Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Auto łapie tryb awaryjny, zacinają się łopatki w turbinie, które są "zepieczone", trzeba wyczyścić turbinkę.
  2. Opona (guma) traci swoje właściwości po 5 latach.
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Miał trenować Lecha ale widocznie w Krakowie dostał większą kasę.
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To fakt, nie mamy kogoś wartościowego w zastępstwie i to jest problem. Mecz nie był najgorszy w wykonaniu naszych grajków, były sytuacje Jelenia, Obraniaka, Peszki, Mierzejewskiego ogólnie nie było źle.
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobry mecz, Szczęsny uratował nam remis, Jeleń zmarnował setę, a Smuda po meczu powiedział "...mieliśmy dużo sytuacji ale OCZYWIŚCIE ich nie wykorzystaliśmy"
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślę, że będzie remis 0-0
  7. pepik odpowiedział(a) na adi2255 temat w Audi A4 B6/B7
    Koledze zapala się kontrolka w czasie jazdy, więc jakieś gwałtowne spadki napięcia raczej nie wchodzą w grę. Stawiam na problem z czujnikami abs-u.
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bez względu na wynik Bakero wylatuje :gwizdanie:
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bez względu na wynik Bakero wylatuje :gwizdanie:
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bez względu na wynik Bakero wylatuje :gwizdanie:
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niestety pesymiści mieli rację , nie mamy już drużyny w europejskich pucharach Zobaczcie np. na Metalist Kharkiv w dwumeczu z Salzburgiem 8-1 wygrali
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niestety, za chwilę Legia zacznie swój mecz, ale tam będzie jeszcze trudniej o awans. Na koniec mała zadyma była [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:54_________________________________________________Zauważcie, że Wisła nie oddała celnego strzału
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Biton coś wciśnie [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:30_________________________________________________Kirm
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oglądacie Wisłę? Mecz słaby, mam nadzieję, że Wisła awansuje bo Standard jest słaby i trzeba to wykorzystać
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wynik nie pokazuje tego co się działo na boisku, Porto grało dobrze do momentu aż stracili drugą bramkę i stoper wyleciał za czerwień, City było lepsze, skuteczniejsze i wygrało zasłużenie.
  16. Wytrzyma na niemieckich drogach na polskich 100-150 tys.km.
  17. No tak masz trochę racji, chodziło mi o samą wymianę wahaczy, jeśli doliczyć do tego zbieżność po wymianie końcówek drążków to pewnie wyszłoby coś około 400 zł. Zazdroszczę tak dobrego mechanika bo u mnie to porażka
  18. U mnie w okolicy wymiana całego zawieszenia 200 zł.
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jedna awansuje Sporting albo Standard Dokładnie czyli jedna odpadnie a tym samym jedna nasza drużyna awansuje
  20. ZESTAW #3/02 Ekstraklasa - Liga polska 24-02-2012 20:30 Ruch Chorzow - Lech Poznań 1-2 24-02-2012 18:00 ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 1-2 25-02-2012 18:00 Polonia Warszawa - Widzew Łódź 3-1 25-02-2012 15:45 Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1-1 25-02-2012 13:30 Podbeskidzie - Zagłębie Lubin 0-0 26-02-2012 19:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2-1 26-02-2012 19:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 3-1 27-02-2012 18:30 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0-1 Premier League - Liga Angielska 25-02-2012 13:45 Liverpool - Everton 0-0 26-02-2012 14:30 Arsenal - Tottenham 2-1 die Bundesliga - Liga niemiecka 24-02-2012 20:30 Bor. Monchengladbach - Hamburger SV 3-1 26-02-2012 15:30 Bayern Monachium - Schalke 04 2-0 Liga BBVA - Liga hiszpańska 26-02-2012 12:00 Villarreal - Athl.Bilbao 2-2 26-02-2012 21:30 Atl. Madryt - Barcelona 1-2 Seria A - Liga włoska 25-02-2012 20:45 AC Milan - Juventus 2-2 26-02-2012 20:45 Lazio - Fiorentina 1-1 26-02-2012 20:45 SSC Napoli - Inter 3-1 Ligue 1 - Liga francuska 25-02-2012 21:00 Lyon - Paris SG 1-2 Eredivisie - Liga holenderska 26-02-2012 14:30 PSV Eindhoven - Feyenoord 3-1
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jedna awansuje
  22. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślę, że Wisła awansuje a Legia niestety nie, obym się mylił i żeby obie drużyny awansowały, wtedy Legia zagrałaby z MC w następnej rundzie
  23. Jak założysz dobre wahacze to będziesz miał spokój na dłuższy czas, swoją drogą na nasze drogi to trochę za słaba ta zawiecha ale coś za coś, każdy model (marka) ma jakieś słabe punkty.
  24. Najczęściej sprzedawcy zastrzegają sobie uwzględnienie gwarancji tylko w przypadku montażu w ASO ale są firmy, które uwzględniają też montaż w zwykłym warsztacie, najlepiej przed zakupem zapytać sprzedawcę części.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.