Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Za kolejne 15 lat
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :gwizdanie:
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Cud to będzie jak dotrwają do karnych :gwizdanie: a najpierw do dogrywki
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wisła wygra 2-1
  5. Chęci mam tylko nie wiem czy tyle czasu znajdę czas pokaże, może wpadną jakieś 17-stki na drugi rok
  6. Szczerze to najgorszemu wrogowi nie poleciłbym samemu polerować felg na lustro, roboty od cholery i ręce masz wyciągnięte jak u szympansa Ja sam polerowałem tylko ranty ale były z różnymi zakamarkami więc ciężko się było w pewne miejsca dostać. Sama praca nad felgami wygląda następująco: 1. Usuwasz stary lakier za pomocą preparatu zwanego SCANSOL lub czegoś o podobnym działaniu (w sklepie z lakierami itp powiedz o co Ci chodzi to Ci coś dadzą). Smarujesz tym glutem (taka konsystencja) felgę, czekasz chwilę aż lakier zacznie się gotować i plastikową łopatką lub twardą gąbką ściągasz lakier. 2. Szlifujesz papierami ściernymi wodnymi: 400, 600, 800, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500 (można zrobić większe przerwy między papierami ale wtedy dłużej trzeba polerować) tak by nie było widać śladów po poprzednim papierze. Jak masz proste felgi to kup sobie krążki na wiertarkę będzie o wiele łatwiej. 3. Pasta polerską lekko ścierna i polerowanie filcem do wyciągnięcia odbicia 4. Na koniec jakieś delikatne mleczko polerskie i miękka szmatka z mikrofibry i polerka na lustro Efekt super ale trzeba dbać bo po jakimś czasie (chemia do mycia, deszcze, syf na drogach) polerka matowieje i trzeba poprawiać. Dzięki kolego za opis, dzięki niemu chyba odpuszczę temat
  7. Napisz więcej szczegółów co do tej polerki jaka pasta, jaki papier itp. moze byc priv. Sam w zimie będę się za to brał
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie, uważam że powołał go bo uległ presji jaka wywierali dziennikarze i nie tylko, nie lubi go i tyle, zagra klika minut i pózniej już go w kadrze nie zobaczymy, chociaż ja osobiście uważam że powinien być w kadrze teki zawodnik jak Małecki :gwizdanie:
  9. Jak odmówisz przyjęcia mandatu to w jaki sposób policja ma sprawę zakończyć na miejscu ?? A gdzie kolega napisał, że policja powiedziała że to była wina tego kolesia?
  10. Sytuacja nie jest taka prosta. Jeśli masz uszkodzony bok auta to będzie raczej jego wina jeśli masz uszkodzony przód to koleś może mówić, że zaczął manewr przed Tobą i Ty na niego najechałeś bo nie zauważyłeś że włączył kierunek i zaczął wyprzedzać...powinno być po Twojej myśli ale sprawa jest trudna do rozstrzygnięcia skoro policja nie rozstrzygnęła jej na miejscu zdarzenia.
  11. Aha i przygotuj się na kupno 2 litrów bo w pół litrowych nie ma Niektórzy mówią, że nawet litr wystarczy ale ja kupowałem 2 litry i zużyłem 1,5 l.
  12. Trzeba ok. półtora litra żeby przepłukać dokładnie układ
  13. Jak jezdzilem puntem to miałem taki sam problem, u mnie był pęknięty wąż który łączył wlew z bakiem i jak paliwo było w wężu to ciekło, może w audi jest tak samo i masz jakąś dziurę między bakiem a wlewem?
  14. Nie wiem jak w Twoim silniku ale mój bierze 1L na 15 tys. km z tym że mam jakieś drobne wycieki z którymi muszę powalczyć Jak to jest jeśli jest mały przebieg to olej zmienia się rzadziej? Bo u mnie zaleca się co 10-15 tys. km a Ty już jezdzisz 25 tys.
  15. Kiedyś w dziale "ciekawe linki allegro" zapodałem temat alkomatu za 10 zł z allegro to koledzy powiedzieli ze nie warto, mimo to zakupiłem i jestem zadowolony napewno nie pokazuje tak dokładnie ale jest ok, rano po spożyciu też pokaże a o to głównie mi chodziło, więc jak na 10 zetów jest ok, jeśli chcesz przeznaczyć większą kwotę powiedzmy 200-300 zł to pewnie będziesz miał profi pomiar jeśli tak dla zabawy to polecam taniochę z allegro bo jest ok
  16. U mnie się nie dymiło, albo zwyczajnie nie zauważyłem, przejechałem 10 km, tarcze były ciepłe.
  17. Z czego? Nie zauważyłem
  18. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Na Legii był świetny doping przez cały mecz :gwizdanie:
  19. Tarcze TRW klocki Ferodo taki wybór padł po dłuuugich dyskusjach miedzy innymi z Tobą
  20. Moje tarcze nie były niczym myte
  21. Pedał zachowuje się tak samo jak przed wymianą To tarcze mają zostać oczyszczone przed założeniem z zabezpieczenia antykorozyjnego? Nie rozumiem sensu pierwszego zdania z Twojego posta
  22. Czy to normalne, że po wymianie klocków i tarcz na nowe auto słabiej hamuje? Rozumiem, że hamulce muszą się dotrzeć, ale wydaje mi się że mam zapowietrzony układ
  23. Kolego poczytaj ten topic: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7839.0 Może u Ciebie też ktoś wywalił tą rynienkę? Skoro już wszystko sprawdziłeś to właśnie może to albo masz dziurę w podłodze
  24. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    APOEL dobry zespól, nie bez powodu był rozstawiony w el do LM Bardzo dobrze poukładany ten Apoel :gwizdanie: Wisła nie istnieje jako drużyna, tylko indywidualnie akcje ale może coś z tego będzie
  25. A gdzie ja napisałem olej zamiast płyn? Czyli krótko mówiąc koleś zj***ł mi wymianę, bo nikt nie trzymał pedału hamulca podczas odkręcania odpowietrznika i wciskania tłoczka, autko było na podnośniku zdjął stare założył nowe i tyle, no jeszcze na koniec powiedział żebym nacisnął kilka razy hamulec i po temacie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.