Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. ZESTAW #2/03 Ekstraklasa - Liga polska 23-03-2012 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 0-2 23-03-2012 18:00 Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 1-1 24-03-2012 18:00 Legia Warszawa - GKS Bełchatów 3-1 24-03-2012 15:45 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie 0-0 24-03-2012 13:30 ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 2-1 25-03-2012 17:00 Ruch Chorzow - Wisła Kraków 2-2 25-03-2012 14:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1-1 26-03-2012 18:30 Korona Kielce - Polonia Warszawa 2-1 Premier League - Liga Angielska 24-03-2012 13:45 Chelsea - Tottenham 2-2 Seria A - Liga włoska 24-03-2012 18:00 AC Milan - Roma 2-1 25-03-2012 20:45 Juventus - Inter 2-0
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie jestem jakimś mega fanem Barcy ale coś mi się wydaje, że jednak będą mistrzem BTW Nie rozumiem fanów Juve, którzy Milan już okrzyknęli mistrzem Włoch
  3. Dzięki Może ktoś jeszcze ma jakąś ciekawą alternatywę
  4. Koledzy macie jakąś alternatywę dla zwykłych żarówek postojowych? Co myślicie o takich? http://allegro.pl/hit-zarowka-led-w5w-5-x-5050-smd-postojowka-mocna-i2210130300.html
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bo Ty ostatnio coś mało się udzielasz w tym wątku Jak obstawiacie dzisiejszy rewanż PP Wisła-Lech, mam nadzieję, że Lech wygra i awansuje dalej bo jak nie to będzie koniec Lecha. Stawiam 1-2 dla Lecha
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dziwi trochę postawa Lecha Poznań, coś złego dzieje się w tym klubie, mają piękny stadion, potencjał zawodników przynajmniej na pierwszą trójkę a tak dają ciała teraz porażka z Jagą 0-2 ---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:43 ---------- Przeżył?
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oglądałem powtórki i rzeczywiście miał kilka dobrych interwencji, niestety PsV też już poza pucharami.
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Metalist jest ciekawą drużyną, wyeliminowali Olympiakos i grają dalej
  10. ZESTAW #1/03 Ekstraklasa - Liga polska 16-03-2012 20:30 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2-1 16-03-2012 18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0 17-03-2012 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1-3 17-03-2012 15:45 GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1-3 17-03-2012 13:30 Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 0-0 18-03-2012 17:00 Ruch Chorzow - Podbeskidzie 3-0 18-03-2012 14:30 Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 3-0 19-03-2012 18:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1-1 Premier League - Liga Angielska 21-03-2012 20:45 Manchester City - Chelsea 2-2 die Bundesliga - Liga niemiecka 17-03-2012 15:30 Bayer Leverkusen - Bor. Monchengladbach 1-2 17-03-2012 15:30 Bor. Dortmund - Werder Brema 3-1 Liga BBVA - Liga hiszpańska 18-03-2012 18:00 Athl.Bilbao - Valencia 2-2 Seria A - Liga włoska 17-03-2012 20:45 Fiorentina - Juventus 1-2 18-03-2012 20:45 Udinese - SSC Napoli 1-3
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Koledzy co z ligą typerów? :eusathink:Na nowym forum jeszcze nie typowaliśmy.
  12. Mój ojciec w golfie IV ma identyczny problem, po podłączeniu kompa wywala mu błąd czujników abs-u w dwóch kołach, może warto to sprawdzić.
  13. Białe felgi, czarne dekle
  14. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?76-Virtual-Tuning
  15. Poproś o VT kolegów w odpowiednim dziale, będziesz wiedział jak dany wzór będzie leżał na Twoim aucie.
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    City :thumbup1:
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    0 - 2 Zrób save'a w przerwie. Do przerwy 0-0
  18. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mogli dać w polsacie mecz Apoelu z Lyonem a nie Barce gdzie losy dwumeczu są rozstrzygnięte.
  19. Wystaw na allegro ale pamiętaj, że dla większości to tylko makulatura.
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczęsny miał rację będzie 5-0
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie Szczęsny wypowiadał się w radiu, że wygrają 5-0
  22. Chcesz sprzedawać to musisz mieć 100 postów napisanych.
  23. Dobry elektromechanik Ci to ogarnie.
  24. Żadne kontrolki się nie palą? Wygląda to na problem z immo? Zapnij vaga i sprawdź błędy.
  25. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    BVB-Mainz 1-0 30 minuta bramka Błaszczykowskiego Lewandowski gra od początku chociaż jeszcze w środę nie mógł grać. ---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 19:03 ---------- Zmiana trenera zrobiła swoje. ---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 19:04 ---------- BVB-Mainz na 1-1 wyrównał Zidan (wypożyczony z BVB) a na 2-1 podwyższył Kagawa po asyście Ł. Piszczka. Nasza trójka Polaków w BVB robi dobrą robotę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.