Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czaro_22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czaro_22

  1. To ja już wole zostać przy swojej karcie :polew:
  2. Nie stać mnie na tą kartę od PABLO, sam wie dlaczego
  3. Nie no przeżyje miesiąc czy połtora tylko musiał bym wiedzieć konkretnie ile za nią chcesz
  4. Dozbieraj jeszcze kasy i Ci moją sprzedam GTX 560 Ti Za ile ? Proca mam Phenoma II X4 840 3.2 Ghz @ 3.8 GHZ
  5. hm a radeon 7770 ? albo geforce 550Ti ? są droższe o 30-50 zł
  6. Myślę że max 400 zeta więcej kasy niestety nie mam na ten interes
  7. Z tego co wyczytałem 6670 średnio wyciąga w BF3 na 1920x1080, Maks. Detale, AF x16 od 34 do 42 FPS gdzie na mojej karcie na średnich to jest max 30
  8. 6850 wykracza poza mój budżet, a co myślisz o Hd 6670 ? Z testów wynika że radzi sobie całkiem dobrze z nowymi tytułami
  9. Siedzi u mnie 700W OCZ, Mówiłem o GTX 460 1GB, a co myślisz o tym GTS 450 1 GB ?
  10. Obecnie HD 4890 1GB DDR 5 od Asusa, miałem 5870 ale go sprzedałem bo potrzebowałem kasy.... Teraz żałuję że go sprzedałem Cóż mój budżet jest teraz ograniczony i szukam czegoś wydajniejszego za w miarę przyzwoitą kasę
  11. Pany grał ktoś w BF3 na GTS 450 1 GB DDR5 albo na GTX 460 ? Cholera ten mój radek już mnie wkurza i czas go zmienić, raz chodzi dobrze a raz zacina że się grać nie da
  12. Też wczoraj z takim grałem wieczorem To właśnie te typy z którymi grałem Ten jest lepszy : http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/GROUNDZERO_NL/stats/232631029/ 100 stopień a gra 637 godzin Albo ten : http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Speck1ed_Pants/stats/282925189/ 80 Stopień a gra 515 godzin Zasrane noł lajfy
  13. Wesołych świąt, smacznego jaja i mokrego Dyngusa
  14. Dzisiaj koło 19 na ul.Mokotowskiej w Warszawie przy kościele widziane A4 B6 Sedan WYJ czy WY nie pamiętam dokładnie ale klubowe ramy były, pozdro dla kierownika
  15. Helikopterem lata się teraz o wiele wygodniej, jest zwrotniejszy i łatwiej trafić w cel za pomocą podstawowej broni, z tego co czytałem to jedyne osłabienie helikoptera to działko które jest obsługiwane przez drugą osoba, nie zadaje tak dużych obrażeń pojazdom jak do tej pory, ale poprawili tak jak wcześniej wspomniałem zwrotność i celowanie z broni podstawowej
  16. Wczoraj trochę pograłem na tym nowym patchu i szczerze powiedziawszy jakoś tak dziwnie się gra
  17. Dzięki za rade, zgłoszę to do ubezpieczyciela zobaczymy czy coś to da.
  18. Dziękować za rade już pobieram
  19. Ktoś wie kiedy ten patch będzie do pobrania na PC ? Niby miał być dzisiaj ale nic mi się nie pobiera
  20. Cześć, problem jest następujący, nasz samochód został uszkodzony 2 miesiące temu podczas kolizji, wszystko pięknie ładnie warsztat dostał pieniądze na naprawę auta już miesiąc temu a auto dalej jest w takim stanie w jakim było nic w warsztacie nie ruszyli... Raz się tłumacza ze czekają na przelew z ubezpieczalni, raz ze robią inny samochód a teraz się okazało że po 2 miesiącach jak auto u nich stoi zauważyli że uszkodzona jest maglownica i czekają na rzeczoznawcę żeby dopisał maglownicę. Czy coś mogę zrobić w tej chorej sytuacji czy pozostaje mi czekać aż warsztat łaskawie zabierze się do roboty ?
  21. Nie mam kiepskiego sprzętu te 30-40 fps na średnich ciągnie jakoś (O ile to się tyczyło mojego kompa jeśli nie to sory:decayed:) I nie mówię że lipnie wyglądają tylko po porostu nie podchodzą mi te mapy
  22. Może i jedne z lepszych ale mi osobiście do gustu nie przypadł cały BF2 także sory. Myślałem że może coś będzie zmienione na tych mapach a tu qupa dali ładniejsze tekstury i wsio.
  23. Udało mi się dostać bo mechanizmu zamka, musiałem wybebeszyć tapicerkę bagażnika, sama pompa działa, co się okazała zamek był brudny i trochę skorodowany wyczyściłem wszystko co się dało i nasmarowałem i wszystko gładko teraz chodzi Edit: f*ck przepraszam za posta pod postem zagalopowałem się
  24. Ja kupiłem ten powrót do Karkland ale mimo to gram w większości na standardowych mapach, nie podobają mi się te mapy z tego DLC
  25. Moim zdaniem totalna bzdura, i co to znaczyć męczyć silnik ? Przecież 3000 tys obr/min to normalna praca silnika i niczym go nie "męczysz"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.