-
Zmiana hamulców ceramicznych na stalowe w Audi RS5
Dlaczego martwisz sie o ceramike przy tym przebiegu? Az tak bylo upalane? 🤪
-
Pomoc w zakupie A3 8P
Odpuść 1.4TFSI z tych lat -> problemy z rozrządem. Jak już szukaj 1.6MPI.
-
Buczenie sprężarki - niskie obroty.
@AudiA4B827 Mozesz dac link gdzie o tym pisza?
-
Simply Clean A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey by Frost
@FroS-t jak oceniasz jakosc wnetrza A3 8V w porownaniu do B8?
-
B8 TrOOOOp
Jest podany numer przewodu ale do 2.0TDI. Do 2.7/3.0TDI brak informacji co mozna zamontowac w zamian
-
B8 TrOOOOp
Mam to samo, glownie na parkingach podziemnych gdzie miejsca pomalowane sa farba. Czesciej zdaza sie na letnich oponach (szerokosc 245) niz na zimowych (225). Zobacz tutaj: https://a4-klub.pl/topic/321148-drgania-kierownicy-przy-obracaniu-na-postoju-tylko-na-wolnych-obrotach/
-
B8 TrOOOOp
Tego sie obawialem, ze NelsonPL zacznie doradzac Wymieniam co max 10k, obecnie 7.5k ale rok minal... Co wlales co 3.0TDI?
-
B8 TrOOOOp
Mam nadzieje, ze nie jest tak "dobry" jak Castrol
-
B8 TrOOOOp
Jezdzi moze ktos z Was na oleju OE LongLife III FE 0W-30? https://allegro.pl/oferta/oe-vag-longlife-iii-fe-0w30-vw-504-00-507-00-11979126122 Jakies opinie, wrazenia bo cena dobra...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Dzięki za ekspresową odpowiedź
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Jaki symbol mają klocki na tył Ferodo 330mm? Bedą w miarę współpracować z tarczami ATE?
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9
Napewno? AGM mozna ladowac max 14.9V a kwasiaka 16.2V (oczywiscie poza samochodem). Przy niedoladowanym akumulatorze kwasowo-olowiowym widzialem w instalacji napiecie 14.9-15V. Niestety gestosci elektrolitu i tak sie nie zrobi...
-
Po jakim odcinku 3.0 TFSI łapie 90 stopni?
Zobacz tutaj: 3.0 TFSI- wolne rozgrzewanie silnika - Forum Audi A6 / A7 Klub Polska A6KLUB.PL Witam Zmieniłem samochód na A6 3.0 TFSI Quattro i wydaje mi się, że wolno się rozgrzewa (w porównaniu do BMW 530d E60). Dzisiaj przy 0 st C jadąc obwodnicą prze Chyba nie jestes jedyny albo termostaty padaja jak muchy
-
Problem z Odpaleniem na ciepłym silniku
Jak byl mocno rozgrzany (jazda autostrada) to odpalal z bardzo duzymi problemami, szybko rozladowywal akumulator. Na zimnym problemow nie bylo.
-
Problem z Odpaleniem na ciepłym silniku
Mialem dokladnie to samo - pomogla kompletna regeneracja rozrusznika