Treść opublikowana przez Czaro_22
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Poszło. HD 6970 2 GB
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika z srebrnego A4 B6? Ktory mnie obtrąbił na skrzyżowaniu Grójecka/Bitwy Warszawskiej
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika z a4 b5 rej wj ktory toczyl sie spacerowa w kierunku pulawskiej o 11:30
-
Dziwne wycie przy niskich obrotach.
Dodaj gazu i zacznij skręcać koła jak dźwięk będzie się nasilał przy skręcaniu kół to już wiesz że to pompa wspomagania.. przerabiałem to już, dźwięk na filmie jest taki sam jak u mnie był przy kończącej się pompie. Ew krótkoterminowe rozwiązanie zamiana płynu do wspomagania
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika A4 B5 Avant rej chyba WGR ?Dzisiaj okolo 15-15:30 Skrzyżowanie Polnej z Waryńskiego, kierownik obtrąbiony, jeszcze raz pozdrawiam
-
Vag
16518 Obwód czujnika O2 – nie wykryto aktywności 16500 Obwód temperatury chłodziwa silnika - problem zakresu 00561 Kontrola dodawania mieszanki 00771Czujnik poziomu paliwa Według ściągawki z neta jeśli któreś jest złe to niech mnie ktoś poprawi
-
Spotkania na drodze
Wczoraj rano na ul.Spacerowej srebrne A4 B5 Avant, stare ramki klubowe. Pozdro dla kierownika
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla zioma który zostawił furę a4 b6 avant miedzy ul.chocimską a ul.słoneczną w wawie przy nowo wybudowanym bloku.
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów na LPG
Już rozkminiłem co padło Membrana w parowniku wyzioneła ducha.. Teraz trzeba wymontować, wyczyścić kupić zestaw naprawczy i śmigać dalej
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów na LPG
Też podepnę się pod temat, chodzi dokładnie o to samo co u kolegów wyżej... Auto po przełączeniu gaz zaczyna wariować obroty falują i auto np po dojeźdzaniu do świateł gaśnie Wszystko zaczeło się od tego jak auto kichneło sobie na gazie i rozerwało gumową osłonkę na dolocie (1sze zdjęcie) założyłem nową gumkę i obejmę której wcześniej tam nie było ale to nie rozwiązało problemu... Auto od tamtej pory ma w/w objawy tz faluje, gaśnie i czasem kichnie... vag podpinany i nic żadnych błędów nie wywalił Instalacja II generacji. Nie piszcie proszę też żebym zmienił instalację... Bo było dobrze aż do teraz Dodam że na PB objaw falowania też się pojawił właśnie po tym co się stało ale dzieje się to tylko na zimnym silniku i dodatkowo póki auto się nie rozgrzeje to przy przyśpieszaniu szarpie samochodem. Zdjęcie 1 zdjęcie 2 IMAG0097_zps3ceb8423.jpg Photo by czaro21 | Photobucket zdjęcie 3 IMAG0099_zpsadb1425f.jpg Photo by czaro21 | Photobucket Filmik: Auto chodziło już na LPG A4 B5 1.6 ADP LPG problem - YouTube Może filtry gazu i pb wymienić ? Chociaż były wymieniane przed zima
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
Miałem dokładnie taką sama sytuacje jak kolega, po 6ciu miesiącach przyszło zawiadomienie do zapłaty i ofc kurs osobisty do US i trzeba było płacić od ręki.. Teraz się nie patyczkują i starają się ściągać jak najwięcej mandatów
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Zaktualizuj PunkBustera. Link: PunkBuster Online Countermeasures
-
Gaz drożeje?!!
Tam gdzie tankuje gaz już od 3 albo 4 miesięcy stoi ta sama cena czyli 2.75
-
Spotkania na drodze
Pozdro :hi:Nie zauważyłem byłem zajęty paleniem e-szluga
-
Spotkania na drodze
Około 9 na Spacerowej w Warszawie widziane A4 B7 biała perła albo mat z czarnym dachem. Rej nie pamiętam. Pozdro, zacnie ta fura wygląda
-
Problemy z zapalaniem w silniku 1,6
Może warto sprawdzić rozrusznik ?
-
proszę o oddanie głosu "Za".
poszło
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam również
-
prośba o głosik,z góry wielkie dzięki:-)
Poszło
-
Faluje przu wysprzeglaniu i na wolnych obrotach
Instalację LPG masz ?
-
Spalanie 17L LPG na 100 km
To poco zakładasz temat jak masz wszystko OK i nie narzekasz Czytanie ze zrozumieniem się kłania to raz. Dwa Nie napisałem że mnie nie stać, tylko że teraz nie mam na to pieniędzy. Po trzecie wszystkie ważniejsze naprawy które trzeba zrobić są wykonywane na czas. Po czwarte założyłem temat w konkretnym celu, żeby ludzie mi pomogli rozwiązać problem z dużym spalaniem większość coś pisała i starał się pomóc, ale niektórym łatwiej jest napisać, zmień instalacje bo tak jest zła, albo zmień auto bo Cie nie stać na utrzymanie sory ale dla mnie to żadna pomoc a zbędny spam.... Kolejna sprawa to to że okazała się winna sonda lambda którą odpiąłem okazało się że sonda jest do wyrzucenia i trzeba kupić nową.. Mam nadzieje ze więcej nie będzie problemu ze spalaniem temat można zamknąć
-
Spalanie 17L LPG na 100 km
Żeby zmienić na sekwencje trzeba mieć kasę na to, póki co ja nie mam od tak od wydania 800 czy 1800 zł, dla tego narazie kombinuje z tym co mam pod maską, jeśli chodzi o instalacje tą co mam to ogólnie nie narzekam, ze strzałami też się nie spotkałem jeszcze, oczywiście będzie kasa to się kupi odpowiednie części i można montować ale póki co zostaje to co mam.
-
Spalanie 17L LPG na 100 km
Mówię orientacyjnie bo tak szczerze powiedziawszy to od samego początku auto paliło w granicy 13-14L/100 km no a teraz to 17 także wiesz... Acha tak btw co do mojego drugiego problemu o którym pisałem że nie przełącza się z PB na LPG to przełącznik w środku auta wysiadł, gazownik powiedział że to częsta przypadłość, nigdy bym się nie spodziewał że przełącznik może wyzionąć ducha
-
Spalanie 17L LPG na 100 km
Cholera wie ile ten reduktor ma przejechane... I co do spalania to wiem ze max 9 no góra 12.. Cały czas szukam przyczyny, jak pisałem obstawiam sonda która jest odłączona póki co ale jeszcze za wcześnie jest żeby sprawdzić spalanie jeszcze trochę pojeździe zrobię te 100 km zaleje do pełna potem i zobaczę ile wejdzie.
-
[B6 ALT] Kiedy wymiana rozrządu?
Na Twoim miejscu już bym szykował się na wymianę, rozrząd powinno się wymieniać około 60-80 tyś km, lepiej zmienić i mieć święty spokój na kolejne 60 tyś. Z takimi rzeczami jak rozrząd nie warto zwlekać.