Treść opublikowana przez Czaro_22
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Proste że kupie i przetestuję ten gadżet może faktycznie działa :polew:
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Tuż wiem albo i nie Tak czy siak chciałem zrobić sobie jaja ze sprzedającego i byłem ciekawy jego odpowiedzi No ale nie odpisał jeszcze
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Nie chciałe już takiego hardcoru robić bo wtedy to na bank by nie odpisał :polew:
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Napisałem do niego meila z pytaniem czy jak podłącze 4 takie urządzenie to zredukuje to spalanie o około 80 % ciekawe co odpisze. O ile w ogóle odpisze :gwizdanie: :polew: :polew:
-
MW3
Commodore pewnie :polew:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Xfire często nawala i ludzie maja problemy z mikrofonami ze słabo ich słychać w TS zawsze można dać głośniej taka osobę
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
To wyłącz ją w cholere i kup jakiegoś sound blaster drogie nie są I Ysiak ma racje dużo fajniej się gra jak można pogadać BTW. Pablo przestań kampić z tą snajpą bo kiedyś Cię z kosy dojadę
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Można pograć :gwizdanie:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
To jak naparzamy się ?
-
[B5 AFN] Podświetlenie pali sie cały czas.
Ja tak mam z przyciskami od otwierania szyb po wyłączeniu zapłonu palą się jakiś czas ale potem same gasną i zapewne u Ciebie będzie podobnie poczekaj chwile i zobacz czy zgasną całkiem ofc zamknij samochód
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja chętnie się załapie
-
[B5 AQD] Złamany bagnet oleju audi 2.8- jak go wydostać/ Ile oleju wchodzi?
Spróbuj ściągnąć tą plastikową osłonę co wkładasz bagnet, powinno się udać wyciągnąć ułamany bagnet. A co do oleju to około 6L ale radzę wlać 5.5 i kontrolować poziom
-
[B5 ADP] Nie odpala. Akumulator czy rozrusznik ?
Dobra dzięki jutro porobię wszystko bo póki co aku się ładuje i w razie czego powrócę do tego wątku Dzięki wszystkim za odpowiedzi Aku podładowany klemy i styki wyczyszczone i aku w aucie odpalił od "strzała" wiec tak jak mówiliście aku się wysypuję już Ale grunt że nic z autem się nie dzieje Pozdro
-
[B5 ADP] Nie odpala. Akumulator czy rozrusznik ?
Na właśnie go ładuje, po ładuje go 10h wyczyszczę klemy w aucie i bolce na aku. Czym najlepiej to czyścić ? Papierem ściernym ? Słyszałem jeszcze że po wyczyszczeniu można nasmarować klemy te w aucie olejem silnikowym żeby nie śniedziały to prawda ?
-
[B5 ADP] Nie odpala. Akumulator czy rozrusznik ?
Mam problem z odpaleniem auta, samochód stał prawie tydzień czasu po czym poszedłem do niego i chce go odpalić przekręcam kluczyk zapalają się kontroli odpalam i nagle kontroli gasną wskazówka od ilości paliwa i od temperatury leci w górę po czym spada do zera i samochód przestaję kręcić po około 5-6 próbach odpalił ledwo co przejechałem tego dni około 20 km po czym zostawiłem samochód znowu na cały dzień i następnego dnia znowu te sama sytuacja tyle że po odpaleniu przejechałem około 60 km i myślę se aku powinien się naładować przez 60 km jazdy zostawiłem auto znowu na jeden dzień i dzisiaj idę do auta i sytuacją się powtórzyła. Według wskaźnika na akumulatorze jest wszystko ok niby naładowany. I teraz pytanie co jest nie tak, aku zdycha czy rozrusznik czy może przyczyny szukać gdzie indziej ? Dodam ze zeszłej zimy zaniedbałem trochę aku i rozładował się praktycznie do zera dwa razy ale nie było z nim problemów przez cały rok aż do tego momentu co zostawiłem go na tydzień, ale też nie wydaje mi się żeby aku się rozładował po tygodniu
-
[ALL B5] Brak świateł tylnych
Żarówki sprawdź albo bezpieczniki I co masz na myśli mówiąc tylnych świateł ? Świateł postojowych, świateł stopu czy wszystkich świateł, postojowych, stopu, kierunków i wstecznego ?
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
http://elpatrone.wrzuta.pl/audio/0oJT7220lDP/piosenka_o_twoim_samochodzie :polew:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
- MW3
- [ALL] Poszukuje obrazka z logo RS4
- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pany kiedy jakiś meczyk klubowy ?- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
[A4pl] A4-klub.pl- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Mój nick to shade4 :gwizdanie: PC ofc- [ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
Ty do końca roku tego nie zrobisz przecież, bo Ci się nie będzie chciało :polew: