum, jest tego trochę, na pewno troche roboty z immo będzie ja bym zmienił na b6 1,8T w Q 190km
  5. u mnie puka w lewym kole i myślę ze to jakiś górny wahacz bo robi to na skręconych kołach tylko w prawo ale kto wie czy to jest to byłem na szarpakach i powiedzieli ze wszystko ok a mi puka nie mam kasy zeby wymieniać komplet i myślałem zeby wymienić tylko 2x górne i końcówkę drążka ale jak to nie pomoże to sie wkur*wi zastanawiam się teraz czy to nie amortyzator ale jak mam to sprawdzić ?
  6. albo jedz na stacje kontroli pojazdów i Ci elegancko sprawdzą i w % Ci podadza ile ma każdy amor
  7. nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4? jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie:
  8. Topor niewierze ze koniec z tym
  9. kurde szkoda ze nie mam kasy bo bym się na tą turbinke skusił jak było by wszystko ok
  10. mogę mieć nówkę za 1500~ przynajmniej takie mam info (mogę podjechać obejrzeć ją osobiście jeśli jesteś zainteresowany) dobra cena ale to nie jakiś chinol?
  11. w przyszlym tygodniu robie mały "porządek" z układem przeniesienia napędu, wtedy będę wiedział jak stoję finansowo i wiele rzeczy się wyjaśni ... Ty nic nie kombinuj BRD prawie sprzedana prawie... :gwizdanie: na początek wolałbym FMIC + wtryski to sie decyduj :gwizdanie: spoko, jakbyś miał chętnego to mną się nie przejmuj a wtryski jakie?
  12. nigdy bym nie kupił regenerowanej turbiny tata miał i jest do bani szkoda było kasy
  13. wstawiony BPX, do tego hybryda turbo, pd hybryda i parę innych modów aju tworzy [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:52_________________________________________________co myślicie o tym AWX ???? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160453.0
  14. aż tak z nią źle? ma tylko albo aż 10 lat [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 14:48_________________________________________________ nie jest aż tak wysoko bo jest zawias 1be
  15. pójdzie w dół tylko jak fundusze na to pozwolą
  16. baaaardzo rodzinnej pewnie jakiś van albo nawet multivan... ale z silnikiem 1.9 ciekawe co ten aju kabinuje
  17. baaaardzo rodzinnej pewnie jakiś van
  18. Cris ja bym założył do autka tymbardziej ze jak mówisz masz wszystko i w 3mieście byś wymiatał
  19. powyżej 170km to już naprawde inwestycja w auto a ile taka suszarka AWX kosztuje?
  20. 2200 to nie tak duzo
  21. masz seryjną turbinę ? z tego co pisze chyba tak pewnie tak stanley weź turbo od Crisa a ja na raty kupie od Ciebie awx turbo za wiele mi nie da, musiałbym zrobić FMICA, przynajmniej wzmocnić sprzęgło, zapodać większe wtryski, wymienić kolektor + kosmetyczne sprawy Nie wiem czy warto inwestować tyle $ żeby mieć w granicach 200KM ja wiem ja sie smieje myśle ze te 170km 368nm Ci stykną chyba ze masz kupe $$

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.