Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. Ja na spota chętnie bym się wybrał, ale mi wasze terminy nie pasowały Długo pracuje i taka jest lipa
  2. Odmalowana cała :gwizdanie: oprócz maski
  3. Panowie i Panie Od kiedy w Niemczech obowiązuje jazda na zimowych oponach? Grozi mi tam wyjazd i nie wiem czy już muszę mieć zimówki założone czy nie. Pozdrawiam
  4. A może w ogóle ten siłownik od schwoka jest zerwany? Lekko bardzo otwiera się schowek? czy powoli opuszcza?
  5. A ja polecam SEIKO z serii ARCTURA Posiadam taki i jestem bardzo zadowolony. Z tym że ceny to około 1500-1800 w zależności od modelu
  6. Mnie to nie przeszkadza. Tylko ciekaw byłem co to za wersja, bo często się nie zdarzają
  7. Może i najczęsciej.... ale mój od nowości był w Dojczach :gwizdanie:
  8. Oprócz swojego w żadnym chyba B6 nie widziałem dlatego wydało mi się to dziwne
  9. Pany powiedźcie mi co ja mam za wersję zderzaków w mojej B6 Moje zderzaki posiadają dodatkowe listwy ochronne w kolorze nadwozia. Na necie nie zauważyłem ażeby inne B6 miały dodatkowe zabezpieczenia przed zarysowaniami na zderzakach. Wszyscy mają gładkie bez tych listew Zdjęcia załączam poniżej Przód: Tył: Ktoś sobie dołożył ? czy jak? :gwizdanie:
  10. Ale cały czas jak się świeci klimatronik to działa klima i chłodzi wg stopni na wyświetlaczu :gwizdanie: i ja ustawiłem żeby się włączyło za pare godzin a nie od razu Tu jest ta zagwozdka.... czemu się od razu włączyło i dmuchało, lekko bo lekko ale zawsze coś
  11. Pany pytanko. Posiadam w swoim AWX'ie oryginalne webasto (bez pilota, obsługa pokrętłem na tunelu). Dzisiaj przypomniało mi się że ten osprzęt może działać jako wietrzenie/chłodzenie samochodu a nie tylko do grzania w zimę. No i ustawiłem sobie wietrzenie na popołudnie ( na klimatroniku ustawiłem 21 stopni), na konkretną godzinę z czasem dmuchania przez 15minut. Wysiadłem z auta zamknąłem i ........ coś słyszę szum. Zaglądam przez szybę, a tam klimatronik się świeci. Otworzyłem i zauważyłem że chłodzi cały czas. Tak jak by się nie wyłączyła klima po wyłączeniu samochodu? O co chodzi? Przestraszyłem się że się nie wyłączy i mi aku padnie jak tak pochodzi Bóg wie ile czasu . Wyłączyłem dziadostwo i musiałem się później kisić w gorącym aucie. Pytanie: Ten nawiew po wyłączeniu samochodu się sam ma wyłączyć czy jak? Skoro nastawiłem na później a nie żeby mi od razu chłodziło? ;( Poradźcie coś
  12. Dodam od siebie że u mnie nad morzem za wymianę termostatu nie w serwisie ( ale też nie u Wieśka w stodole) chcą 400zł :gwizdanie: Użytkowanie 2,5 Tdi kosztuje
  13. Lepiej wypytać czy będzie ok, bo 100zł ten interes nie kosztuje Dzięki za pomoc
  14. ET spoko, chociaz mogłoby byc 35 wtedy koło było by wypchniete ładnie na zewnątrz.Ale tak nie będzie źle możesz spokojnie brac te fele. A jakie to są tak własciwie, masz jakieś foto??[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 21:14_________________________________________________Nic nie będzie obcierać, kolega tylko napisał, że wysoka opona ale na milion procent nic ci nie będzie obcierać nawet jak pojedziesz w 5 osób Celuje w fele z RS6 ( te takie szerokie) lub coś bardzo podobnego
  15. Jeżeli chodzi o ET to jest chyba w porządku. Upewnijcie mnie żeby ma darmo tysięcy zł nie wyrzucił
  16. Jak w temacie Czy wysokość opony 45 nie będzie lipnie wyglądała na powyższym zestawie?
  17. Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche Ale spocik będzie 16 lipca w Łazach Aaa to nie doczytałem. Wstępnie się piszę, tylko nie wiem jak będzie z pracą
  18. Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche
  19. Sam jesteś wieśniak tak pisząc
  20. A żeby rozebrać kostkę to trzeba zsunąć ten plastik różowy/filetowy czy to jest na wcisk?
  21. Pin nr 1 w wiekszosci b6 jest pusty wiec musisz go dolozyc.. bynajmniej u mnie w trzech jakie przerabialem pinu nr 1 po prostu nie bylo I jak po dołożeniu wepniesz kostke do licznika?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.