Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 AFN] Problem z turbo
Auto łapie tryb awaryjny, zacinają się łopatki w turbinie, które są "zepieczone", trzeba wyczyścić turbinkę.
-
[ALL] Pękniecia starzeniowe opon
Opona (guma) traci swoje właściwości po 5 latach.
-
Piłka nożna
Miał trenować Lecha ale widocznie w Krakowie dostał większą kasę.
-
Piłka nożna
To fakt, nie mamy kogoś wartościowego w zastępstwie i to jest problem. Mecz nie był najgorszy w wykonaniu naszych grajków, były sytuacje Jelenia, Obraniaka, Peszki, Mierzejewskiego ogólnie nie było źle.
-
Piłka nożna
Dobry mecz, Szczęsny uratował nam remis, Jeleń zmarnował setę, a Smuda po meczu powiedział "...mieliśmy dużo sytuacji ale OCZYWIŚCIE ich nie wykorzystaliśmy"
-
Piłka nożna
Myślę, że będzie remis 0-0
-
[B6 AVF] Mrugający ABS
Koledze zapala się kontrolka w czasie jazdy, więc jakieś gwałtowne spadki napięcia raczej nie wchodzą w grę. Stawiam na problem z czujnikami abs-u.
-
Piłka nożna
Bez względu na wynik Bakero wylatuje :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Bez względu na wynik Bakero wylatuje :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Bez względu na wynik Bakero wylatuje :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Niestety pesymiści mieli rację , nie mamy już drużyny w europejskich pucharach Zobaczcie np. na Metalist Kharkiv w dwumeczu z Salzburgiem 8-1 wygrali
-
Piłka nożna
Niestety, za chwilę Legia zacznie swój mecz, ale tam będzie jeszcze trudniej o awans. Na koniec mała zadyma była [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:54_________________________________________________Zauważcie, że Wisła nie oddała celnego strzału
-
Piłka nożna
Biton coś wciśnie [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:30_________________________________________________Kirm
-
Piłka nożna
Oglądacie Wisłę? Mecz słaby, mam nadzieję, że Wisła awansuje bo Standard jest słaby i trzeba to wykorzystać
-
Piłka nożna
Wynik nie pokazuje tego co się działo na boisku, Porto grało dobrze do momentu aż stracili drugą bramkę i stoper wyleciał za czerwień, City było lepsze, skuteczniejsze i wygrało zasłużenie.
-
[ALL B5] Jakie zawieszenie?
Wytrzyma na niemieckich drogach na polskich 100-150 tys.km.
-
[ALL B5] Jakie zawieszenie?
No tak masz trochę racji, chodziło mi o samą wymianę wahaczy, jeśli doliczyć do tego zbieżność po wymianie końcówek drążków to pewnie wyszłoby coś około 400 zł. Zazdroszczę tak dobrego mechanika bo u mnie to porażka
-
[ALL B5] Jakie zawieszenie?
U mnie w okolicy wymiana całego zawieszenia 200 zł.
-
Piłka nożna
Jedna awansuje Sporting albo Standard Dokładnie czyli jedna odpadnie a tym samym jedna nasza drużyna awansuje
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #3/02 Ekstraklasa - Liga polska 24-02-2012 20:30 Ruch Chorzow - Lech Poznań 1-2 24-02-2012 18:00 ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 1-2 25-02-2012 18:00 Polonia Warszawa - Widzew Łódź 3-1 25-02-2012 15:45 Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1-1 25-02-2012 13:30 Podbeskidzie - Zagłębie Lubin 0-0 26-02-2012 19:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2-1 26-02-2012 19:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 3-1 27-02-2012 18:30 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0-1 Premier League - Liga Angielska 25-02-2012 13:45 Liverpool - Everton 0-0 26-02-2012 14:30 Arsenal - Tottenham 2-1 die Bundesliga - Liga niemiecka 24-02-2012 20:30 Bor. Monchengladbach - Hamburger SV 3-1 26-02-2012 15:30 Bayern Monachium - Schalke 04 2-0 Liga BBVA - Liga hiszpańska 26-02-2012 12:00 Villarreal - Athl.Bilbao 2-2 26-02-2012 21:30 Atl. Madryt - Barcelona 1-2 Seria A - Liga włoska 25-02-2012 20:45 AC Milan - Juventus 2-2 26-02-2012 20:45 Lazio - Fiorentina 1-1 26-02-2012 20:45 SSC Napoli - Inter 3-1 Ligue 1 - Liga francuska 25-02-2012 21:00 Lyon - Paris SG 1-2 Eredivisie - Liga holenderska 26-02-2012 14:30 PSV Eindhoven - Feyenoord 3-1
-
Piłka nożna
Jedna awansuje
-
Piłka nożna
Myślę, że Wisła awansuje a Legia niestety nie, obym się mylił i żeby obie drużyny awansowały, wtedy Legia zagrałaby z MC w następnej rundzie
-
[B5 AFN] moje a4 1,9 TDI 110ps po lifcie w serii
Więcej zdjęć poprosimy
-
[ALL B5] Jakie zawieszenie?
Jak założysz dobre wahacze to będziesz miał spokój na dłuższy czas, swoją drogą na nasze drogi to trochę za słaba ta zawiecha ale coś za coś, każdy model (marka) ma jakieś słabe punkty.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Najczęściej sprzedawcy zastrzegają sobie uwzględnienie gwarancji tylko w przypadku montażu w ASO ale są firmy, które uwzględniają też montaż w zwykłym warsztacie, najlepiej przed zakupem zapytać sprzedawcę części.