Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czaro_22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czaro_22

  1. :polew:
  2. Proste że kupie i przetestuję ten gadżet może faktycznie działa :polew:
  3. Tuż wiem albo i nie Tak czy siak chciałem zrobić sobie jaja ze sprzedającego i byłem ciekawy jego odpowiedzi No ale nie odpisał jeszcze
  4. Nie chciałe już takiego hardcoru robić bo wtedy to na bank by nie odpisał :polew:
  5. Napisałem do niego meila z pytaniem czy jak podłącze 4 takie urządzenie to zredukuje to spalanie o około 80 % ciekawe co odpisze. O ile w ogóle odpisze :gwizdanie: :polew: :polew:
  6. MW3

    Czaro_22 odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    Commodore pewnie :polew:
  7. Xfire często nawala i ludzie maja problemy z mikrofonami ze słabo ich słychać w TS zawsze można dać głośniej taka osobę
  8. To wyłącz ją w cholere i kup jakiegoś sound blaster drogie nie są I Ysiak ma racje dużo fajniej się gra jak można pogadać BTW. Pablo przestań kampić z tą snajpą bo kiedyś Cię z kosy dojadę
  9. Można pograć :gwizdanie:
  10. To jak naparzamy się ?
  11. Ja tak mam z przyciskami od otwierania szyb po wyłączeniu zapłonu palą się jakiś czas ale potem same gasną i zapewne u Ciebie będzie podobnie poczekaj chwile i zobacz czy zgasną całkiem ofc zamknij samochód
  12. Ja chętnie się załapie
  13. Spróbuj ściągnąć tą plastikową osłonę co wkładasz bagnet, powinno się udać wyciągnąć ułamany bagnet. A co do oleju to około 6L ale radzę wlać 5.5 i kontrolować poziom
  14. Dobra dzięki jutro porobię wszystko bo póki co aku się ładuje i w razie czego powrócę do tego wątku Dzięki wszystkim za odpowiedzi Aku podładowany klemy i styki wyczyszczone i aku w aucie odpalił od "strzała" wiec tak jak mówiliście aku się wysypuję już Ale grunt że nic z autem się nie dzieje Pozdro
  15. Na właśnie go ładuje, po ładuje go 10h wyczyszczę klemy w aucie i bolce na aku. Czym najlepiej to czyścić ? Papierem ściernym ? Słyszałem jeszcze że po wyczyszczeniu można nasmarować klemy te w aucie olejem silnikowym żeby nie śniedziały to prawda ?
  16. Mam problem z odpaleniem auta, samochód stał prawie tydzień czasu po czym poszedłem do niego i chce go odpalić przekręcam kluczyk zapalają się kontroli odpalam i nagle kontroli gasną wskazówka od ilości paliwa i od temperatury leci w górę po czym spada do zera i samochód przestaję kręcić po około 5-6 próbach odpalił ledwo co przejechałem tego dni około 20 km po czym zostawiłem samochód znowu na cały dzień i następnego dnia znowu te sama sytuacja tyle że po odpaleniu przejechałem około 60 km i myślę se aku powinien się naładować przez 60 km jazdy zostawiłem auto znowu na jeden dzień i dzisiaj idę do auta i sytuacją się powtórzyła. Według wskaźnika na akumulatorze jest wszystko ok niby naładowany. I teraz pytanie co jest nie tak, aku zdycha czy rozrusznik czy może przyczyny szukać gdzie indziej ? Dodam ze zeszłej zimy zaniedbałem trochę aku i rozładował się praktycznie do zera dwa razy ale nie było z nim problemów przez cały rok aż do tego momentu co zostawiłem go na tydzień, ale też nie wydaje mi się żeby aku się rozładował po tygodniu
  17. Żarówki sprawdź albo bezpieczniki I co masz na myśli mówiąc tylnych świateł ? Świateł postojowych, świateł stopu czy wszystkich świateł, postojowych, stopu, kierunków i wstecznego ?
  18. http://elpatrone.wrzuta.pl/audio/0oJT7220lDP/piosenka_o_twoim_samochodzie :polew:
  19. MW3

    Czaro_22 odpowiedział(a) na ciasnyWiesiek temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew:
  20. Pany kiedy jakiś meczyk klubowy ?
  21. Mój nick to shade4 :gwizdanie: PC ofc
  22. Ty do końca roku tego nie zrobisz przecież, bo Ci się nie będzie chciało :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.