Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hidden22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hidden22

  1. witam. szukalem na forum ale nie poszukalem nic na ten temat. Chce wymienic zuzyty panel szyb na 4 szyby. moj aktualny ma nr 8Z0959851D ale na allegro z ori nie ma takich z koncówka D. Sa z koncowka F i B czy takie by pasowały?
  2. Witam. dzisiaj padla mi lewa poducha silnika. raczej bede chcial dwie wymienic . teraz pytanie tylko ori czy ktos wkladal np lemfordera albo innej firmy i jest godna polecenia? lewa 740zl prawa 599zl... wiec sporo kasy. pozdrawiam
  3. Witam. Zamierzam wymienic olej w skrzyni GBQ wyczytalem ze wchodzi ok 2.3 L . moze ktos wymienial olej w takiej samej skrzyni i by doradzil jaki olej najlepiej kupić. pozd
  4. Witam. szukam mapy najnowszej do rns-e jak cos pw prosze
  5. Witam. mam pytanie, bo jakaś menda mi przyrysowala drzwi a najbardziej ucierpiała listwa zaznaczona na zdjęciu. czy ta listwa jest na klej czy spinki?
  6. wymiana sprezyn poszla w miare spoko,trzeba rozkrecic lacznik stabilaiatora i dol amorka,sciagacze sa mimo to potrzbne,sroby oryginalne zastapilem o polowe krotsze gdyz nie ma duzego pola manewru,+dluga rura i kolega o duzej wadze by mogl wahacz odchylic do dolu z forum audi
  7. ja akurat oddalem to mechanikowi. 50zl za tyl zaplacilem...ale z tego co wiem trzeba odkrecic amora i jakis wachacz.
  8. ps dodam ze kupujac uzywke to tez nie wiadomo jaka juz jest ubita, a wiadomo te auta maja juz swoje lata. zawieche 1be czy 1ba masz? a sprezyny dobierasz wagowo. twoje ori maja kropki kolorowe na sprezynie i takich bys musial szukac uzywek jesli nowe zamienniki to pisz do dzika z forum to ci dobierze po auto
  9. Witam. sprezyny , amory wymiania sie tylko parami. kupowalem 3 miechy temu kayaby sprezyny u dzika z forum dobral pod auto. Ogolnie jestem zadowolony 250zl 2 sztuki, nowe ori 2sz 900zl
  10. ok sprawa załatwiona. mechanika kazał mi kupić łapę ze śruba bo niby śrubą okręcona. wjechałem na kanał 5 min roboty i przykręcone. Włożyłem wąski pręt żeby przytrzymać nakrętkę a od dołu kręciłem śrubę chyba mechanikowi coś się pomyliło i myślał ze nakrętka jest na stale tam wspawana. Pozdrawiam
  11. nie musi byc koniecznie z ASO chodzi mi zeby dorbac taka sama wymiarami i chyba twardosc zeby byla tez dobrana.
  12. masz mzoe wymiary tej sruby i twardosc jaka powinna byc?
  13. dzieki. dzownilem do aso to niby nie idzie kupic samej sruby i nakretki tylko trzeba razem z podpora czy jakos tak... ktos przerabial ten temat i wie gdzie mozna by kupic taka srube i nakretke
  14. Witam wszystkich. panowie mam maly problem. dzisiaj zaczelo cos stukac okazalo sie ze sruga bo idzie przez poduszke lata i nie idzie jej dokrecic, wychodzi na to ze uszkodzony jest gwint. Treaz nie wiem czy musze cala lape wymienic wraz z sruba czy wystarczy sama srube + nakretke co jest u gory. bylbym wdzieczny za pomoc. chodzi mi o nakretke czy ona jest razem z łapa czy mozna sama srube i nakretke wymienic
  15. Witam. mam pytanko jakie cisnienie do opon 225/45/17?
  16. Witam. Szukam fachowca od klimy. dokładniej wymiana osuszacza + nabicie i odgrzybienie. Najlepiej bydgoszcz lub okolice. pozdrawiam
  17. TAK beda pasowac.
  18. dodam jeszcze ze są bardzo mocno sprasowane. wahacze po 2000tys sie wyrobiły lekko i chodziły już lekko. ale końcówki drążków chyba az za mocno sprasowali i po 5tys wymieniłem je tak sztywno siedziały w gniazdach ze kiera nie odbijała. i ciężko się kręciło. wrzuciłem lemfordera i teraz bajka nawet po przejechaniu ok 5tys na koncówkach po wyjęciu ich nie dało rady ręka ruszyć sworznia dopiero przy pomocy imadla dało się ruszyć sworzeń, a lema przy użyciu siły mogłem w rekach kręcić. Może trafiły mi się akurat jakieś felerne...
  19. tez mam RTS 45tys i narazie sztywno kolo 225/45/17
  20. Witam. ostatnio naprawialem wiazke w drzwiach kierowcy co idzie w gumowej oslonie. Kable wstawilem nowe na odcinku 30-40cm i lutowanie jest w drzwiach. 2 duze 2 male kable byly okrecone razem, zrobilem tak samo chociaz na lutowaniu na odcinku 10cm max nie okrecilem ich razem bo byly lutowane. Teraz mam blad 01331 - Door Control Module; Driver Side (J386): Single-Wire Operation czy to jest tym spowodowane? dodam ze wszystko w drzwiach chodzi.
  21. o jaka klamke ci chodzi? ja nie ruszalem zadnej klamki
  22. tez sie balem robic to ale okazalo sie w miare latwe na moje to jest juz spasowane tak ze po wlozeniu ramki wystarczy dokrecic. slady po srubach tak samo sie ulozylo jak bylo. Jedynie jedną podkladke mialem i wlozylem ja w te same miejsce co bylo.
  23. Witam. dzisiaj wymienilem podnosnik w drzwiach kierowcy, zeszlo mi 2h na powoli. i mam pytanko czy silniczek robi sie cieply od podnoszenia szyby w gore i dol? bo u mnie po przetestowaniu kilka razy gora dol zrobil sie lekko cieply czy tak ma byc? dodam ze z pilota otwieralem zamykalem i szla plynnie. wrzucam foto starego podnosnika 0 smaru bylo na nim...
  24. Witam od 3 lat posiadam egr Wahlera i jak narazie zero wyciekow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.