Treść opublikowana przez MoKrY
-
[B5 ANB] Seq24 czy Omegas? [1.8 T]
zapytaj o staga, mailem okazje jexdzic na obu instalacjach i roznicy w jakosci nie widac a stag powinien byc tanszy co do przebiegu.... ja zakladalem przy 200 tys, wg analizatora spalin silnik jak nojka i chlopaki nie wierzyli ze to org przebieg
-
Jak sprawdzic poziom paliwa w baku
najlatwiej (nie najtaniej!) to zalac do pełna
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
tez słyszałem to o mixolu, cilnik od tego jest cichszy, a dokladniej to wtryski cichną, ale do comon rail albo piezoo elek. wtrysków bym juz nie dolewal, zwykle wtryski spoko tylko bez przesady
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
od kiedy diesel ma przepustnicę?
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
a przypadkiem nabijanie klimy zima tansze nie bedzie w ramach promocji ze poza sezonem
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
z tego co wiem to tak, trzeba napelniać klime
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
jak spadnie ponizej -5C chyba
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
-25C i samochod stal tydzien w ogrzewanym garażu.... paliwo powinno byc zimowe, więc bez depresatora ani rusz jak tylko temp spadnie ponizej 10, 15C trzeba lać
-
[B5 AEB] Skad wziac sygnal predkosci za licznikiem? Patrz ostatni post.
to jest jakies zabezpieczenie przed kradzieżą?
-
[B6 ALT] Komputer sterujący gazem
http://www.naukri.com/gpw/st/contact.htm pisz do nich maila moze ci pobke podeślą sprpbuj na 2 razy raz ladnie poproś i sie popytaj a za drugim razem napisz ze jestes jakis tam student i robisz projekt i czy nie dadza ci probek standardowo zapytaj sie tez jak i gzie kupic mozna a noz ci powedza tu masz linka do darmowych probek: http://www.st.com/stonline/domains/buy/samples/index.htm ps. google nie gryzie hihi <joke>
-
Czy w silnikach 1.8t słychać świsty tak jak w TDI...
moze zawor jest wymienion na inny
-
[B5 ADP] gasnie na pelnym baku
wywalić sie tego nie da?! sprobuj ze szrotu podpierdzielić haha w kieszeni sie zmieści
-
[B6 BFB] Jaki wlac olej
ja nic nie slysze moze trafilem na dobrą partie a mobil to nie jest w polsce rozlewany?
-
[B6 BFB] Jaki wlac olej
a o tym juz bylo na forum polecaja motula i mobil1 ale ja preferuje castrola i shella nie wiem tylko ktory mi bardziej pasi w fordzie to shel sie lepiej sprawdxzal a w audi....hmmm testuje castrola narazie
-
[B6 BFB] Jaki wlac olej
15w40 to minerał ale w tak mlodym aucie to tylko syntetyk dla bezpieczenstwa zmien na 10w40 a potem na 5w40
-
[B5 ADP] gasnie na pelnym baku
nic nie syczy....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co ja poaradze ze samochod zwaiował ;/ i jexdzic nie chce zrechabilituje sie jeszcze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi sie plany zmienily, musze sie zajac przepustnica
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to co beda 2 spoty sroda i sobota?
-
[B5 AAH] Problem z niskimi obrotami
dołączam sie do pytania
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bardziej pasuje mi 20 w środe
-
Jak usunąć z szyby hologram z numerem rejestracj????
bardzo dobrze do drapania nadaje sie plytka CD czy dvd dla bogatszych(nie robi różnicy) hehe i nie pozostawia rys
-
Próba kradzieży - wyłamana stacyjka!
kosz stacyjki jesli nie da sie wymienic samego bebenka to okolo 250zł + eobora jak bebenek tylko to 100zł
-
Próba kradzieży - wyłamana stacyjka!
a szukaji uzywales? wrzucilo by cie do mojego wątku... odpal panorame firm i poszukaj, do tego jakies anonse, najprawdopodobniej wystarczy wymienić bedbenki w zamkach, u mnie wystarczyło co do elektryki to po prawej stronie kierownicy jest takie biale pudelko a do niego podlaczona wiazka z czarna kostką na końcu (sprawdź to) potem zdejmij kleme z akumulatora na minute jak bedzie sie dalo odpalic to tylko zwagować i posusuwać wszystkie bledy no i slusarz a o policji nic mi nie mow bo qr** podejsie jakie maja do takich sytuacji jest żalosne.... dalej nie bede komentował...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
KIEDY NASTEPNY SPOCIK? bo musze zwagować samochud i pokasować ewentualne błędy.... i chętnie bym skorzystal z pomocy klubowiczow z 3city a jeszcze lepiej z Gdańska