Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. z tego co wiem to nowsze rnski czytaja SDHC byly w a3 i tt.moja niestety czyta tylko zwykle sd
  2. ale jaka kolego gdzie link??
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    z tego co mowia a kazdy mowi co innego to co 60 tys albo co 5 lat
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    to zalezy jakiej firmy kupowales rozrzad?bo jak w aso to co 90 tys sie zaleca
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na kasia_84 temat w 1.9TDI
    jezeli chodzi o olej to tu znajdziesz wszystkie informacje http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/
  6. jak kupisz wahlera to bedzie oki
  7. dokladnie wedlug mnie tez wymiana jest nieuzasadniona poniewaz auto sie nagrzewa do 90C
  8. to jest watek o pasji i rezaniu a nie o pisowni kolego marekg
  9. no niezle.ja placilem 240 za nabicie i odgrzybianie tylko
  10. zgadzam sie to prawda ze po dobrym modzie to usmiech sie pojawia na twarzy.nie wazne ile to kosztuje my zrobimy duzo zeby to miec-uzaleznieni hehe
  11. raczej trzeba zdemontowac zderzak kolego
  12. Ja swojej powiedziałem -kochanie kupię heble od s4 to będziesz pewna że sie zatrzymasz hehe ale nie powiedziałem jej ile za nie dałem bo pewnie by padła hehe
  13. Vagiem możesz sprawdzic.i sprawdź czy działają czujniki sprzęgła i hamulca też vagiem.
  14. no na to wyglada kolego
  15. a sprawdzales stan plynu w zbiorniczku???bo to moze byc przyczyna
  16. Tak jak mówisz studnia bez dna,ale na własne rzyczenie przecież to robimy i dla wygody
  17. klimatronik do 2 din jeszcze potrzebujesz i tunel chyba ze chcesz rezac a i popielniczka tez
  18. Ja myślę że to jest na początku hobby ale po jakimś czasie przeradza sie w uzalerznienie tak przynajmniej stwierdziła moja kobieta hhehe.wiadomo że jak sie widzi u kogoś jakieś fajne mody to sie samemu ciula grosz i też robi jakieś tam małe mody,ale wszystko od tego sie zaczyna.
  19. Zagadaj do kolegi siemiana on powinien coś takiego mieć.poprzegladaj dział sprzedam do b6 i b7 tam powinieneś znaleść namiary do niego
  20. oczywiscie ze trzeba mikrofon podlaczyc
  21. bluetooth u mieszczony jest orginalnie pod fotelem kierowcy.a przydaje sie do dzwonienia jak masz rneske.no i plus taki ze nie dostaniesz mandatu za dzwonienie podczas jazdy heh
  22. sam sterownik z pilotami ci wystarczy
  23. niestety polskiego nie wklepiesz do fisa.mozesz sobie zmienic na niemiecki,angielski,fracuzki,wloski i espaniol jesli sie nie myle
  24. Polecam.też kleilem na klej do szyb i nie da rady niczym jej zerwać a kosztuje kolo 20 zeta
  25. W zeszłym roku kupiłem pirelli zero rosso za 2200

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.