Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
jakos niedlugo;) to daj znać wpadne obczaić Twoją fure a moze na VW Manie sie załapiesz
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
musze troche $ dozbierać a gril sie trafił to brałem a co do 18 to może przyszłe lato [br][br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 22:08_________________________________________________jest gril
-
Zakopane i co dalej ??? :) pomóżcie
po górach chcemy troche pochodzić a kondycja nie jest zła
-
Zakopane i co dalej ??? :) pomóżcie
dość przyjemnie, dobre jedzenie i ja przynajmniej miałem tanio :gwizdanie: http://www.stokrotka.zakopane.com.pl/ Znajomego znajomi itd. Blisko na Krupówki A plan: dzień 1: picie dzień 2: picie dzień 3: picie dzień 4: picie dzień 5: picie dzień 6: picie dzień 7: mega kac, leczysz, pakujesz się... a tak poważnie co zwiedzałeś i co byś polecił ?
-
Zakopane i co dalej ??? :) pomóżcie
witam wszystkich w tym roku mam zamiar wybrać się na "wakacje" do zakopanego;) chciałbym tam spędzić około tygodnia;) co według was miałbym zwiedzić w pierwszej kolejności zeby było wszystko ładnie i po kolei może jakiś miejscowy kolego by ułożył mi plan wycieczki ;p z góry dziękuje:)[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 19:53_________________________________________________może możecie polecić mi jakiś nocleg? głównie chodzi mi o zakopane
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
dokladnie tak ja też chce naklejke
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor a kiedy w bydzi bedziesz?
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
dzięki za koszulkie
-
[ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
mi się bardzo podoba: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2067242
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
:kox: ja biore tą po lewej
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
ale w chromach mi się bardziej widzi :gwizdanie: jest
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
:kox: zazdrościć
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
a odemnie kasa doszła bo wysyłałm?
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Gili a jakaś ekipa z kościerzyny jedzie ?
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
ja też poprosze na katku 1 XL z góry dzięki
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
zebym miał kiedy to bym wpadł ;(
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
ile za wysyłke doliczyć do wpłaty na kąto? [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 21:20_________________________________________________i co z tą wysyłką???
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
najperw bedzie gril RS4 ( już idzie ) następnie program a potem idzie w dół Ive chciałbym tak jak Ty 145/340
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dobry wybór 18 to odrazu gleba musi być [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:53_________________________________________________taka mała fota dziś
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1)
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ja wpadne nie odpuszcze jak nie zobacze auta Topora
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Pewnie pod ori wąż gumowy, jak większość na forum z tego co wiem mozesz spokojnie na ten czas taki załozyć, nie pęknie szybko jeśli jest cały narazie, a z czasem sobie sklepiesz cos na sylikonie poki co został ori gumowy "S"... ale jak bedzie chwila to sie tym zajme. no kiedys trzeba... ale tak z 5 razy:d za jakies 2-3 tygodnie:) Po co śmigasz do bydzi? nie bedziesz przejezdzal przez czersk czasem? Do bydzi jade do rodzinki i na spot pogadac z Kierownikiem i Reniem. ja bede jechal od strony Zielonej Góry wiec przez czersk przejezdzał nie bede, ale Ty mozesz do bdg wpasc:D :> daj znać kiedy bedziesz to może wpadne
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
za jakies 2-3 tygodnie:) Po co śmigasz do bydzi? nie bedziesz przejezdzal przez czersk czasem?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor piękna robota a co to znaczy ? [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 15:47_________________________________________________te alu pasóją idealnie
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
fela a co to jest dokładnie?