Treść opublikowana przez Czaro_22
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
To ja już wole zostać przy swojej karcie :polew:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie stać mnie na tą kartę od PABLO, sam wie dlaczego
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie no przeżyje miesiąc czy połtora tylko musiał bym wiedzieć konkretnie ile za nią chcesz
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Dozbieraj jeszcze kasy i Ci moją sprzedam GTX 560 Ti Za ile ? Proca mam Phenoma II X4 840 3.2 Ghz @ 3.8 GHZ
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
hm a radeon 7770 ? albo geforce 550Ti ? są droższe o 30-50 zł
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Myślę że max 400 zeta więcej kasy niestety nie mam na ten interes
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Z tego co wyczytałem 6670 średnio wyciąga w BF3 na 1920x1080, Maks. Detale, AF x16 od 34 do 42 FPS gdzie na mojej karcie na średnich to jest max 30
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
6850 wykracza poza mój budżet, a co myślisz o Hd 6670 ? Z testów wynika że radzi sobie całkiem dobrze z nowymi tytułami
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Siedzi u mnie 700W OCZ, Mówiłem o GTX 460 1GB, a co myślisz o tym GTS 450 1 GB ?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Obecnie HD 4890 1GB DDR 5 od Asusa, miałem 5870 ale go sprzedałem bo potrzebowałem kasy.... Teraz żałuję że go sprzedałem Cóż mój budżet jest teraz ograniczony i szukam czegoś wydajniejszego za w miarę przyzwoitą kasę
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pany grał ktoś w BF3 na GTS 450 1 GB DDR5 albo na GTX 460 ? Cholera ten mój radek już mnie wkurza i czas go zmienić, raz chodzi dobrze a raz zacina że się grać nie da
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Też wczoraj z takim grałem wieczorem To właśnie te typy z którymi grałem Ten jest lepszy : http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/GROUNDZERO_NL/stats/232631029/ 100 stopień a gra 637 godzin Albo ten : http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Speck1ed_Pants/stats/282925189/ 80 Stopień a gra 515 godzin Zasrane noł lajfy
-
Życzenia Świąteczne
Wesołych świąt, smacznego jaja i mokrego Dyngusa
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj koło 19 na ul.Mokotowskiej w Warszawie przy kościele widziane A4 B6 Sedan WYJ czy WY nie pamiętam dokładnie ale klubowe ramy były, pozdro dla kierownika
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Helikopterem lata się teraz o wiele wygodniej, jest zwrotniejszy i łatwiej trafić w cel za pomocą podstawowej broni, z tego co czytałem to jedyne osłabienie helikoptera to działko które jest obsługiwane przez drugą osoba, nie zadaje tak dużych obrażeń pojazdom jak do tej pory, ale poprawili tak jak wcześniej wspomniałem zwrotność i celowanie z broni podstawowej
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Wczoraj trochę pograłem na tym nowym patchu i szczerze powiedziawszy jakoś tak dziwnie się gra
-
Warsztat zwleka z naprawą samochodu po kolizji
Dzięki za rade, zgłoszę to do ubezpieczyciela zobaczymy czy coś to da.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Dziękować za rade już pobieram
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ktoś wie kiedy ten patch będzie do pobrania na PC ? Niby miał być dzisiaj ale nic mi się nie pobiera
-
Warsztat zwleka z naprawą samochodu po kolizji
Cześć, problem jest następujący, nasz samochód został uszkodzony 2 miesiące temu podczas kolizji, wszystko pięknie ładnie warsztat dostał pieniądze na naprawę auta już miesiąc temu a auto dalej jest w takim stanie w jakim było nic w warsztacie nie ruszyli... Raz się tłumacza ze czekają na przelew z ubezpieczalni, raz ze robią inny samochód a teraz się okazało że po 2 miesiącach jak auto u nich stoi zauważyli że uszkodzona jest maglownica i czekają na rzeczoznawcę żeby dopisał maglownicę. Czy coś mogę zrobić w tej chorej sytuacji czy pozostaje mi czekać aż warsztat łaskawie zabierze się do roboty ?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie mam kiepskiego sprzętu te 30-40 fps na średnich ciągnie jakoś (O ile to się tyczyło mojego kompa jeśli nie to sory:decayed:) I nie mówię że lipnie wyglądają tylko po porostu nie podchodzą mi te mapy
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Może i jedne z lepszych ale mi osobiście do gustu nie przypadł cały BF2 także sory. Myślałem że może coś będzie zmienione na tych mapach a tu qupa dali ładniejsze tekstury i wsio.
-
Zatrzaśnięta klapa bagażnika, Sedan.
Udało mi się dostać bo mechanizmu zamka, musiałem wybebeszyć tapicerkę bagażnika, sama pompa działa, co się okazała zamek był brudny i trochę skorodowany wyczyściłem wszystko co się dało i nasmarowałem i wszystko gładko teraz chodzi Edit: f*ck przepraszam za posta pod postem zagalopowałem się
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja kupiłem ten powrót do Karkland ale mimo to gram w większości na standardowych mapach, nie podobają mi się te mapy z tego DLC
-
Trzymanie obrotów na 2 biegach prosze o odp
Moim zdaniem totalna bzdura, i co to znaczyć męczyć silnik ? Przecież 3000 tys obr/min to normalna praca silnika i niczym go nie "męczysz"