Treść opublikowana przez Czaro_22
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pablo naprawiłeś już ten problem z zawieszaniem się BF3 kamperze ?
-
Zatrzaśnięta klapa bagażnika, Sedan.
...łatwiej będzie Ci coś poradzić jeżeli sprecyzujesz co znaczy: - "ani z centralki" - siłownik w ogóle nie reaguje na sygnał otwarcia z pilota? - "ani z kluczyka" - wkładka stoi w miejscu ale nie pozwoli się obrócić bo wcześniej nieużywana (albo bardzo rzadko używana) zaśniedziała (przyrdzewiała)?? - czy też wkładka obraca się w gnieździe ale po przekręceniu w pozycję otwarcia po prostu nie zwalnia rygla zamka??? Centralkę słychać ze chce otworzyć tyle że tak jak by nie ma siły na to. Kluczyk nie chce się obrócić w ogóle pewno dla tego że nie był używany zamek. Spróbuje zrobić tak jak kolega wyżej napisał zdjąć plastikową dokładkę i otworzyć go ręcznie.
-
Zatrzaśnięta klapa bagażnika, Sedan.
Nie wiedziałem gdzie to umieścić wiec sory ale do rzeczy, jakieś 3 tyg temu zatrzasneła mi się klapa bagażnika i nie idzie jej otworzyć w żadne sposób, ani z centralki, ani z kluczyka.. Myślałem że w końcu może puści i się otworzy bo już raz miałem taka sytuacje ale teraz chyba zatrzasneła się na amen. I teraz pytanie czy jest jakiś sposób żeby otworzyć tą nieszczęsną klapę ?
-
Szarpie i przerywa na benzynie i gazie
Z tą wodą to normalne, mimo iż to nie powinno mieć miejsca to w PB jak i LPG jest trochę wody jak nietrudno się domyśleć woda nie ulega spaleniu a co za tym idzie gromadzi się w wydechu i przy odpaleniu zaczyna wylatywać, tym to nie masz co się przejmować, co do nierównej pracy silnika sprawdź i wyczyść przepustnice
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Done Ten filmik już nie bangla, macie inny Masz
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ale tam nie bedzie 64 graczy... na konsolach ma byc 2x8 zamiast 2x12, wiec na pececie pewnie tez sporo ogranicza. Cholera a szkoda myślałem że będzie tam 64 graczy ale co i tak nie zmienia faktu że szykuję się za***isty dodatek
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Takich map mi właśnie brakowało w BF3, gdzie akcja rozgrywa się w zamkniętym pomieszczeniu, wyobraźcie sobie tam 64 graczy.. To będzie rzeźnia xD
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Krótki filmik z nowego dodatku do BF3 będzie się działo xD http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T2py6Z5q9wE
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
Poszło
-
System operacyjny Android
Można i nie trzeba płacić http://androidpolska.pl/view/magic_butt_/3520
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6
Sie zrobi, jak będę miał chwile czasu to porobię nowe zdjęcia Edit: Audica przywdzieje odświeżone felgi na wiosnę zdjęcia można zobaczyć na 1-szej stronie
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
Ja ostatnio myłem auto jak było podajże -13 czy -14 to odrazu całe auto mi zamarzło :polew: Potem drzwi nie mogłem otworzyć :polew:
-
Zima kontra nasze niunie:)
Rozwalony aku mam co prawda ale daje rade za 1-szym bądź drugim razem
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
zauważyłem :gwizdanie:
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
Z tego co wiem "teoretycznie' maja tylko 30 dni na wysłanie mandatu od daty popełnienia wykroczenia. Wiec nie wiem czemu mandat przyszedł dopiero teraz do Ciebie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
I to tyle w temacie tego filmiku.
-
[B5 ADP] "Zgrzyt" podczas uruchamiania silnika [Filmik]
Ok czyli to rozrusznik.. Dzięki za info, niedługo auto ląduje u mechanika i wspomnę mu o tym i napisze czy coś to dało Jeśli nie to będzie się myśleć dalej.
-
[B5 ADP] "Zgrzyt" podczas uruchamiania silnika [Filmik]
U Ciebie trochę inny odgłos to wydaję niż u mnie. Ale to może dla tego że siedziałeś w środku auta
-
[B5 ADP] "Zgrzyt" podczas uruchamiania silnika [Filmik]
Ale auto zapala bez problemu Fakt chwile to trwało na tym filmiku ale to dla tego że zimno jest I jeśli się zawiesza to powinno się tak dziać też na ciepłym silniku... Chyba że się mylę.
-
[B5 ADP] "Zgrzyt" podczas uruchamiania silnika [Filmik]
Płyn od wspomagania napewno nie bo miałem niedawno wymieniana pompe wspomagania i cały płyn od wspomagania Zamieszczam filmik gdzie słychać ten zgrzyt. http://www.youtube.com/watch?v=rZjuoRFzZsU&feature=youtu.be
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Czy oni aby deczko nie przesadzają z tym ? Do czego to wszystko dąży ?
-
[B5 ADP] "Zgrzyt" podczas uruchamiania silnika [Filmik]
Nie wiem jak to dokładnie opisać ale do rzeczy, podczas uruchamiania zimnego silnika słuchać zgrzyt taki niby metaliczny ale nie do końca, cóż to może być ? Rozrząd się kończy ? Dodam że na ciepłym silniku takowego zgrzytu nie ma. Później nagram filmik jak ten "zgrzyt" słuchać, jest na tyle intensywny że słuchać go bez problemu w środku auta
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
WTF Chyba odpuszczę sobie grę w BF3 do czasu naprawienia problemu
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
http://www.tvn24.pl/0,1732732,0,1,przelomowy-wyrok-trybunalu-acta-niezgodne-z-prawem-ue,wiadomosc.html :polew:
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Podpisana jest, podpisali ją o 3:30 naszego czasu, stronę wcześniej masz link do artykułu. BTW. Mogą zamknąć forum bo w logo wykorzystany jest znaczek Audi :polew: