Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Jest z tym dużo zabawy jeżeli chodzi o przednie drzwi, trzeba rozbierać cały zamek bo mikrostyki właśnie tam się znajdują u mnie był mniejszy problem bo padł mi stycznik w tylnych drzwiach a tam to łatwizna.
-
Piłka nożna
teraz Litex Łowecz i po tym meczu będzie wiadomo w jakiej formie jest Wisła
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Tu masz dowód na to że to raczej mikrostyki niedomagają.
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
Zdążyłem zauważyć kupe kasy pochłania to auto albo mi się wydaje bo wcześniej jezdziłem maluchem :>
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
O ja pierdyle
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Mikrostyki są w każdych drzwiach jak jeden padnie to nie będzie zamykało wszystkich drzwi i ogólnie centralka będzie wariować, więc to jak najbardziej zaraz po pompce do sprawdzenia
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
Magłownica mówisz? Jaki koszt jej regeneracji?
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Tak ciekawostka dla Ciebie, przy zamykaniu albo otwieraniu auta, przytrzymaj kluczyk w pozycji zamknij albo otwórz i jak masz na przykład otwarta szybę to przy zamykaniu auta z kluczyka i przytrzymaniu go w pozycji zamknij 2-3 sekundy szyba Ci się domknie fajny bajer u mnie tak jest u Ciebie tez powinno być
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Problemem może byc pompka centralnego zamka, masz ją w bagażniku w boczku po prawej stronie, spróbuj podmienić z kimś i zobaczysz czy to ona już mówi papa
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Ten element to pastylka od immo a centralkę masz pewnie tylko z kluczyka
-
[B5 AFN] Swiecąca się kontrolka poduszki powietrza.
Raczej nie ten watek kolego zapodaj temat w dziale silniki diesla Miałem podobny przypadek, który opisujesz, działo mi się to tylko na ciepłym silniku do tego czarna chmura z wydechu, u mnie odpowiedzialny za to był "elektrozawór" na pompie wtryskowej, przeczyściłem go i problem z głowy. Te kontrolki o których piszesz gasną po odpaleniu silnika?
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
A ten przycisk na tym kluczyku służy do centralnego? Mam taki sam, podobny i to jest kluczyk z podświetleniem, po naciśnięci tego przycisku zapala się mała lampka nad grotem, co ułatwia trafienie do zamka w nocy Do centralki powinny być oddzielne piloty.
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
z przodu w zawieszeniu a4 nie ma łożyska amortyzatora No to ktoś mnie wprowadza w błąd: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208073.msg2528466#msg2528466
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
Mam to samo, koledzy podpowiadają, że to łożysko na amortyzatorze
-
Piłka nożna
Nie o to mi chodziło, Ty strzelasz 10 na 10? gram już trochę w piłkę i wiem co znaczy przestrzelić karnego [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 08:10_________________________________________________Tak się strzela karne http://ofsajd.onet.pl/newsy/szalenstwo-strzelil-karnego-pieta-zobacz-wideo,1,4796169,artykul.html Link ze spotów Krakowskich
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Tu już niech się wypowie np. devastation zna sie chłopak na rzeczy Mogę jutro zmierzyć jak jest u mnie, ale ja mam przedlifta a Ty polifta więc nie wiem czy będzie tak samo
-
Piłka nożna
Karne to loteria najlepsi mogą przestrzelić :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zestaw hamulcowy - jeździ ktoś na tym?
Raczej taniej bym nie proponował chyba nie myślisz i linku z pierwszego posta? :gwizdanie: Ja zdecydowałem się na tarcze TRW i klocki Ferodo, zamawiałem u kolegi Tom77 i wyszło mnie to trochę drożej niż te z aukcji którą podałeś
-
[B5 AFN] Pukanie z lewej strony
Skoro podnosisz koło i słychać stuk to masz już odpowiedź, łożysko amortyzatora na bank. no tak amory z przodu pewnie mam do wymiany bo tylko tył wymieniałem, a to łożysko to jest część amortyzatora czy oddzielnie się je wymienia?
-
Piłka nożna
Masz dużo racji, wszyscy strzelali karne beznadziejne, te 2 co wpadły były tez zle strzelone, takie półgórne piłki jak najbardziej w zasięgu bramkarza, może rzeczywiście coś z tym boiskiem było nie halo Widząc sytuacje jakie zmarnowała Brazylia nie szkoda mi ich, nie lubię jak wygrywają faworyci
-
[B5 AVG] Klimatyzacja zadymiła - chyba delikatną parą wodną??
No tak będę mu będę mu patrzył na ręce
-
[B5 AVG] Klimatyzacja zadymiła - chyba delikatną parą wodną??
hehe chodzi mi o uzupełnienie czynnika oczywiście znam gościa w okolicy który to robi tylko nie mam porównania jeśli chodzi o ceny, on liczy sobie 50 zł za odgrzybienie (to robię sam ) a uzupełnienie czynnika za każdą setkę 20 zł, dobra cena? wchodzi chyba 8 setek tak?
-
[B5 AVG] Klimatyzacja zadymiła - chyba delikatną parą wodną??
Też tak myślę dzisiaj jezdziłem na klimie i wszystko ok, trochę słabo chłodzi chyba czynnik się kończy powoli, właśnie czy jak jest mało czynnika będzie słabiej chłodzić i jak poznam że już czas na dobicie klimy?
-
[B5 AFN] Pukanie z lewej strony
Doszedłeś do tego co to puka? Mam wymieniona całą zawiechę, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów a nadal coś mi puka z lewej strony już sam nie wiem, przeguby, amortyzator czy coś innego? Zauważyłem, że mając auto na lewarku, gdy dokręcam koło, podnosi się koło do góry to słychać właśnie ten stuk
-
[B5 AVG] Klimatyzacja zadymiła - chyba delikatną parą wodną??
Koledzy jak rozwiązaliście problemy z dymkiem z kratek nawiewu? Mam to samo [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 13:03_________________________________________________Koledzy podpowiedzcie coś bo boje się klimę włączać