Treść opublikowana przez StoRK
-
[B5 AFN] Moja Audi A4 B5 czarna ;-) FOTKI !!! ZAPRASZAM!!! ;-)
fajna audi! widzialem identyczne soczewki 2 dni temu na komisie u znajomego i byly cale zaparowane od srodka. tez chcialem takie zalozyc tylko ze czarne ale chyba zrezygnuje...
-
[B5 ADR] Moja skromna zielona fura ;)
daj wiecej fotek! fajna ale za wysoka. na sportowym zawiasie duzo ladniej wyglada i duzo lepiej sie prowadzi! a tym twoim nie chcialbym wchodzic szybciej w zakrety...
-
jaki zestaw wybrac do 450zl...prosze o doradzenie.
uwaga: antenke powinno sie stawiac na samym srodku dachu wtedy jakos lepiej sciaga fale. tak slyszaalem
-
jaki zestaw wybrac do 450zl...prosze o doradzenie.
dzieki za odpowiedzi!!! ja myslalem ze tylko midland i president kroluje w cb-radiach!!! najwidoczniej sie mylilem...sa tez inne marki dobre z tego co mi napisaliscie. mile widziane sa jeszcze jakies propozycje pozdro StoRK
-
jaki zestaw wybrac do 450zl...prosze o doradzenie.
witam! odnosze sie z zamiarem kupna zestawu (cb+antena) nie wiem jakie wybrac radio bo antene to chce presidenta floride albo georgia wiem ze te antenki sa dobre i nie szpeca auta bo sa krutkie. a z radiem mam dylemat ale jak ktos zna dobra krutka antenke w miare tania do (150zl) to prosilbym o linki. z gory dzieki...!! StoRK
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
witam! mam pytanko. moj starszy jezdzi tirem i moze wziasc olej z warsztatu ktory sie leje do ciezarowek (do volva nowego). jest to olej o oznaczeniu 15w40 (mineral) firmy bp. czy ten olej nie zaszkodzi silnikowi audi ( 1,9TDi)? bo w sumie to ciezarowki jezdza na nim i nic im nie jest! prosze o pomoc pozdro StoRK
-
[All BPP BSG] 2,7TDi zna ktos ten silnik?
w Q7 tez nie ma ... a wracajac do tematu jest to słabsza wersja 3.0 TDI ... 3.0tdi nie moze byc lepsza wersja 2,7tdi bo to jest juz inna pojemnosc skokowa!!! wiem tez ze w nowych audi zastapili silnik 2,5tdi wlasnie tym 2,7tdi
-
[All BPP BSG] 2,7TDi zna ktos ten silnik?
ja widzialem zwykle a6 z tym klekotem i tez a4 i chyba sa tez w Q7
-
[B5 AFN] Czarny dym z rury wydechowej 1.9 TDI (110km) 1997rok Avant
witam! slyszalem ze turbinka moze wziasc 100ml oleju na 10 000km i jest to normalne. u mnie silnik jest tak zdrowy ze nie dymi przynajmniej nie zauwazylem. i turbina nie "swiszczy" przy ostrym przyspieszaniu!!!
-
[All BPP BSG] 2,7TDi zna ktos ten silnik?
witam bylem ostatnio w niemczech i widzialem nowe audi turlajace sie po autobahnie i wszystkie mialy 2,7TDi! zna ktos dokladne parametry na temam tego silnika bo ja pierwszy raz widzialem audi z takim klekotem! pozdro StoRK
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
przebieg jest w 100% wiarygodny bo mam na nia ksiazke servisowa z botbitymi przegladami. ostatni byl we wrzesniu 2006 roku! boczki byly obszywane ale ja juz tego nie robilem.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja jak mam kupywac antene to nie patrze czy inni beda mnie widzieli ze mam antene tylko jjak najmniejsza zeby nie szpecila mi auta a to chyba najbardziej sie liczy!!! i taka mala antene wsadzam do bagaznika i nie szpeci mi auta a i w bagazniku dobrze sciaga
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
fela wieksza by sie zdala ale zawiasu nie bede ruszaal fajnie wyglada na takim niskim
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
bardzo piekna ta bestia!!! naprawde tylko pogratulowac! fajne ori felgi! tylko w srodku to niby drewno...ale kazdy ma inny gust!!! piekna furmanka i plus ze diesel pod maska
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
rafalekx: gdzie dokladnie mieszkasz w radzyniu? heh juz sa zdjecia ale jutro podesle wiecej cos zle powrzucalem zaden link nie dziala zaraz postaram sie naprawic
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
pokazuje wam moja pierwsza ! sprowadzona od niemca z okolicy monachium. silnik igla idze jak glupi!!! zawias na sportowych sprezynach i amortyzatorach. po zakretach wymiata tylko gorzej po dziurawej bocznej drodze! mam ja 4 dni i jak narazie jestem bardzo zadowolony i nie zaluje z zakupu! OCENCIE MOJA FURMANKE! CO WAM SIE PODOBA A CO NIE! WSZYSTKIE SUGESTIE MILE WIDZIANE! pozdro StoRK
-
Wymiana Gamma > inne
zobacz BOSSE powinno byc takich samych rozmiarow co gamma. a nie wiem czy do bosse mozna podlaczyc zmieniarke ale mysle ze tak
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
i tu sie kolego mylisz! dlugosc bata oczywiscie ma znaczenie ale male!!! jak masz magnes to nad magnesem gdziesie zaczyna antena tak gtubo to tam jest taka spirala to jest takie jakby wzmocnienie i to sie najbardziej liczy!!! sa przeciez te antenki malytkie co mieszcza sie na stojaca w bagazniku avanta i ona ma na srodku bata zagrubienie i tam tez siedzi dobry wzmacniacz to ona jest lepsza niz jakies gowno 1.5metrowe!!!
-
[B5 AFN] wymiana kierownicy i odłącznie airbagu
tak troche zbocze z tematu. kolego ktory chcesz zalozycz ta faire to ile za nia dales? tez bym zmienil bo mam stara od b4 i nie zbyt mi sie podoba... pozdro StoRK
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
witam. wczesniej pisaliscie ze wam lepiej idzie na 2 niz na 3! to u mnie zdziwienie bo mi do 80km/h idzie bardzo dobrze ale jak juz od 80 to wlancza sie w niej taki wariat... przegonilem ja ostatnio mialem ponad 200 i jeszcze chciala isc ale juz mi sie droga konczyla. ciekawe ile pojdzie??
-
1.9 TDI olej minerał
ADADUR: masz racje!!! niemiec nigdy ci nie cofnie przebiegu! ps all: jutro zrobie zdj mojego nowego nabytku to wrzuce ocenicie czy dobry zakup zrobilem pozdro StoRK
-
[B5 AFN] Problem z powietrzem
moze poprostu to rurbinka syczy jak dasz jej baty !!! bo przeciez jak osiaga najwyzszy moment to jest slyszalny "syk". pozdro StoRK
-
1.9 TDI olej minerał
heh zalezy jak brales od polaka to w 85% tak! a jak od niemca to nie ma opcji zeby byl cofniety!! ja bralem z komisu w moim miescie i tam pracuje moj kumpel i on moja audi prowadzil na kolach z monachium i widzial jaki jest stan licznika (202300) i jak ogladalismy ja z nim (bo polecil) to okropnie sie dziwil ze przebieg jest taki sam!! to widzisz jak polacy sprzedaja to cofaja a niemiec to ma w d****! ale dzisiaj znalazlem do niej ksiazke serv. i miala do 08.2006 przeglady robione!!! jak od niemca brales to ma taki przebieg jaki podales!
-
1.9 TDI olej minerał
witam. jak z mineralu przejdziesz na pelny syntetyk to raczej dojdzie do rozszczelnienia cylindrow czy cos podobnego!!! zalej polsyntetyk ze 2x a pozniej przejdz na syntetyk i bedzie :th:! jezeli byl zalany syntetyk i odrazu zalales mineral to w ta strone jak przejdziesz nic sie nie stanie a w odwrotna a i owszem!! pozdro StoRK
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSTKICH! Spodobala mi sie a4 '98 tdi! dlatego zarejestrowalem sie na forum zeby dowiedziec sie troszke o tym aucie. WSZYSTKICH GORACO POZDRAWIAM!! StoRK