Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. http://www.nokaut.pl/glosniki/glosniki-tec-xp-5-k.html
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://video.google.pl/videoplay?docid=8474429603869157035&hl=pl
  3. i wlasnie mnie zdolowales. ..... zapomnialem ze jeszcze musze je pomalowac ale mysle ze do konca maja to wszystko zrobie. wiec plany na ten i nastepny miesiac to: - zalozyc zderzaki od S4 - kupic grill s4 - zdjac znaczek 1.9tdi - nawoskowac auto - zrobic wreszcie normalna sesje fotograficzna dla auta[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 17:29 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=M9p0jJZlCIo <--- corsa A 2.0 8v / Honda Crx ed9 turbo / A4 1.9 tdi + chip
  4. sorry moj blad wlasnie chodzilo mi o nikona d40
  5. ciekawe. .... mi sie podoba lepsze niz zwykle a2 w dodatku unikatowe jesli jeszcze 1.4 tdi to fajnie oszczedne i chyba mozna vat odliczyc jak w kazdym pickupie ktorego paka przekracza dlugosc wnetrza
  6. hehe a tak tylko wszedlem ;p i akurat patrze i znam to auto czyli znowu ja daje hehe ;p[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 22:33 _________________________________________________no to teraz cos latwego:
  7. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/aa/Audi_100_Coupe_S_03.jpg/800px-Audi_100_Coupe_S_03.jpg audi 100 coupe
  8. :th: ide spac dajesz nastepny a tu art o nsu ro80: http://www.autocentrum.pl/?FF=338&id=796602417&type=8&pagenr=1&ile_naraz=10&makeid=&modelid=&pagenr_art=4&total_pages=5&flag_reading=1
  9. No nie wiem, temat do przemyslenia. Twarz i tak mam paskudną a niuni szkoda by było hahaha dobre i tym optymistycznym akcentem koncze czytanie forum na dzis i klade sie spac
  10. nie nie to nie francuz ;D .... tosz to niemiec _________________________________________________ marka troche powiazana z tego co wyczytalem kiedys z audi (nie jestem tego pewien ... tak kiedys o tym czytalem ( pare lat temu wiec moge sie mylic ) ale na 90% jest to marka powiazana kiedys z audi ( marka juz nie istnieje na 99% ;P ) ale to nie VW _________________________________________________ jezdzily tym bodajze kiedys wazne osobistosci panstwowe .... chyba nawet kanclerz niemiec jakis tam tym bujał ( na 70% to prawda bo tez tego nie jestem pewien ) _________________________________________________ dobra jestem pewien .. marka na 100% byla kiedys powiazana z audi
  11. ok ... no to zgadujcie:
  12. msc79 ... chodzilem jak bylem maly .... teraz jakos nie mam czasu ( i pieniedzy patrzac na ceny ostatnich biletow )[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:26 _________________________________________________ lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie: wiec nie jest az tak zle [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:32 _________________________________________________ kto wiecej wypil ? :th:
  13. nie znam i nie chce mi sie szukac na google ;p wiec niech ktos inny zgadnie ja wpisywalem old mazda roadster to i tak same mx5 wyskakuja ;P
  14. to jest kundel ... mieszaniec porsche, jaguar e-type, i ford thunderbird czyli pewnie jakies chinskie auto hah
  15. http://allegro.pl/item346993997_nikon_d40_4gb_statyw_torba_lad_aku_lampa_blys.html <-- kolega/ poczatkujacy mlody fotograf go uzywa i jest zadowolony. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_chipxenonskora_s4car_audio17_itd-t12919.0.html <-- fotka na 1 stronie u gory zrobiona wlasnie tym cannonem
  16. :oklaski: dajesz nastepny
  17. a jak sie podoba fotka na pierwszej stronie na samej gorze :?: _________________________________________________ christophe1977 ciesze ze sie podoba _________________________________________________ przybylo mi bardzo duzo fotek ze zlotu w szprotawie ( bylo ponad 300 aut ) i jest troche z wyscigow na 1/4 milii ( 74 fotki mojej a4 uf ) ale narazie nie wrzucam..... musze sie wreszcie zabrac za zalozenie zderzakow od eSki bo leza w piwnicy i sie kurzą
  18. nie / nie jarko - wiem o jaki model maserati ci chodzi ... bardzo podobny do tego auta ale to nie maserati krg1 miura nie byla 4 osobowa i miala okragle swiatelka z przodu wiec ... walcie dalej
  19. tak to byla 2.5 L 192KM na vanosie w dodatku wybebeszona 2 kubelki zero tapicerki i klatka [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 17:07 _________________________________________________a ten crx co byl z przodu na mecie to byl ed9 seria 1.6 125KM porobiony i uturbiony (0.5 bara dmuchal w ten dzien ).... i tam pare innych modow w nim bylo typu lekkie kolko zamachowe itp itd.... i tez byl wybebeszony moc crxa ok 200+
  20. ok ...za chwile bedzie fota[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 16:53 _________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.