Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    1.Topor 2.Nowak_zg
  2. kolego slownik sie klania .... bo az razi slowo "mĄtowana"
  3. moze bede miec na sprzedaz takie sportec`i :gwizdanie: za okolo miesiac 19" 8.5 et35 jesli chcesz to moge dac znac jak beda na sprzedaz
  4. mozesz wymienic co poza pakietem s-line zew i wew mu brakuje ? z ciekawosci pytam bo chetnie sie dowiem w co jeszcze moze byc doposazona a4 b7
  5. nie mowilem ze pisales .... widzialem ze nie napisales i ze wiesz ze to nie s-line tylko ma po prostu fotele i kiere "sportowa". fakt wyposazona jest naprawde zacnie... ciezko cos wychwycic czego brakuje poza wlasnie pakietem s-line wew i zew. ja bym zrezal s-line zewnetrzny i chyba nic wiecej do szczescia by mi nie bylo w niej potrzebne .... no moze gwint :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 15:47_________________________________________________ to fakt... ale jak dla mnie najwiekszy urok tej felgi wlasnie zaczyna sie pojawiac przy et29 wtedy kiedy ta felga jest wklesnieta... wprawne oko to zobaczy odrazu Patrox wyrezal te felgi w swoim 3.0tdi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98780.0
  6. fajna naklejka na tylnej klapie pod znaczkiem 3.0tdi i nad przednia lewa lampa:gwizdanie: co do wyposazenia to brakuje wewnetrznego i zewnetrznego pakietu s-line bo to ze ma te fotele i kierownice nieznaczy wcale ze to jest wewnetrzny s-line ( lepiej wytlumacza to ci co maja s-line w b7 ... ) a co do felg to z tego co widze to nie sa felgi z rs4 b7 .... ( bo tamte maja et29 i sa bardziej wklesniete ) a jedynie wzor z rs4 b7 pozatym bardzo ladna i mimo wszystko dobrze dopasiona sztuka....
  7. http://www.moto.allegro.pl/item1157564841_audi_a4_2008_tuning_cabrio_audi_80_b4_unikat_eu.html hahahahhaahah mistrzostwo swiata a to jego drugie auto: http://www.moto.allegro.pl/item1157562530_ferrari_modena_360_fiat_tuning_jedyny_w_polsce_eu.html czytajcie opis hahahah nie moge z tych aut szczyt polsko wloskiego agrotuningu[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 23:34_________________________________________________http://www.moto.allegro.pl/item1153750775_punto_sport_tuning_warto.html http://www.moto.allegro.pl/item1150948303_honda_crx_tuning.html http://www.moto.allegro.pl/item1145253171_opel_calibra_tuning_takiego_nie_widziales.html http://otomoto.pl/honda-prelude-2-2-vtec-jdm-tuning-C9249122.html http://www.moto.allegro.pl/item1146504793_opel_astra_tuning_optyczny_polecam.html http://otomoto.pl/mazda-mx-3-mx-3-tuning-neony-C13972363.html http://www.moto.allegro.pl/item1145698604_lanos_profesjonalny_tuning.html http://www.moto.allegro.pl/item1139429247_jeep_okular_tuning.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13887478
  8. ja nie sadze ze stare byly lepsze ... ale te nowe sa nijakie tomason tn1 to po prsotu ladna felga ... ale nie wsadzilbym jej do tak kultowego auta jakim jest rs4 b5 te auto zasluguje na cos naprawde konkretnego typu bbs lm lub rial daytona race
  9. a czemu fl`a bys nie kupil ? hm tutaj akurat przedlift nie wchodzil w gre bo wg mnie jak na dziesiejsze czasy wyglada juz archaicznie.
  10. niestety wiekszosc passatow 1.9tdi to oski co innego 2.5tdi... ale 2.5 odpadl z wiadomych wzgledow co do tego wnetrza to jasna alkantara w passatach to chyba najgorsze co moze byc kto widzial na zywo ten wie czemu nie dosc ze alkantara w passatach jest mizernej jakosci i szybko sie rolkuje, to w dodatku ta kremowa w b5 fl bardzo szybko sie brudzi i niszczy i jesli ktos sporo jezdzi to czesto musi ja odswierzac... jedyna jej zaleta jest ladny wyglad.
  11. nowy is zawsze mi sie podobal z tego co czytalem to jest troche przyciasnawy jedyne co caly czas mi sie nie podoba w lexusach to niektore tandetne przeloczniki ktore wygladaja jak z corolli z polowy lat 90 np. http://lh5.ggpht.com/_G8jl5DCPCoA/TEoSJP26X4I/AAAAAAAAANo/a6NpqF9nc2Y/s720/Image104.jpg szkoda ze nie rezasz marka levinsona .... ale ... czekam az zagosci duzy ekran... oby sie dobrze spisywal ps. 7s to do 100km/h to on nie ma. manual ma miedzy 7 a 8 s niby a automat 8.4s http://www.autogaleria.pl/auto_test/lexus-is-250-prestige,106.html
  12. opić? brat jest w trakcie tej czynnosci
  13. nie wiem czy beda jakies plany te auto bedzie jezdzic glownie zobaczy sie w toku ... narazie to standardowe czynnosci po kupnie trzeba porobic
  14. Witam, chcialem pokazac auto ktore wlasnie kupilismy z bratem dla niego. Po obejrzeniu paru sztuk mondziakow i pastuchow ... wybor padl na ten egzemplarz. Auto zostalo sprawdzone na trzepakach, cale czujnikiem lakieru oraz podpiete i wpelni zvagowane przez "k0za" z naszego forum za co mu jeszcze raz dziekuje i przypominam ze bede go czesto meczyc jesli chodzi o tt i paska teraz Jest to Vw Passat b5 FL 2001r 1.9TDI 131KM AVF ( 6bieg ) Najwyzsza wersja wyposazeniowa highline. Posiada chromowane listwy boczne, chromowane obwodki wokol szyb, chromowane relingi oraz 17 calowe ori alufelgi z oponami 225/45R17 Wypas: Fotele skora + alkantara drewno ESP Grzane dupki FIS Xenon Pelna elektryka...
  15. napisz chociaz jaki model i firma felg oraz szerokosc felg ;>
  16. i lusterka m3 [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 10:33_________________________________________________dobrze wyszla sciema ... ciekawe ile pojezdzisz w krk... ja po powrocie stwierdzam ze nie macie wcale zlych drog ( tzn gorsze niz my w zg ale np duzo lepsze niz wroclaw czy poznan )
  17. juz nieaktualne :gwizdanie:
  18. ja bym tu widzial eskowy zderzak i grill z rs4
  19. a masz ciemne szyby z przodu ?
  20. Nowak_zg odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    a to nie jest czasem replika bbs lm`a ?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 11:47_________________________________________________ może do TT to pasuje..., mi sie kompletnie nie widzi, żadna z nich nie jest czarna a do tego w kosmos pieniądzach... ale dzięki za opinie. a jednak ... dobrze doradzilem i trafilem wtedy :gwizdanie:
  21. Dude gets caught masturbating <-- to jest najlepsze :polew: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 00:05_________________________________________________Two year old baby Samba Dance mistrz mistrz w inny sposob
  22. VW Scirocco II 1.8 Toyota Celica Vgen 2.0 Audi A4 b5 1.9tdi Audi TT 1.8T
  23. dokladnie piec ktory bedzie porownywalny do folii jaka mialem ( srednie przyciemnienie ) bedzie i tak mial przekroczoa wartosc przepusczalnosci swiatla ktora dla szyb bocznych wynosi 70% i jest to wartosc praktycznie osiagnieta przez producenta. jako ciekawostke podam ze nawet zastosowanie przezorczystej folii antywlamaniowej przekracza ten prog przejrzystosci w niektorych autach. wiec piec odpada bo zamiast drapania bede musial wymieniac cale szyby lub jechac spowrotem do pieca z nimi ( bo piec jest usluga ktora mozna cofnac ) pozatym na 'piecu' widac wszystkie ryski, odciski palcow a po zbiciu jednej szyby ciezko dobrac identyczna barwe pieca do reszty szyb.
  24. xenon 5000k zalozony, swieci dobrze zrobilem nia juz 10 000km wiec olej zmieniony na motul`a filtry itp rowniez fotki wrzuce pozniej jak cos to szukam gwintu caly czas ( i caly czas tt jest na sprzedaz ) przod potrzebuje od s3 lub leona cupry a tyl od zwyklego golfa IV[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 16:11_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/na_jaki_kolor_pomalowac_tt-t142034.0.html <-- jesli ktos ma jakies sugestie lub uwagi to piszcie i glosujcie _________________________________________________ [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 12:46_________________________________________________maly update fotek powyzej... na jednej widac jaka jest barwa xenonu 5000k jak dla mnie to idealny kompromis do soczewki pomiedzy 4300k a 6000k polecam [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 20:44_________________________________________________aaa i jeszcze auto nie ma juz folii na bocznych szybach... poddalem sie ( nie wiem czy chwilowo ) po 11 razach sciagania folii lub zabierania dowodu, rowniez miedzy innymi juz przez to ze stal patrol przy moim parkingu i czekal az wyjade z pod bloku lub jak mnie zobaczyli na miescie to stali przy moim aucie i czekali az przyjde i ..... musialem przy nich skrobac. dajcie spokoj... wyprowadze sie z zg przez to kiedys tylna szyba zostala w folii bo jest kontunacja czarnego dachu wg mnie i tak wyglada ok chociaz ................... brakuje mi troche tej prywatnosci na swiatlach, wtedy kiedy moglem sobie bezstresowo wyrwac wlosa z nosa stojac na czerwonym i nie patrzac na to czy ktos stojacy obok patrzy [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 20:46_________________________________________________aaa ... i patrzac na ta tt co stoi obok na 17" 225/45R17... dochodze do wniosku ze raczej nie zaloze spojlera na tyl. w dodatku chyba zdejme oznaczenie tt z tylu... podoba mi sie d*pa na gladko. no i patrzac z przodu widac roznice miedzy grillem z wersji 3.2 v6 ( u mnie ) a zwyklym ( na tamtej )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.