Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. schiller konkretnie i rzeczowo dzieki ;][br]Dopisany: 21 Październik 2007, 21:35 _________________________________________________Bartass_1 nie wiem jaki to model http://www.nokaut.pl/glosniki/tec-xp5k-zestaw-2-drozny-130-mm.html <-- chyba takie bo to dopiero wszystko zostanie zakupione za ok miesiac i wtedy zostanie zamontowane w Auto-muzie w zielonej gorze Oni mi polecaja jako suba tego earthquake a wy co sadzicie: Orion, Earthquake czy Powerbass (jako sub) ? nie znam modeli ale wszystkie kosztuja ok 600-900zl i maja miedzy 250-400rms (wiem ze nie za bardzo to sprecyzowalem no ale nie znam modeli :/ )
  2. sama klasyka piekne auto i silnik tez zacny
  3. ale ladna ;D inna niz wszystkie i to sie liczy ale fela o 1-2 cale za mala
  4. te ryski nei wygladaja na glebokie... moze polerka ;> ?
  5. Witam mam pare pytan odnosnie car audio bo przymierzam sie do czegos konkretniejszego 1. pyt czy wzmacniacz uDimension Glow 4075 ( http://www.nokaut.pl/oferta/wzmacniacz-udimension-glow-4075.html ) uciagnie mi glosnik bassowy Earthquake`a ktory ma 300RMS`u (ewentualnie Powerbass`a lub Orion`a) oraz czy uciagnie glosniki Tec`a i tweetery z przodu ? 2. Czy ktos juz montowal z was cos podobnego ( z tych komponentow ) i czy jest potrzeba wygluszenia przednich drzwi ? ( Nie wiem czy to robic czy nie ) pyt 3. troche odbiega od tematu ale nie bede zakladal nowego watku: Czym jest podswietlany zestaw wskaznikow oraz panel climatronika zarowkami czy diodami ?
  6. Valeo ewentualnie Depo, nie Ringi szacunek za glebe. Ladnie sie prezentuje
  7. dobra nie bede sie klucic po prostu macie inne zdanie. przepraszam modow za te posty w tym temacie Bo nie znajdziesz,chyba ze jakiegos zgniotka. jak juz napisalem wyzej: wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo koncze ta bezsensowna wymiane zdan.
  8. dobra nie sprzeczam sie z wami ... kupujcie dalej po tych cenach pozdro dawajrapa - no ja nigdzie nie bylem tylko tak sie sklada ze akurat jezdzilismy z kolega po paski z holandii a potem wlasnie z hanoveru no i napewno mojej a4 nie kupilem z hanoveru ps. ja sie nie napinam ale nie lubie jak ktos mi wpiera ze nie znajde a4 w dobrym stanie z niemiec za 4000-5000 euro z 96-98r na full`u ( wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo ) pozdrawiam
  9. pytaj w dziale Silniki benzynowe 1. nie wiem 2. tak 3. tak 4. nie wiem ps. tutaj sie daje zdjecia aut ps2. witamy na forum ;] Pewnie coś Ci się pomyliło [spedyt]
  10. ale ja nie napisałem że ma, tylko że jest uprzedzony także do ludzi jeżdżących tico aaa sory :/ moj blad ... jakis zakrecony jestem
  11. Kezor z tego co czytam o Murzynie tutaj to on jesli ma tico to pewnie przeswapowane na cos powyzej 150KM ;] i skoxowane
  12. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    rob tez sadze ze na 16 szkoda kasy wg mnie 17-18-19 to dobry rozmiar do a4 tylko ze dalem pierwszy link ktory znalazlem z tym modelem
  13. ooo to swieta prawda ! ps. poza tematem: Kezor ... a co do cb to juz ci doszedl Unidenik ? bo mial byc ten grupowy zakup z usa ;>
  14. aaa no rzeczywiscie ;> sory moj blad tak jakos zle pomyslalem a wyglada na metalowy
  15. alles gutes viele geschanke und gute audi ( mit keinen prolemen ) - ich wunsche dich /Nowak_zg ;]
  16. moze troche glupi temat ale jak na kazdy temat to daje: jak w temacie czyli co was drazni na drodze oraz w samochodach i czego sie boicie na drodze na drodze drazni mnie to: -nieumiejetnosc plynnego ruszania z pod swiatel -gdy ja wyprzedzam kilka aut i nagle ktos sie wtrynia przede mnie jak jade rozpedzony -jak widze jak ktos otwiera drzwi i slysze jak one uderzaja w drugie auto -jak jedzie mi taki muł caly czas lewym pasem a prawym jedzie autobus ;] -gdy ktos nie wpuszcza innych kierowcow widzac ze tworzy sie korek w samochodach drazni mnie: -duzo siatexu i lexus looki ( no nie lubie tego i tyle ;> ) -jak ktos zalozy "szpojlery" i jezdzi na kolpakach -neony, diody, tribale na karoserii a boje sie: emerytow na drodze bardziej niz mlodych czubkow oraz niektorych kobiet (wiadomo jest pelno kobiet ktore jezdza super i sa mezczyzni jezdzacy jak ofermy ale na kobiety jakos tak prowizorycznie uwazam, mimo ze bardzo lubie ta plec hehe)
  17. a jak poducha wystrzeli to tym metalowym znaczkiem w twarz ?
  18. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    michal.z jest to model RS bo pochodza od audi RS4 tutaj masz link do aukcji: http://allegro.pl/item254480595_nowe_felgi_audi_vw_nowy_model_rs_4_16_.html
  19. ah ile ja bym dal zeby miec takie foteliki .... najlepsze jakie moga byc ;P no oczywiscie poza recaro ( co byly w rs6 i s3 np ) ogolnie piekna seria Jesli bedziesz chcial sprzedac fotelaski to daj znac
  20. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    jaki bedzie ;> ? rsowski gril (wg mnie znacznie lepiej bedzie pasowal niz od eSki) ? fela sie prezentuje kozak do tego czarna buda no i avant :gwizdanie: jak wiadomo znacznie lepszy niz sedan (bez urazy dla sedanowcow) dla mnie jest kozak
  21. ladna seria dla mnie pierwsze do wymiany poszly by tylnie lampy na cos bardziej "nowszego" zycze bezproblemowej eksploatacji
  22. prosze cie nie mow ze wypasione bo ceny wypasionych aut a golasow uzywek to nie jest taka wielka roznica po 2. to nie 1.9 tdi tylko 1z silnik wiec to tez obniza troche cene tego auta fakt 98r to + ja mowie ze bym wiecej niz 15 nie dal i to jest moje zdanie ( nie wiem z czego sie cieszysz ) ty bys moze dal 25 ja bym szukal dalej bo za ta cene to juz moge zaczac szukac 1.9tdi w niemczech z 96r + oplaty oczwiscie ale mysle ze poszukujac w niemczech 1.9tdi za 18tys bym targnal rownie dobrze wyposazone z 96r-97r a jak nie wierzysz to zapraszam do hanoveru na gielde tam zobaczysz po ile chodza a4 w dieslach w niemczech z dobrym wypasem w dobrym stanie przykladowo benzyniaki zaczynaja sie od 2800euro, diesle golasy od 3500 euro a dobrze wyposazone od ok 4500 euro zreszta nie bede dyskutowac o tym w tym temacie ..... chcesz zaloz nowy to pogadamy o cenach bo nie chcem chlopakowi zasmiecac tematu
  23. za malo wg ciebie ? 15 tys ? ja kupilem od brata wiec dalem sporo mniej niz powinienem ... za 20 tys mozna kupic spokojnie 1.9tdi a w niemczech to juz w ogole mozna przebierc w ofertach za 4000 - 5000 euro przynajmniej rok temu jak bylem z bratem w hanoverze to za 4500 euro spokojnie mozna bylo targnac tdika z super wypasem sory za odejscie od tematu
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ladna felga i fajnie zrobione tylne lampy folia ( napewno lepiej to wyglada niz te z poczatku produkcji wg mnie ) moze chcesz sie zamienic za fotelki ;> oczywiscie z moja doplata ;P ja mam seryjne materialowe i poszukuje skorki.
  25. ladna seria wprawdzie nie za mocna ale wg mnie w miescie starczy te 1.6 no i po lifcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.