Treść opublikowana przez jozek726
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
ja miałem 1BE + H&R -40mm i normalnie sie jezdziło , troszke twardziej ale bez tragedii a jak auto stało ??
-
[B5 AJM] Chip w AJM
ale wolalbym Q w tdi
-
[B5 AJM] Chip w AJM
nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4? jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie: no co Ty, ja nie chce bo nie mam za co [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________ poszukaj info na forum, jest tego trochę, na pewno troche roboty z immo będzie ja bym zmienił na b6 1,8T w Q 190km B6 1.8T Q nie jedzie ( w porównaniu do B5 1.8T) dlaczego uwazasz ze nie jedzie? [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:41_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-1-8-t-190km-s-line-C14889177.html to według Ciebie nie jedzie?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4? jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie: no co Ty, ja nie chce bo nie mam za co [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________ poszukaj info na forum, jest tego trochę, na pewno troche roboty z immo będzie ja bym zmienił na b6 1,8T w Q 190km
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
u mnie puka w lewym kole i myślę ze to jakiś górny wahacz bo robi to na skręconych kołach tylko w prawo ale kto wie czy to jest to byłem na szarpakach i powiedzieli ze wszystko ok a mi puka nie mam kasy zeby wymieniać komplet i myślałem zeby wymienić tylko 2x górne i końcówkę drążka ale jak to nie pomoże to sie wkur*wi zastanawiam się teraz czy to nie amortyzator ale jak mam to sprawdzić ?
-
[ALL B5] Auto nie trzyma się w zakręcie
albo jedz na stacje kontroli pojazdów i Ci elegancko sprawdzą i w % Ci podadza ile ma każdy amor
-
[B5 AJM] Chip w AJM
nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4? jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor niewierze ze koniec z tym
-
[B5 AJM] Chip w AJM
kurde szkoda ze nie mam kasy bo bym się na tą turbinke skusił jak było by wszystko ok
-
[B5 AJM] Chip w AJM
mogę mieć nówkę za 1500~ przynajmniej takie mam info (mogę podjechać obejrzeć ją osobiście jeśli jesteś zainteresowany) dobra cena ale to nie jakiś chinol?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
w przyszlym tygodniu robie mały "porządek" z układem przeniesienia napędu, wtedy będę wiedział jak stoję finansowo i wiele rzeczy się wyjaśni ... Ty nic nie kombinuj BRD prawie sprzedana prawie... :gwizdanie: na początek wolałbym FMIC + wtryski to sie decyduj :gwizdanie: spoko, jakbyś miał chętnego to mną się nie przejmuj a wtryski jakie?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
nigdy bym nie kupił regenerowanej turbiny tata miał i jest do bani szkoda było kasy
-
[B5 AJM] Chip w AJM
wstawiony BPX, do tego hybryda turbo, pd hybryda i parę innych modów aju tworzy [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:52_________________________________________________co myślicie o tym AWX ???? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160453.0
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
aż tak z nią źle? ma tylko albo aż 10 lat [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 14:48_________________________________________________ nie jest aż tak wysoko bo jest zawias 1be
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
pójdzie w dół tylko jak fundusze na to pozwolą
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
a Ty jak masz?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ładnie mam
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
- [B5 AJM] Chip w AJM
baaaardzo rodzinnej pewnie jakiś van albo nawet multivan... ale z silnikiem 1.9 ciekawe co ten aju kabinuje- [B5 AJM] Chip w AJM
baaaardzo rodzinnej pewnie jakiś van- [B5 AJM] Chip w AJM
Cris ja bym założył do autka tymbardziej ze jak mówisz masz wszystko i w 3mieście byś wymiatał- [B5 AJM] Chip w AJM
powyżej 170km to już naprawde inwestycja w auto a ile taka suszarka AWX kosztuje?- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
białe felgi- [B5 AJM] Chip w AJM
2200 to nie tak duzo- [B5 AJM] Chip w AJM
masz seryjną turbinę ? z tego co pisze chyba tak pewnie tak stanley weź turbo od Crisa a ja na raty kupie od Ciebie awx turbo za wiele mi nie da, musiałbym zrobić FMICA, przynajmniej wzmocnić sprzęgło, zapodać większe wtryski, wymienić kolektor + kosmetyczne sprawy Nie wiem czy warto inwestować tyle $ żeby mieć w granicach 200KM ja wiem ja sie smieje myśle ze te 170km 368nm Ci stykną chyba ze masz kupe $$ - [B5 AJM] Chip w AJM