Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. jakos niedlugo;) to daj znać wpadne obczaić Twoją fure a moze na VW Manie sie załapiesz
  2. musze troche $ dozbierać a gril sie trafił to brałem a co do 18 to może przyszłe lato [br][br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 22:08_________________________________________________jest gril
  3. po górach chcemy troche pochodzić a kondycja nie jest zła
  4. dość przyjemnie, dobre jedzenie i ja przynajmniej miałem tanio :gwizdanie: http://www.stokrotka.zakopane.com.pl/ Znajomego znajomi itd. Blisko na Krupówki A plan: dzień 1: picie dzień 2: picie dzień 3: picie dzień 4: picie dzień 5: picie dzień 6: picie dzień 7: mega kac, leczysz, pakujesz się... a tak poważnie co zwiedzałeś i co byś polecił ?
  5. witam wszystkich w tym roku mam zamiar wybrać się na "wakacje" do zakopanego;) chciałbym tam spędzić około tygodnia;) co według was miałbym zwiedzić w pierwszej kolejności zeby było wszystko ładnie i po kolei może jakiś miejscowy kolego by ułożył mi plan wycieczki ;p z góry dziękuje:)[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 19:53_________________________________________________może możecie polecić mi jakiś nocleg? głównie chodzi mi o zakopane
  6. dokladnie tak ja też chce naklejke
  7. topor a kiedy w bydzi bedziesz?
  8. dzięki za koszulkie
  9. mi się bardzo podoba: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2067242
  10. :kox: ja biore tą po lewej
  11. ale w chromach mi się bardziej widzi :gwizdanie: jest
  12. a odemnie kasa doszła bo wysyłałm?
  13. Gili a jakaś ekipa z kościerzyny jedzie ?
  14. ja też poprosze na katku 1 XL z góry dzięki
  15. zebym miał kiedy to bym wpadł ;(
  16. ile za wysyłke doliczyć do wpłaty na kąto? [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 21:20_________________________________________________i co z tą wysyłką???
  17. najperw bedzie gril RS4 ( już idzie ) następnie program a potem idzie w dół Ive chciałbym tak jak Ty 145/340
  18. dobry wybór 18 to odrazu gleba musi być [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:53_________________________________________________taka mała fota dziś
  19. 1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1)
  20. ja wpadne nie odpuszcze jak nie zobacze auta Topora
  21. Pewnie pod ori wąż gumowy, jak większość na forum z tego co wiem mozesz spokojnie na ten czas taki załozyć, nie pęknie szybko jeśli jest cały narazie, a z czasem sobie sklepiesz cos na sylikonie poki co został ori gumowy "S"... ale jak bedzie chwila to sie tym zajme. no kiedys trzeba... ale tak z 5 razy:d za jakies 2-3 tygodnie:) Po co śmigasz do bydzi? nie bedziesz przejezdzal przez czersk czasem? Do bydzi jade do rodzinki i na spot pogadac z Kierownikiem i Reniem. ja bede jechal od strony Zielonej Góry wiec przez czersk przejezdzał nie bede, ale Ty mozesz do bdg wpasc:D :> daj znać kiedy bedziesz to może wpadne
  22. za jakies 2-3 tygodnie:) Po co śmigasz do bydzi? nie bedziesz przejezdzal przez czersk czasem?
  23. Topor piękna robota a co to znaczy ? [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 15:47_________________________________________________te alu pasóją idealnie
  24. fela a co to jest dokładnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.