Treść opublikowana przez Czaro_22
-
[B5 ADR] Plamki oleju pod autem
Kolego same szklanki to około 500-600 zł Btw. ja kiedyś zaryłem przy 60 km/h miską olejową o studzienkę która wystawała z jezdni i jedyne co się stało to połamała się osłona, miska odziwo wytrzymała to uderzenie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Warszawa, Orlen 95 5.15 zł, i do tego dupnej jakość samochód w ogóle na tym nie przyspiesza Gaz po 2.57 zł
-
SHIFT 2: Unleashed
Drift sam w sobie trudny nie jest, tu bardziej chodzi o ustawienia kierownicy tak żeby dało się driftować. Też mam z tym problem
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika w srebrnym A4 B5 1.9 TDI, pociskałeś za mną na wale międzeszyńskim około godziny 11
-
[INNE] Gun-Engine - co o tym myślicie??
Ciekawa alternatywa No i te spalanie
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
Poszło
-
[Laptop] Podczas ładowania baterii procesor pracuje na 100%
Kliknij na ikonę baterii koło zegara następnie wejdź w opcje zasilania pokaże się i dwie albo trzy opcje, zrównoważone, oszczędzanie energii albo wysoka wydajność, jeśli masz zaznaczoną wysoką wydajność to zmień na zrównoważone jest to nie pomoże to kliknij obok na zamień ustawienia planu następnie w nowym oknie kliknij napis z "zmień zaawansowane ustawienia zasilania" i tak wyszukaj zakładki "Ustawienia multimediów" następnie "podczas odtwarzania wideo" i ustaw tak Zasilanie bateryjne: Zrównoważone. Podłączony: Optymalna jakość wideo. To wykonaniu tej operacji wsio powinno wrócić do normy, no chyba że już masz tak ustawione to wtedy przyczyny trzeba szukać gdzie indziej
-
Zima kontra nasze niunie:)
Góral nie zapominaj ze w wawie też mrozi tera mamy -12, wiosna idzie :polew:
-
[ALL] Zwierzaki
A to mój psiunio Wabi się misiek :gwizdanie: Jest to rasowy... kundel Tak wyglądał jak miał 2 albo 3 miesiace Obecnie ma 8 miesięcy
-
[B5 1Z] Paląca się kontrolka od hamulców
Nie chce zakładać nowego tematu wiec napiszę tu, mam problem, i nie wiem co to może być, jeździłem dzisiaj dość sporo, zostawiłem auto na kilka godzin i poszedłem go przestawić, po ruszeniu zapaliła się kontrolka od hamulców po czym zgasła, przy przyhamowaniu przed nawrotem pedał od hamulca wpadł do połowy i dopiero auto zaczeło hamować, ocb ? Płyn w normie żadnych wycieków też nie ma. Czyżby tarcze i klocki były już dead i do wymiany ?
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Poszło Zarąbista fota
-
[B5 AFN] Puknięcie w czasie jazdy i utrata mocy, świst spod maski po prawej stronie.
O ile auto straciło moc to ja obstawiam turbosprężarkę i zaczął bym od sprawdzenia tego:przebiegly: BTW i nie ten dział
-
Jaki mały smartfon
Polecam Sony Ericssona Xperia x10 mini albo mini pro, genialne telefony niczym nie ustępują droższemu X10 i do tego są małe i poręczne
-
Soundtrack step up 3d
Wiem o co biega i pewnie na 101% to będzie to http://www.youtube.com/watch?v=6SEIPsawozg
-
Potrzebna pomoc z dziedziny grafiki w laptopie
Panel CCC>opcje>klawisze dostępu> i odznacz klawisze dostępu albo wejdź w menadżer klawiszy dostępu i "wyłącz funkcję klawiszy dostępu":wink4:
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Merry Christmas and happy new year
-
[ALL] Laptop sie wyłącza
czyszczenie nic nie da, najlepiej jak byś od kogoś pożyczył dysk do lapka i sprawdził, ale twój dysk wpiąć do kogoś Cóż mi to ewidętnie wygląda na padający już dysk
-
[ALL] Laptop sie wyłącza
Typowy objaw zdychającego dysku, miałem podobny problem i straciłem 250 GB danych Ratuj dane póki możesz bo z czasem będzie za późno INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE (0x0000007B). Oznacza uszkodzenie dysku, kontrolera dysku lub pojawienie się wirusa na sektorze rozruchowym.
-
Gran Turismo 5
Po przeczytaniu tego dochodzę do wniosku że dobrze zrobiłem sprzedając ps3.... Przestałem czekać na tą grę z dniem sprzedaży konsoli jak widać nie warto było czekać tyle lat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak, coś jeszcze ? Może klatę piwa ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra to czekam, tylko daj jakoś znać jak będziesz w okolicy to wyjdę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przy rozładowanym akumulatorze nie mam nawet jak się zawijać i nie mam dokąd teraz, busem jeździć nie będę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spacerowa/Słoneczna naprzeciwko ambasady rosyjskiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry Miał by ktoś poratować kablami do aku i pożyczyć trochę prądu ze swojego... Zdechł mi całkiem akumulator a nie posiadam kabli i nie mam jak go wyjąć bo wszystkie kluczę są w bagażniku......
-
Muzyka w naszych autkach
http://chowix.wrzuta.pl/audio/7cb38b26GSS/starski_-_make_it_hurt 5 piosenek które lecą prawie cały czas w aucie