Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
Za kolejne 15 lat
-
Piłka nożna
:gwizdanie:
-
Piłka nożna
Cud to będzie jak dotrwają do karnych :gwizdanie: a najpierw do dogrywki
-
Piłka nożna
Wisła wygra 2-1
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
Chęci mam tylko nie wiem czy tyle czasu znajdę czas pokaże, może wpadną jakieś 17-stki na drugi rok
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
Szczerze to najgorszemu wrogowi nie poleciłbym samemu polerować felg na lustro, roboty od cholery i ręce masz wyciągnięte jak u szympansa Ja sam polerowałem tylko ranty ale były z różnymi zakamarkami więc ciężko się było w pewne miejsca dostać. Sama praca nad felgami wygląda następująco: 1. Usuwasz stary lakier za pomocą preparatu zwanego SCANSOL lub czegoś o podobnym działaniu (w sklepie z lakierami itp powiedz o co Ci chodzi to Ci coś dadzą). Smarujesz tym glutem (taka konsystencja) felgę, czekasz chwilę aż lakier zacznie się gotować i plastikową łopatką lub twardą gąbką ściągasz lakier. 2. Szlifujesz papierami ściernymi wodnymi: 400, 600, 800, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500 (można zrobić większe przerwy między papierami ale wtedy dłużej trzeba polerować) tak by nie było widać śladów po poprzednim papierze. Jak masz proste felgi to kup sobie krążki na wiertarkę będzie o wiele łatwiej. 3. Pasta polerską lekko ścierna i polerowanie filcem do wyciągnięcia odbicia 4. Na koniec jakieś delikatne mleczko polerskie i miękka szmatka z mikrofibry i polerka na lustro Efekt super ale trzeba dbać bo po jakimś czasie (chemia do mycia, deszcze, syf na drogach) polerka matowieje i trzeba poprawiać. Dzięki kolego za opis, dzięki niemu chyba odpuszczę temat
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
Napisz więcej szczegółów co do tej polerki jaka pasta, jaki papier itp. moze byc priv. Sam w zimie będę się za to brał
-
Piłka nożna
Dokładnie, uważam że powołał go bo uległ presji jaka wywierali dziennikarze i nie tylko, nie lubi go i tyle, zagra klika minut i pózniej już go w kadrze nie zobaczymy, chociaż ja osobiście uważam że powinien być w kadrze teki zawodnik jak Małecki :gwizdanie:
-
[INNE] Kolizja drogowa co dalej?
Jak odmówisz przyjęcia mandatu to w jaki sposób policja ma sprawę zakończyć na miejscu ?? A gdzie kolega napisał, że policja powiedziała że to była wina tego kolesia?
-
[INNE] Kolizja drogowa co dalej?
Sytuacja nie jest taka prosta. Jeśli masz uszkodzony bok auta to będzie raczej jego wina jeśli masz uszkodzony przód to koleś może mówić, że zaczął manewr przed Tobą i Ty na niego najechałeś bo nie zauważyłeś że włączył kierunek i zaczął wyprzedzać...powinno być po Twojej myśli ale sprawa jest trudna do rozstrzygnięcia skoro policja nie rozstrzygnęła jej na miejscu zdarzenia.
-
[B5 AFN] Układ wspomagania, parę pytań
Aha i przygotuj się na kupno 2 litrów bo w pół litrowych nie ma Niektórzy mówią, że nawet litr wystarczy ale ja kupowałem 2 litry i zużyłem 1,5 l.
-
[B5 AFN] Układ wspomagania, parę pytań
Trzeba ok. półtora litra żeby przepłukać dokładnie układ
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa po zatankowaniu do pełna
Jak jezdzilem puntem to miałem taki sam problem, u mnie był pęknięty wąż który łączył wlew z bakiem i jak paliwo było w wężu to ciekło, może w audi jest tak samo i masz jakąś dziurę między bakiem a wlewem?
-
[B7 BRD] Ile oleju spala wasze auto?
Nie wiem jak w Twoim silniku ale mój bierze 1L na 15 tys. km z tym że mam jakieś drobne wycieki z którymi muszę powalczyć Jak to jest jeśli jest mały przebieg to olej zmienia się rzadziej? Bo u mnie zaleca się co 10-15 tys. km a Ty już jezdzisz 25 tys.
-
[ALL] Kupno alkomatu
Kiedyś w dziale "ciekawe linki allegro" zapodałem temat alkomatu za 10 zł z allegro to koledzy powiedzieli ze nie warto, mimo to zakupiłem i jestem zadowolony napewno nie pokazuje tak dokładnie ale jest ok, rano po spożyciu też pokaże a o to głównie mi chodziło, więc jak na 10 zetów jest ok, jeśli chcesz przeznaczyć większą kwotę powiedzmy 200-300 zł to pewnie będziesz miał profi pomiar jeśli tak dla zabawy to polecam taniochę z allegro bo jest ok
-
[B5 ADR] Zwiekszenie poziomu płynu hamulcowego
U mnie się nie dymiło, albo zwyczajnie nie zauważyłem, przejechałem 10 km, tarcze były ciepłe.
-
[B5 ADR] Zwiekszenie poziomu płynu hamulcowego
Z czego? Nie zauważyłem
-
Piłka nożna
Na Legii był świetny doping przez cały mecz :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Zwiekszenie poziomu płynu hamulcowego
Tarcze TRW klocki Ferodo taki wybór padł po dłuuugich dyskusjach miedzy innymi z Tobą
-
[B5 ADR] Zwiekszenie poziomu płynu hamulcowego
Moje tarcze nie były niczym myte
-
[B5 ADR] Zwiekszenie poziomu płynu hamulcowego
Pedał zachowuje się tak samo jak przed wymianą To tarcze mają zostać oczyszczone przed założeniem z zabezpieczenia antykorozyjnego? Nie rozumiem sensu pierwszego zdania z Twojego posta
-
[B5 ADR] Zwiekszenie poziomu płynu hamulcowego
Czy to normalne, że po wymianie klocków i tarcz na nowe auto słabiej hamuje? Rozumiem, że hamulce muszą się dotrzeć, ale wydaje mi się że mam zapowietrzony układ
-
[B5 ALF] Problem z woda nie mam juz siły
Kolego poczytaj ten topic: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7839.0 Może u Ciebie też ktoś wywalił tą rynienkę? Skoro już wszystko sprawdziłeś to właśnie może to albo masz dziurę w podłodze
-
Piłka nożna
APOEL dobry zespól, nie bez powodu był rozstawiony w el do LM Bardzo dobrze poukładany ten Apoel :gwizdanie: Wisła nie istnieje jako drużyna, tylko indywidualnie akcje ale może coś z tego będzie
-
[B5 ADR] Zwiekszenie poziomu płynu hamulcowego
A gdzie ja napisałem olej zamiast płyn? Czyli krótko mówiąc koleś zj***ł mi wymianę, bo nikt nie trzymał pedału hamulca podczas odkręcania odpowietrznika i wciskania tłoczka, autko było na podnośniku zdjął stare założył nowe i tyle, no jeszcze na koniec powiedział żebym nacisnął kilka razy hamulec i po temacie...