Treść opublikowana przez hidden22
-
Huczenie z tyłu auta
u mnie po skrecaniu w prawo zaczelo huczeć okazalo sie ze lozysko w lewym kole z przodu zalozylem SKF i jest cisza
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
moze ktos wrzucic fote jak to swieci w nocy? z tylu auta nie ma sladu swiatla na ulic? bo widzialem u niekotrych wygalda jak neon pod autem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
głos oddany
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
WItam mam pytanko jak dorba sie do modulu komfortu w b6? co trzeba zdjac zeby dotrzec do niego? i czy po odlaczeniu kostek od modulu trzeba bedzie cos programowac od nowa czy wszystko bedzie ok?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam jeśli mam kategorie przód OJJ i tyl OYH 1ba to żeby wrzcucic i obnizyc o te 20mm to zakladac sprezyny tej samej kategori czy o 1 kategorie nizej??
-
[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert
WItam. jak wlaczyc pokazywanie predkosci auta w radiu cocnert 3 bo widzialem ze takie cos idzie zrobic http://pictureposter.audiworld.com/124227/a4b7_speed_display.jpg
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
dzieki Domin przelozylem i zniknely te bledy ale zostal teraz taki, ale radyjko juz odbiera stacje 00856 - Radio Antenna 011 - Open Circuit - Intermittent ---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ---------- ma ktos instrukcje do concert 3? bo na pewno ma jakies ukryte funkcje ---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ---------- Witam. dzisiaj poszukalem w radiu opcje po przytrzymaniu guzika "menu" wyskoczyła opcja jakaś gdzie widać sile zasięgu fal radiowych, nad tymi falami pisze ant 1 off ant 2 on o co Tu chodzi? jedna antena nie chodzi? w radiu mam podłączone 2 anteny jedna od diversity po lewej stronie oraz od anteny po prawej stronie patrząc na radio od tylu. Moglby ktos sprawdzic u siebie na concert 3 jak ma u siebie ---------- Post dopisany 14-08-2012 at 01:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 12:21 ---------- Panowie przed nowym kodowaniem radia concert 3 mialem opcje w radiu ze mogę ustawić żeby tyl bardziej gral niz przod albo odwrotnie teraz nie pamietam jak nazywa sie ta opcja ! dzisiaj zmieniłem kodowanie bo prędzej miałem na concert 2 ! i teraz nie mam takiej opcji w radiu i nie moge ustawić żeby tyl bardziej gral niz przod ! tak powinno byc czy zle zakodowane cos jest??!! ---------- Post dopisany at 01:43 ---------- Poprzedni post napisany at 01:42 ---------- dodam ze na tamtym radiu concert 2 kodowanie mialem 0030221 a na tym concert 3 wpisałem 0000211 !
-
Środek do czyszczenia tunelu i boczkow
Witam znacie jakis dobry srodek do czyszczenia tunelu i innych plastików a aucie? chce odswiezyc i wyczyscic wszystkie plastiki bo widze ze w tych malych rowkach jest brud
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Witam. Od czasu jak przeszedłem z concert 2 na concert 3 mam problem z stacjami radiowymi, po podłączeniu vag-a mam takie błędy, ostatnio podlaczylem od kolegi concert 2 i wszystko chodzi a po pdolaczeniu concert 3 szumy i ledwie co sciaga... moze ktosmial taki problem juz patrzac na radio od tylu w lewym wejsciu anteny mam wlozona antene a w prawym wejsciu mam wlozony kabel od diversity 00856- radio antenna 007 short to Ground - intermittent 00821 - antena 2 for radio (R93) 011 open circuit - intermittent
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam nie ma ktoś użyczyć żeby podłączyć u mnie a aucie concert 2? mogę podjechać jeśli ktoś ma i jest z kuj-pom chce tylko sprawdzic czy radio concert 2 sciaga dorze stacje radiowe...bo na concert 3 mam problem i mysle ze moze miec wine radio, jak co czekam na priv
-
Przepustnica EGR - PILNE
Witam u mnie to samo caly EGR juz zalany...na ile taki EGR wystarczy jak sie wymieni? jak sie sprawuja te wahlery? chce wymienic plecionke tez bo jest cala powypalana az sie dziura zrobila w niej...ale najpeirw musze ogarnac EGR
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam to jeszcze raz ja a nie ma ktos z kuj-pom concert 2 zeby chociaz podlaczyc i sprawdzic czy sciaga stacje? moze to wina radia concert 3 co kupilem ze nie sciaga mi radia... jak co prosze o pw jesli ktos ma concert 2 to bym podwinal zeby tylko podlaczyc i sprawdzic
-
Dioda od alarmu w drzwiach kierowcy
sprawdzilem i kable wygaldaja na cale...ma ktos jesczze jakis pomysl? ---------- Post dopisany 01-08-2012 at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2012 at 00:34 ---------- nikt nic nie wie na ten temat?;d
-
Dioda od alarmu w drzwiach kierowcy
Witam. Od wczroaj zauwazylem ze dioda od alarmu ktora znajduje sie w drzwiach od kierowcy inaczej sie zachowuje niz kiedys. po zamknieciu auta dioda mignie z 5 razy po czym na 30sek zapali sie i swieci ciagle i pozniej juz miga normalnie znowu.... co to moze byc? tez tak macie? ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- taki blad mi wyskoczyl w module: 01331 - Door Control Module; Driver Side (J386): Single-Wire Operation
-
Wymiana świec żarowych
Witam nie chce narazie zakladac tematu nowego moze ktos rzucic okiem na pompki jak wygaldaja robilem to na zimnym silniku a4.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Nie mogę za pomocą interfejsu diag dezaktywować poduszki pasażera
wez zainstaluje vag com 311.2
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w RNS-e jest tez taki problem z radiem?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://bilder.hifi-forum.de/medium/441799/audi-concert-3_58715.jpg tu jest rozpiska pinow co concert 3 a tu concert 2 http://www.motor-talk.de/attachment/367911/anschlussbelegung_concert2+.jpg
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wlasnie ze jak mialem concert 2 to mi ladnie wszystko sciagalo...a jak zalozylem concert 3 to nie sciaga juz...to nikt nie ma concert 3 zeby podlaczyc i sprawdzic u mnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam jest mala sprawa posiada ktos z kuj-pom radyjko concert 3? zakupilem takie radio ale cos mi stacje slabo sciaga a nie raz wogole i mysle ze moze byc cos z antena w radiu i bym chcial podjechac i podlaczyc od kogos zeby sprawdzic czy to wina radia jak co piszcie na pw pozdr
-
[ALL B5] Co to za bezpieczniki ???
Witam panowie mam pytanko jaki jest nr bezpiecznika od poduszki powietrza od strony pazasera? szukalem ale nei mgoe poszukac...
-
[B6 AVF] Concert III -słabo odbiera radio
Czesc mam taki sam problem jak Ty rozwiazales juz ?
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
tzn teraz nie chce podlaczac navi ale jak zmienie na RNS to oczywiscie wszystko bedzie podlaczone to ma byc zeby rzygotowac juz sobie pod 2 din wszystko tylko pozniej wlozyc RNS-e. ---------- Post dopisany 23-07-2012 at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 11:15 ---------- Czesc mam takie pytanko zmienilem radio z concert 1din na concert 2din i poldaczylem antene normalnie do przejsciowki oraz mialem od concerta kabel z plastikowa wtyczka zolta wyciagnelem ja i wlozylem do pustego miejsca w przesjciowce od radia <fm> ale widze ze cos slabo mi odbiera kanaly msuze cos kodowac czy cos? w tamtym concercie bez problemu sciagalo mi kazde stacje i bylo wszystko ok... czekam n odp jakas
-
Legalny system Windows 7 Home Premium
Witam mam takie pytanko posiadam ori windowsa otrzymalem go wraz z kupionym laptopem system jest wgrany na dysku a kod mam pod laptopem na naklejce ;d i chce zmienic dysk na SSD i na nim postawic system wiec moge zrobic tak ze sciagne sobie windowsa 7 home premium z internetu i wpisze do niego moj ori kod i bede mial normalnie legalny system?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam zastanawiam sie nad zalozenie klamek podświetlanych ma ktos mzoe fotki jak to wyglada w nocy? oplaca sie bawic w takie klameczki? gdzie podpiac kabelki podswietlenia? czekam na pomoc i fotki pozdrawiam!