Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to samo faceci...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
proszę?! ja żadnych spinek ani kokardek nie nosze, to dla lalek barbie
-
Pomysł na interes --- myjnia ręczna
Sądze że to nawet dobre jest, blisko giełda, w niedziele ludzie też myją auta, kiedyś niedziela to było takie święto, wszyscy do kościoła, rodzinne obiadki itp. a teraz to normalny dzien, tyle że wolny od pracy a nawet nie dla każdego...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, że kobieta tak czasem mówi....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
normalne... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ta, wolność :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas, ciekawe co by twoja żona na to odparła, jak by to przeczytała, pewnie :bicz3:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak mu tak źle, to trzebabyło się nie żenić
-
Strefa Śmiechu
u nas by się to przydało, przynajmniej zimą drogi by nie były zaśnieżone
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Trzeba sobie znaleść żone która nic do tego nie ma :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ach te żony :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
co jedno to lepsze :laghing2:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co Vario, startujesz na klubowicza?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziękować [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 13:34_________________________________________________tu masz wszystko: http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html
-
[B6 AVF] ET dla 15"
Nie będzie obcierać, są to fabryczne rozmiary, przy ET33 będzie sie za to lepiej prowadzić. Szerszy rozstaw.
-
[B6 AVF] ET dla 15"
ET45 jest wskazane do stalówek 15.
-
Strefa Śmiechu
:polew: ludzie to mają pomysły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na to wygląda... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W Kaliszu świeci słonko ale zimno, dobrze że chociaż deszcz nie pada
-
co to za leflektorki?
Fakt, kierunek jest okropny Wymień je jaknajszybciej na Valeo. Usuń jeszcze chromowane listwy z dolnych kratek bo wyglądają paskudnie.
-
[B6 AWX] Felgi 18 calowe
Nie wiem czy pytasz o zawieszenie czy o fele, bo jeśli o felgi to wątek należałoby przenieść do "Felgi i opony". Poza tym, ja nie widzę problemu z 18 calowymi felgami w B5.
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach ?
No to pora to zmienić, ale na wiosne. Na zime szkoda, fajną felgę zniszczyć można.
-
Pomysł na interes --- myjnia ręczna
Mnie często na takich myjniach denerwuje, jak zamiast myć furkę to gapiąsie perfidnie do środka.... ale to inna sprawa. Ważna jest kultura, i jakość kosmetyków, jedne są lepsze od drugich, a klient pojedzie tam, gdzie dobrze i tanio wymyją mu wóz. Keklamę warto zrobić już na wylocie z miasta. Karnety to też dobry pomysł, coś chociażby w stylu - 7 mycie 50% gratis - to już przyciąga.
-
[ALL B5] kontrolka poduszki
Możliwe również że zabrudziła się kostka od poduszki pod fotelem. Trzebaby było wykasować błąd i jeśli dalej będzie się zapalać to wyczyścić kostkę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam kolegów