Treść opublikowana przez hidden22
-
[ALL B6] Zakręt na maksymalnie skręconych kołach- zawracanie. problem
Witam mam ten sam problem ;/ jakcofam i zahamuje ostro to cos strzela delikatnie... i jak skrecam to tez opona jak by mi przeskakiwala... ijesczze czuje jak krece kiera na postoju jak cos puka... moze jakies wskazowki do tych co juz mieli takie cos i uporali sie z tym czekam
-
Amortyzatory stan
ile zrobiles juz na tych kayaba?
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
a co masz pod macha ?
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
5.5 trasa na mieście od 6,5 - 7,5 jazda delikatna w mieście są tylko 2 sygnalizatory takie spalanie pokazuje na kompie
-
Wymiana Oleju W Skrzyni Biegow
Witam. Szukalem juz na forum na temat oleju do skrzyni i zdania sa podzielone... Jak to wygalda ze zmiana oleju w skrzyni ktos wymienial juz z was? jaki polecacie? Czy nic sie nie stanie po wymienie? nie wiem teraz ile jest oleju w skrzyni bo nie mam takiego klucza... skrzynia AWX
-
plastikowy czop w drzwiach
26 ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- a 26a co to jest? wlasnie ta srubka 26 wkreca sie w taki plastikowy bolec ktory jest wlozonyw drzwi ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- a 26a co to jest? wlasnie ta srubka 26 wkreca sie w taki plastikowy bolec ktory jest wlozonyw drzwi
-
plastikowy czop w drzwiach
dziwne ale nie widze na zdjeciu tego ... po srodku drzwi na dole jak sie nachylisz widac wkret ktory trzyma dolna tapicerke drzwi i ten wkret jest wlozony w drzwi od srodka i wtedy wkreca sie srube w niego zeby trzymaly dolna czesc boczka... nie widac tego na fotce...
-
[B6 AWX] Work in progress...
za jaja i na drzewo powiesić takich gno.. !
-
plastikowy czop w drzwiach
Witam potrzebuje nr takiego plastikowego wkretu co wchodzi w drzwi tzn blache wkreca sie tam srube ktora trzyma dola partie drzwi dokladnie zajmuje sie on w przednich drwiach pod boczkiem na dole po srodku ---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/54/35/02/2354350289 tak to mniej wiecej wyglada ---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/54/35/02/2354350289 tak to mniej wiecej wyglada
-
Amortyzatory stan
Panowie to jest nr ori amorow audi? dzisiaj spisalem jaki nr maja 8E0 513 033
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
masakra
-
[ALL B6] Podniesienie zawieszenia o 1cm po obniżeniu
Witam pytanko mam przod mam nizej o 1,5cm moge wrzcucic na tyl sprezyny -20mm a na przodzie zostawic te 1ba?;>
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Witam ja 60tys po polskich drogach i jeszcze nic nie wymieniałem w zawieszeniu i narazie nic nei puka czy stuka kiedyś spojrzałem jakie sa wahacze to ze znaczkiem OOOO
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Auto: A4 B6 (FWD) Nadwozie: Sedan Silnik: AWX Sedan Skrzynia: Manual 5-cio biegowy Zawieszenie seryjnie - 1BA Przód -OJJ 660 mm Tył -OYH 675 mm ON - rezeri teraz pytanko mial ktos OJJ i zmienil na 1BE z jaka kategoria wagowa? 1 czy 2 nizej zeby dorbze siadlo o 2cm? opony 225/45/17 bieżnik ok 5mm
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
dzięki dzięki Panowie jesli nie stanowi to problemu dla was to glos mozna oddawac co 24h jakos
-
Jakie opony
co myslicie o tych oponach ? http://moto.allegro.pl/letnie-barum-bravuris-2-225-45r17-91w-okazja-i2349989447.html
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
dziękuje wam koledzy za glosy !
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
oj co to za zamieszanie jest podałem tylko linka i żeby kliknąć nic w tym złego, jesli ktos nie chcial to mogl to zwyczajnie usunac a nie ale ok jeśli nie można to już nie będę wysyłał tego ! ale to ogloszenie dalej moze byc jak jest w tym dziale?
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
ok rozumie ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- tylko ze ktoś może specjalnie teraz napisać ze wysłałem i co zostanę wyrzucony ? dziękuje Tym dobrym ludziom ze o takie coś robicie aferę...masakra
-
Amortyzatory stan
Witam dzisiaj bylem na stacji zbadac stan amorow o to ile % wyszło z każdego przód lewy - 73% przód prawy - 66 % tył lewy - 43% tył prawy - 37% co myślicie o tylnych amora? przednie widac sa jesczze dobre i jakie polecacie, jakie mieliscie zalozone czy macie i możecie polecić czytałem już na forum i rożnie to polecają...
-
Potrzebuje pomocy przy wyborze klocków i tarcz
Witam jak sprawdzic poziom plynu hamulcowego? po odkreceniu widze jakas siateczke ja sie wyjmuje czy jak?
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
Hubert dziękuje za glosy !
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
Witam pomoze ktos zebrac troszkie pkt dla Huberta dziekuje z gory ! http://www.bobovita.pl/galeria_dzieci/zdjecie/77786/3
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Ja wlasnie jestem po zmianie z castrolu 5w30 na motul specyfic 5w40 i polecam jak najbardziej taka zmiane ! poprawa na wielki plus !
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
i jak z fotkami?;d z checia bym luknal jak siadla na tych sprezynach )