Treść opublikowana przez mycha1236
-
Zestaw naprawczy lakieru
Witam bodajże istnieje coś takiego jak zestaw naprawczy lakieru w 2 tubkach czy idzie coś takiego gdzieś zamówić samochód A4 B6 kod lakieru LZ5L. Potrzebne mi to głownie na odpryski . Pozdrawiam
-
Spadek mocy na 3 i 4 biegu po wymianie rozrządu
Tolerancja wynosi od -3 do 3
-
Zbyt Duże spalanie
Wczoraj sam sprawdziłem z ciekawości po 100 km na stacji wyszło 6,1 l /100km cykl mieszany 60% miasto 40 % poza , 2 os. na pokładzie klima cały czas on , poza miastem ok. 140 km/h
-
pekniete kable w przegubie drzwi kierowcy
tez mam problem z tymi kablami głośniki raz mi graja w drzwiach pasażera raz nie , zeby zdjac ta osolane gumowa trzeba chyba wypiąć kostkę ? , jak to zrobić ?
-
Lekkie telepanie na postoju
po tych wartościach ujemnych nasuwa sie pytanie kiedy wymieniany byl filtr paliwa ?
-
Mocowanie tylnej kanapy
gdzieś mam nówki 4 szt zaraz zobaczę ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- 4b0886373 ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- kupisz na getem.pl tylko czas oczekiwania okolo 8 dni bo to na zamowienie
-
Lekkie telepanie na postoju
mam takie same objawy co prawda te drgania sa ledwo wyczuwalne ale jednak sa i te szarpnie mi czasami po zmianie biegu u mnie wtryski w porządku logi nic nie wykazują najprędzej dwumas no i drążek biegów drży
-
Poszukuje
Nie ten dział , napisz w dziale "Kupię"
-
Spadek mocy na 3 i 4 biegu po wymianie rozrządu
problem rozwiązał się po nocy wsiadam rano by zaprowadzić samochód do mechanika , daje 2 i gaz- w ogóle inny samochód niż wczoraj, po wymianie pompy wody mechanik myl silnik karcherem widocznie coś musiał pozalewać wszystko obeschło i dziś po trasie 200 km dalej wszystko w porządku:wink:
-
Spadek mocy na 3 i 4 biegu po wymianie rozrządu
mam podobny problem u siebie dziś po wyminie rozrządu zapłaciłem odjechałem na 1 biegu bylo normalnie , na 2 brak reakcji na gaz 5-7 sekund ( nawet gaz do oporu) nic sie nie dzieje po 7 sek czarna chmura z tyłu i normalnie przyspiesza sytuacja powtarza sie na biegach 2-5 , przed wymiana było wszystko w porządku bez żadnych chmur czarnych i natychmiastowa reakcja na pedał gazu , jutro z powrotem auto idzie do mechanika mam nadzieje ze to zrobią...
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Tak tak , ja rozumiem ze były gałki 6 biegowe napisałem o tej 5- biegowej dlatego ze w niej był inny układ biegów jak w a 4 a 6 biegowe taki sam,
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
tak myślałem ze to jakis oszust nie podobało mi sie to ze jest tylko wersja 6 biegów gdyby wstawił 5- biegowa byłoby jasne ze to a3
-
kąt wtrysku? dymi po wymienie rozrządu
Tak.
-
Opóźniona reakcja na pedał gazu!!
Najszybciej pomoże oczyszczenie i przetkanie otworów odprowadzających wodę w podszybiu
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Witam jestem po wymianie samej gałki na s-line z aukcji NOWA ORYG. GAŁKA AUDI A4 S-LINE S4 B6 B7 Skóra!! (3239285616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wydaje mi sie ze nie jest to tak jak napisane z a4 tylko z a3 ma trochę inne mocowanie mieszka i jest trochę dłuższy ten drążek , co sadzicie ?
-
Wymiana rozrzadu
Dziękuje za schemat teraz wszystko jest jasne
-
Wymiana rozrzadu
Ok dzieki wielkie
-
Wymiana rozrzadu
Witam , przeczytałem już kilka wątków na temat wymiany rozrządu w moim silniku mianowicie 1.9 tdi AWX nr Vin. WAUZZZ8E72A140736 i tu moje pytanie co trzeba konkretnie wymieniać bo sam już nie wiem jaki zestaw mam kupic . Czy w moim silniku jest napinacz hydrauliczny i tłumik drgań czy trzeba to wymieniać razem z rozrządem ? Co do paska rolki napinającej i prowadzącej oraz pompy wody nie mam wątpliwości ale co z tym napinaczem i tłumikiem drgań , proszę was o pomoc. Pozdrawiam
-
rolety od avanta
cale boczki tylnych drzwi z roletkami ?
-
Drapniety zderzak
Podkład to chyba jest widoczny na zdjeciach bo widac ze rysy sa juz biale ale glebokie nie sa .
-
Zapaszki do auta
za 40 zł z kw to wyjdzie 150 ml z allegro
-
Zapaszki do auta
zapach ekstra ale psikanie co 2-3 dni - to nie dla mnie ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- btw. jakie zapachy californi polecasz ?
-
Drapniety zderzak
Witam kolegów jakiś h... na parkingu ufundował mi kilka zadrapań na zderzaku czy da sie to w jakiś sposobi ręcznie usunąć ? bądź znacznie poprawić jakimś polerowaniem jeżeli tak to jakie środki do tego zastosować Foto :
-
Zapaszki do auta
Jakby ktoś chciał mam na sprzedaż strippera butelka 473 ml , na oko zostało cos kolo +/-350 ml Cena 40zł + kw Foto :
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Gotowe efekt bomba , u mnie nie świeciła lewa lampka - pomogło odwrócenie płytki