Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. Dzieki za info ołrajt czekamy do jutra Zdjecie nr 2 33cm Dzięki
  2. Dzieki za info ołrajt czekamy do jutra
  3. Racja W sumie oca69 podaj dwa wymiary
  4. Aaaa widzisz, dzięki Tak, zdjęcie nr 1 tzn. jest jedno zdjęcie ale amor z "I"
  5. jak mozesz to zmierz ile jest od podporki na sprezyne do gory amora Znaczy zdjecie nr 1 ? Nie kumam, jakie zdjęcie
  6. jak mozesz to zmierz ile jest od podporki na sprezyne do gory amora
  7. dzieki za namiar, podjade tam bo po sasiedzku mam
  8. a mozesz zarzucic linka jak masz sprawdzonego sprzedawce?
  9. a orientujesz się jak sprawa wygląda z amorami Sachsa jak wysoko jest usadzona podpora na amora? chodzi o to zeby d*pa nie siedziała nizej od przodu
  10. Aaa to moze teraz są cztery bo mi sie wydawalo ze jak zakladałem to były trzy Musze spr jeszcze raz u siebie ile tych rowków mam. Czyli teraz na tych sprezynach -30/-30 masz 66cm od ziemi do nadkola tak? Ja na tych MTSowskich -40/-40 mam ok 65cm wiec chyba dobrze mam bo mi sie wydawało ze nie dostatecznie obnizyło mi sie zawieszenie.
  11. Zgadza się, a do rzeczy ma też dolna "podpora" sprężyny. Padnięty amortyzator ma wpływ na wysokość. Ja u siebie zamontowałem amorki MTS jako alternatywa dla padniętych tylnych (8D0 513 031 H) do zawieszenia 1BV, amortyzator MTS jest krótszy o 2cm przez co trudniej włożyć dolną śrubę. Tył miałem miękki dlatego zmienilem też spręzyny na Eibachy -3cm, miałem sprężyny z jedną białą i zieloną kropką, najniższa kategoria wagowa jaka była do zawieszenia 1BE i 1BV. Na amorach MTS'a sa trzy rowki na podpore amora. Jak montowałes te amory to na jakim rowku ustawiłeś tą podporę?
  12. To teraz ja Mam sprezyny MTS'a 40/40 i po dwóch latach jazdy tylne mi padły więc długo nie porzadziły Wie ktoś może czy do takich spręzyn kupować znów amory MTSa (choć wolałbym nie) czy lepiej np Sachsa z jakiegos 1BE tylko nie wiem czy bedzie pasował skok amora? No i tak sie zastanawiam żeby d*pa mi niżej nie siedziała ale to raczej sprawa sprężyn, racja?? Ma ktoś jakiś pomysł?
  13. Tak wiem, pierścienie centrujące zarzuce z 66,6 na 57,1 i bedzie git Na innych aukcjach sprawdzałem i ceny są podobne więc raczej nowe są ale dopytam
  14. Nie wiem, dlatego sie pytam. Na necie za 1500 mozna kupic duzo chinoli wiec stad me pytanie
  15. Panowie, czy te fele sa ori za taką kase? Niby logo Audi ma Felgi alu 17" 5x112 Audi orgniał VW Nowe (4119380440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  16. ile chcesz za te cacko i jaki ma przelot?
  17. W tym co piszesz jest sens Natomiast jesli chodzi o V-maxx'a to ponoć jest to firma holenderska i ma TUV na swoje gwinty
  18. A miał ktoś styczność z gwintem firmy V-maxx ??
  19. Panowie za duzo hajsu nie mam, a mam chęć zakupienia gwintu do siebie. Finanse pozwalają mi na TA Technix lub MTS'a, ewentualnie na FK seria AK. Kto miał u siebie takie cuda i jak z ich wytrzymałością? Który gwint byście wybrali? ---------- Post dopisany 15-04-2014 at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 14:20 ---------- Miał ktoś styczność z gwintem firmy V-maxx ??
  20. Pytałem ich ale nie prowadzą sprzedaży regenerowanych zawiasów
  21. Obstawiam turbine, miałem tak u siebie w swojej, kilka razy ja przegoniłem na wyzszych obrotach na 2 i 3 biegu i do teraz spokoj, od czasu do czasu przegonie auto zeby sie nic w turbinie nie zapiekło i hula do teraz
  22. Tak sie zastanawiam co robić bo nigdy nie miałem zawiasa i nie wiem jak długo wytrzymują i w co się "pchać"
  23. Hmm...pewnie ceny w porównaniu z nowymi
  24. Orientujecie się czy są jakieś firmy które sprzedają regenerowane zawieszenia gwintowane?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.