Treść opublikowana przez Czaro_22
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Brett Bordelon's B5 Audi S4 | Planked on Vimeo :slina:
-
Muzyka w naszych autkach
- Likwidacja telefonu stacjonarnego w TPSA/orange
Ja za neta 10 MB i utrzymanie linii płacę dokładnie 91 zł To średnio sie opłaca, lepiej wziąć tel z internetem, w pakiecie będzie taniej i zawsze coś w ramach abonamentu można wydzwonić, a później jak przeszkadza to go wyłączyć i nie będzie brzęczał. Tyle że stacjonarny w ogóle nie jest nam potrzebny. Wiec nie wiem czy jest sens zakładać stacjonarny.- Likwidacja telefonu stacjonarnego w TPSA/orange
Ja za neta 10 MB i utrzymanie linii płacę dokładnie 91 zł- Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę, dziwne że Cię nie zauważyłem- Problem z lapkiem
Jak lapek nie jest na gwarancji to rozkręć go i przełóż dysk do stacjonarnego kompa i spróbuj ściągnąć dane, chyba że któryś z kolegów z forum ma jeszcze jakiś pomysł- Problem z lapkiem
Wygląda to tak jak by dysk padał- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ktoś mi może powiedzieć czemu w broni RPK-74 nie mogę zamontować większego magazynka mimo iż wcześniej go odblokowałem tak samo ciężkiej lufy ? Wtf ze tak powiem....- Jak jeździć ekonomicznie silnikiem 1.6 + pytanie o wskaźnik paliwa
Zapewne 45L bo większa raczej nie wejdzie, tyle mam u siebie- Prośba-ankieta
- Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
po raz kolejny oddany- Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
- Prośba o głosy na fb.
Poszło- Diablo 3 >: ) już we wtorek
Szykuje się zarąbista giera ale ja poczekam aż stanieje bo za 150 zeta za sam klucz to trochę przesada a chciał bym też płytę ty trzeba liczyć 180 zeta a o edycji kolekcjonerskiej to w ogóle mogę zapomnieć- Dziwna praca silnika
kolego to mapy od gazu trzeba zmienić.... do gazowników podjedź Dzięki za info za jakiś czas podjadę i to ogarnę- Dziwna praca silnika
Mam to samo co kolega na filmikach tyle że na gazie u mnie mechanicy rozkładają ręce to nie wiedzą czemu na PB to nie występuje a nie gazie tak już od 4 lat tak mam, olałem to- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Widziałem to nic nadzwyczajnego- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Uważajcie na typa o nicku xXx_Lepricon_xXx' zasrany gnój używam AIM Bota http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/xXx_Lepricon_xXx/stats/490314028/ Czas gry 65H i taki level, poza tym na metro jak z nim grałem osiągał wyniki wręcz niemożliwe i eliminował prawie cała drużynę w parę sekund http://screenshot.xfire.com/s/123291306-4.jpg 178/16 Co najdziwniejsze było głosowanie żeby wywalić go z serwera ale też się nie dało- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Op-sHi-SB/stats/366547317/ :shock3: Totalny świr- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Osób było 5, i 4 auta- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I nawzajem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma co, to ja też, jbc będę na tej ulicy co kolega pisał wyżej, na ul.Burakowskiej.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może przy Agrykolii niedaleko stadionu Legii Blisko do baru a i posiedzieć jest gdzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale ona jest zamknięta na trzy sztaby, z tego co wiem to parking też... Tak było w zeszłym roku to zapewne w tym też tak będzie. Ja to w ogóle bym podjechał na jakiś parking na słoneczko itp.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To może i ja bym się wkręcił bo i tak nie mam co robić - Likwidacja telefonu stacjonarnego w TPSA/orange