Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DareQ

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dlaczego martwisz sie o ceramike przy tym przebiegu? Az tak bylo upalane? 🤪
  2. DareQ odpowiedział(a) na Sawyer21 temat w Audi
    Odpuść 1.4TFSI z tych lat -> problemy z rozrządem. Jak już szukaj 1.6MPI.
  3. @AudiA4B827 Mozesz dac link gdzie o tym pisza?
  4. @FroS-t jak oceniasz jakosc wnetrza A3 8V w porownaniu do B8?
  5. DareQ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest podany numer przewodu ale do 2.0TDI. Do 2.7/3.0TDI brak informacji co mozna zamontowac w zamian
  6. DareQ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam to samo, glownie na parkingach podziemnych gdzie miejsca pomalowane sa farba. Czesciej zdaza sie na letnich oponach (szerokosc 245) niz na zimowych (225). Zobacz tutaj: https://a4-klub.pl/topic/321148-drgania-kierownicy-przy-obracaniu-na-postoju-tylko-na-wolnych-obrotach/
  7. DareQ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tego sie obawialem, ze NelsonPL zacznie doradzac Wymieniam co max 10k, obecnie 7.5k ale rok minal... Co wlales co 3.0TDI?
  8. DareQ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam nadzieje, ze nie jest tak "dobry" jak Castrol
  9. DareQ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jezdzi moze ktos z Was na oleju OE LongLife III FE 0W-30? https://allegro.pl/oferta/oe-vag-longlife-iii-fe-0w30-vw-504-00-507-00-11979126122 Jakies opinie, wrazenia bo cena dobra...
  10. Dzięki za ekspresową odpowiedź
  11. Jaki symbol mają klocki na tył Ferodo 330mm? Bedą w miarę współpracować z tarczami ATE?
  12. Napewno? AGM mozna ladowac max 14.9V a kwasiaka 16.2V (oczywiscie poza samochodem). Przy niedoladowanym akumulatorze kwasowo-olowiowym widzialem w instalacji napiecie 14.9-15V. Niestety gestosci elektrolitu i tak sie nie zrobi...
  13. Zobacz tutaj: 3.0 TFSI- wolne rozgrzewanie silnika - Forum Audi A6 / A7 Klub Polska A6KLUB.PL Witam Zmieniłem samochód na A6 3.0 TFSI Quattro i wydaje mi się, że wolno się rozgrzewa (w porównaniu do BMW 530d E60). Dzisiaj przy 0 st C jadąc obwodnicą prze Chyba nie jestes jedyny albo termostaty padaja jak muchy
  14. Jak byl mocno rozgrzany (jazda autostrada) to odpalal z bardzo duzymi problemami, szybko rozladowywal akumulator. Na zimnym problemow nie bylo.
  15. Mialem dokladnie to samo - pomogla kompletna regeneracja rozrusznika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.