Treść opublikowana przez Czaro_22
-
[B5 ADP] Problemy z obrotami na biegu jałowym.
Miałem podobnie u siebie i to nie była wina tego ze silnik łapał gdzieś lewe powietrze bo mechanior sprawdzał, okazało się ze jeden z cylindrów niedomagał i to była przyczyna falowanie obrotów i trzęsienia całej budy czy to na zimnym czy na ciepłym silniku
-
co mocniejsze?
- [B5 ABC] Spadające obroty przy wysprzęglaniu, ruszaniu itp
Czujnik położenia sprzęgła może- [ALL] Gdzie na wakacje !!
Byłem, widziałem i po jednym dniu wróciłem totalna kicha W nocy też spać się nie dało bo ośrodek był niedaleko plaży gdzie był też club Łebę też odradzam przereklamowana i od groma ludzi Teraz jedynym i sensowym wyjściem jest wyjazd gdzieś w góry, ale nie powiem gdzie bo nigdy nie byłem i nie znam dobrych miejscówek- Oceńcie zdjecie
poszło 5- Jak obciąć kotu pazury???
Sprawdziłem to przed chwilą na swoim kocie za wała nie działa próbowałem w różnych miejscach na karku i nic- B5 AEB] Czujnik ciśnienia oleju zapala się przy zjeżdzaniu ze wzniesienia
Jak nie czujnik to zdycha pompa oleju, daję se rękę uciąć ze to będzie pompa. Spróbuj pojechać jeszcze po jakieś nierównej drodze szutrowej na 1-szym biegu na samym sprzęgle bez dodawania gazu, na 95 % też zapali Ci się kontrolka- Spotkania na drodze
Wczoraj wieczorem około 19:30-20 widziane srebrne A4 B6 rej. ZS*** na ulicy Spacerowej, klubowe ramki i pełno czarnych naklejek na drzwiach. Pozdro dla kierownika- System operacyjny Android
Polecam stronę http://www.androidapps.pl/ dość sporo fajnych aplikacji i gier- [INNE] Mercedes Sprinter 212D Brak świateł mijania
Witam mam problem z w/w Mercedesem, otóż wszystkie światła działają prócz świateł mijania, co może być przyczyną ? Stało się to nagle i przestały działać odrazu obydwie lampy, bezpiecznika sprawdzone, wszystko jest ok, żarówki również są dobre Myślę i kombinuję cały dzień ale bezskutecznie. pozdro- [B5 ADP] Audi a 4 1.6 pali około 16 l PB
Zdziwiłbyś się Mam 7.5 litra przy emeryckiej / ekologicznej jeździe. Sam się zdziwiłem No to gratuluje wyniku Widocznie masz w pełni sprawne auto. U mnie prawdopodobnie jest sonda do wymiany ;/ bo pali ~11 L :/ 7.5 litra na 100 to gratulacjetez bym tak chciał Ale niestety mój pali około 12-13 litrów na 100 km ale jeździe dość szybko i hm dynamicznie, rzadko kiedy jeżdźę wolno- [B5 AWT] Duże spalanie
Na 99 % sonda, znajomy ma uszkodzoną w Skodzie i pali mu jak smok- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownia czerwonego A4 B5 rej. WH**** widzianego dzisiaj na ulicy Hożej.- DJ Binek Mix May 2011 - link zippyshare
Good- Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/44896/za_co_kochamy_polske_kultowe :polew:- Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
Zdecydowanie Chrom, dużo szybciej sie uruchamia niż firefox szczególnie przy kilki otwartych zakładkach, i mam wrażenie ze szybciej ładuje strony niż firefox (podkreślę którego używałem przez 2 lata albo i więcej) Do Chroma też nie mogłem się przekonać a jednak, najlepiej zrobisz jak zainstalujesz obydwie przeglądarki i sprawdzisz które Ci bardziej pasuje- Muzyka w naszych autkach
:gwizdanie:- [B5 ADP] Jaki olej do ADP 1.6 ? Ucieka olej na zewnątrz.
Wywal Castrola miałem podobny problem na Castrolu, olej mi znikał nie wiadomo gdzie, wlej mobila super S 10W40, albo lej mineralny 15W40 Mobila, te wszystkie problemy z olejami mineralnymi to tylko mity, oleje mineralne są teraz dużo lepsze i mają inny skład niż kiedyś ale większość ludzi niestety do tej pory nie może się przekonać do mineralnych oleji, ja wlałem do siebie mineralny i nie żałuje, silnik chodzi równo i co najważniejszy ciszej, nie nie martw się o szklanki jak pompe oleju masz dobrą to nic się im nie stanie- [ALL B5] Project White, 17'' OZ White :P
Ładna, gleba i lampy zespolone i będzie I te białe listwy w środku Tylko ten mieszek na lewarku jakoś do całości nie pasuje, czarny by się lepiej komponował- Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Ja kupiłem swoje w październiku 2009 roku, w moim wątku jest moja kłótnia poprzedniego właściciela ze mną Bo jak tam napisałem rok czasu był spokój potem wysyp napraw, ale nikt nie raczył zapytać ile zrobiłem km przez ten rok :gwizdanie: a było około 5 tyś km Kupiony z przebiegiem 194 tyś km. Co zostało wtedy wymienione/naprawione: wymiana szklanek, wymiana pompy oleju, wymiana panewek, szlifowanie wału korbowego, pierścienie na tłokach, wymiana tłoków. W późniejszym czasie to już raczej rzeczy eksploatacyjne: Olej Filtr powietrza, Filtr kabinowy, filtr paliwa, filtr oleju Tarcze przód, tył + klocki komplet Rozrząd Opony na przodzie Płyn wspomagania Poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów Przeguby W obecnej chwili co jest do wymiany... Nieszczęsne wachaczę- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Może się przyda, dokładne umiejscowienie tego wichajstra który otwiera/zamyka przesłonę w lampach i można zrobić z UK/EU i na odwrót, szukałem tego z 10 min bo myślałem ze jest gdzieś na obudowie od lampy Jeśli macie lapmy UK to w prawej lampie wychajster do góry a w lewej na dół i mamy EU Taka mała rzecz a cieszy :gwizdanie:- kolor roweru - pomóżcie w wyborze
Niebiesko-biały fajnie wygląda wyróżnia się ja bym brał ten niebieski, wygląda mega fajne :gwizdanie:- Wesołych Świąt
Wesołych i spokojnych Świąt , smacznego jajca i mokrego dyngusa- Jaki olej silnikowy do Audi?
Pany jaki olej polecacie do 1.6 ADP 240 tyś km przebiegu , bo zbliża się wymiana oleju, obecnie jeździ na Castrol Magantec 10W40, dalej się pchać do połsyntetyk czy może lać już mineralny ?- [B5 ADR] Plamki oleju pod autem
Moim zdaniem nie warto bawić się w wymienianie po jednej, lepiej odrazu wymienić wszystkie i mieć z głowy problem walących popychaczy. Pamiętaj o tym co Ci mówiłem kiedyś czym może być to spowodowane że zaczęły walić - [B5 ABC] Spadające obroty przy wysprzęglaniu, ruszaniu itp