Treść opublikowana przez sebo1607
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
w kostce są dwa czerwone kabelki wchodzące w jedną blaszke i pod jeden z nich
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
już przyciemniłem czarnym cienkopisem i jest jak powinno być,opierałem się właśnie na klamkach z A6 szwagier mniał i było wporzo [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:57_________________________________________________i na zdjęciach jest o wiele jasniej niż w rzeczywistości,taki już aparat że rozjaśnia
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
Wiem wiem takie tylko diody były,ale już mam na to patent. Jak sie uda to wrzuce fotke
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
witam, z racji tego że dziś był nudny dzień,zajełem się podswietleniem klamek u siebie w Audi potrzebna nam będzie: -klej razem z maszynką -lutownica,cyna,kabelki do przedłużenia diody,opaski termokurczliwe,izolacja -4szt diód kolor czerwony -śróbokret gwiazdkowy -nożyk -wkretarka -kabelki zwykła dioda z opornikiem(plus podłaczamy pod opornik) prace zaczynamy od zdjęcia boczka dżwi,odkręcamy wszystkie wkręty,odczepiamy linke klamki nastepnie wiercimy dziurke w klamce na wymiar diody,oraz montujemy ją na klej(ja użyłem pistoletu z klejem na gorąco mocujemy kabelek,zakładamy pianke podłaczamy mase,ja wkręciłem zwykłego blacho-wkręta w ramę dżwi pod silnikiem szyby plus podlaczyłem pod kabelek doprowadzający prąd do przełaczników el. szyb skłdamy w odwrotnej kolejnosci i cieszymy sie efektem naszej pracy :gwizdanie: URL=www.fotosik.pl][/url] dżwi pasażera robimy tak samo tylnych dżwi jeszcze nie robiłem,będzie tam chyba więcej roboty bo nie mam el.szyb to byl moj pierwszy opis rezania wiec prosze o wyrozumiałość(następnym razem będzie lepiej) pozdr.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Srebrny kolorek podoba mi sie najbardziej te brewki to nie wiem po co ktos zalożył Audi ogólnie śliczne
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
Jak ją kupiłem to właśnie aż taka ładna nie była,ale powolutku dojdzie się do super stanu
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
kolor fajny,wrzuć coś z wnętrza też mam zimówki na alu
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
Było sprowadzone w sierpniu,ale nie przezemnie. Ta najpierw będą lampy,ogólnie wszystko co sie da wymienić na po liftowe,za taką kasę co kupiłem można dokładać. jakaś gleba i fele na wiosne,no i jeszcze zapomniałem wspomnieć o halogenach :> dzięki za miłe słowa o mojej Audi [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 14:24_________________________________________________klimy szkoda ,że nie ma ale do lata,może uda sie zmienić na jakiś lepsze A4 z klima,a jeżeli chodzi o silnik to i tak narazie mi wystarczy,chodzi pieknie(w porównaniu,że poprzednie moje auto to b4 2.0 abk-różnica jest spora)
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
Kilka słów o wyposarzeniu: żadna rewelacja nie jest bogato ale w miare wystwrczająco 1996r 1.8 20V benz+sekwencja 1996r - Elektryczne szybki - Elektryczny szyberdach - Elektryczne lusterka - ABS - Poduszka powietrzna kierowcy - Poduszka powietrzna pasażera - Centralny zamek - Wspomaganie - Domykanie szyb i szyberu z kluczyka - Alarm - Wszystkie lampki we wnętrzu - Ori alu 16" - Podgrzewane lusterka i dysze spryskiwaczy Jak narazie wstawiłem sekwencje,powymieniałem oleje,filtry itp i pompe wody,przyspawałem końcówke tłumika i pomalowałem tylne lampy Plany: - przyciemnić wszystkie szybki - podłokietnik, - ramki na zegary - lampy tylne poliftowe - lampy przód po lifcie-(jednak wybrałem depo s4) - listwa na klape s-line a6 u lakiernika - ramki na zegary -mini gleba-sprężyny H&R -30 -fele 17" były ale planuje inne - obszycie skórą pikowana kierownicy - żarówki led z tyłu i z przodu - hid 6000k nowe fotki czekam na komentaze i podpowiedzi co zrobic wiecej
-
[B5 ADP] Problem z oświetleniem kabiny
siema kurde u mnie jest taki przypadek że nie świeca sie wogole tylne swiatla,otwieram dzwi przednie czy tylne to przod sie swieci ok a tyl nie. czego to moze byc wina?
-
Ile pali Wam gazu?
witam. w piatek zalozylem sekwencje tomasetto,wyjezdziłem butle 37l cykl mieszany i zrobilem 350km czyli 10l na 100km
-
[B5 ADR] Woda się gotuje - brak obiegu przez chłodnicę
hej.mysle że to pompa,u mnie ukrecił sie wirnik i było to samo :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
zewnętrzna na osobnym pasku. a jeszcze jedno pytanie jak powinna chodzic wiskoza? ma ona jakies szybsze obroty? bo dzis zauwazylem ze była temperatura 90 stopni przez około 3min. i znowu na 110
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
do wymiany pompy trzeba rozbierać przód czy da rade bez rozbierania?
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
a jeżeli sie gotuje to wywala płyn z pod spodu zbiorniczka? bo tak sie stało [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 19:58_________________________________________________chyba stawiam na pompe
-
[B5 ADP] Rano pali za drugim razem
witam,miałem ten sam problem tylko że w B4,usterka był czyjnik temp. silnika który odpowiada za załaczenie się ssania,wymieniłem go i było ok
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
wydaje mi sie że dobrze,poluzowałem cybant na drugim wężyku od nagrzewnicy,cofnołem go i czekałem az płyn będzie leciał równym strumieniem bez powietrza,ogrzewanie działa dobrze,nie wiem co jest
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
ok dzięki kupiłem WACHLERA cena 80zł pózniej wymienie,to napisze jak jest [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 11:26_________________________________________________nowy termostat nic nie dał,dalej sie grzeje a dolna rura jest dalej zimna co to może byc?
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
słuchać bulgotanie/przelewanie sie płynu i patrzyłem teraz ,że dolna rura od chłdnicy jest chłodna. czy to bedzie termostat?
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
Ori czy da rade innej firmy?
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
Witam wszystkich :> Samochód mam dopiero od tygodnia a juz mam problem.Przejrzałem już chyba wszystko i nie wiem co mam robić.O tuż mój problem jest taki,że podczas rozgrzewania się samochodu temperatura dochodzi do 90 stopni po czym po chwili przechodzi dalej i zatrzymuje się na 115 stopniach i tak trzyma cały czas,niekiedy spada o 5 stopni i tak stoi,nie wiem co to może być czy moge jezdzić czy nie,prosze pomóżcie. Dodam że w Audi nie ma klimy,nie ma gazu,rozrząd z pompą był wymieniany w sierpniu przez poprzedniego właściciela,w środku grzeje ładnie,płyn wymieniałem wczoraj i odpowietrzałem układ. Co o tym myslicie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie wszystkich klubowiczów