Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja na spota chętnie bym się wybrał, ale mi wasze terminy nie pasowały Długo pracuje i taka jest lipa
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Odmalowana cała :gwizdanie: oprócz maski
-
[ALL] Obowiązek jazdy na zimowych oponach
Panowie i Panie Od kiedy w Niemczech obowiązuje jazda na zimowych oponach? Grozi mi tam wyjazd i nie wiem czy już muszę mieć zimówki założone czy nie. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Brak oświetlenia po otwarciu schowka.
A może w ogóle ten siłownik od schwoka jest zerwany? Lekko bardzo otwiera się schowek? czy powoli opuszcza?
-
Jaki zegarek kupić?
A ja polecam SEIKO z serii ARCTURA Posiadam taki i jestem bardzo zadowolony. Z tym że ceny to około 1500-1800 w zależności od modelu
-
[ALL B6] Zderzak przód i tył - pytanie
Mnie to nie przeszkadza. Tylko ciekaw byłem co to za wersja, bo często się nie zdarzają
-
[ALL B6] Zderzak przód i tył - pytanie
Może i najczęsciej.... ale mój od nowości był w Dojczach :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zderzak przód i tył - pytanie
Oprócz swojego w żadnym chyba B6 nie widziałem dlatego wydało mi się to dziwne
-
[ALL B6] Zderzak przód i tył - pytanie
Pany powiedźcie mi co ja mam za wersję zderzaków w mojej B6 Moje zderzaki posiadają dodatkowe listwy ochronne w kolorze nadwozia. Na necie nie zauważyłem ażeby inne B6 miały dodatkowe zabezpieczenia przed zarysowaniami na zderzakach. Wszyscy mają gładkie bez tych listew Zdjęcia załączam poniżej Przód: Tył: Ktoś sobie dołożył ? czy jak? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Wentylacja/Webasto dziwne działanie :(
Ale cały czas jak się świeci klimatronik to działa klima i chłodzi wg stopni na wyświetlaczu :gwizdanie: i ja ustawiłem żeby się włączyło za pare godzin a nie od razu Tu jest ta zagwozdka.... czemu się od razu włączyło i dmuchało, lekko bo lekko ale zawsze coś
-
[ALL B6] Wentylacja/Webasto dziwne działanie :(
Wentylacje. Nie, nie mam szyberdachu.
-
[ALL B6] Wentylacja/Webasto dziwne działanie :(
Pany pytanko. Posiadam w swoim AWX'ie oryginalne webasto (bez pilota, obsługa pokrętłem na tunelu). Dzisiaj przypomniało mi się że ten osprzęt może działać jako wietrzenie/chłodzenie samochodu a nie tylko do grzania w zimę. No i ustawiłem sobie wietrzenie na popołudnie ( na klimatroniku ustawiłem 21 stopni), na konkretną godzinę z czasem dmuchania przez 15minut. Wysiadłem z auta zamknąłem i ........ coś słyszę szum. Zaglądam przez szybę, a tam klimatronik się świeci. Otworzyłem i zauważyłem że chłodzi cały czas. Tak jak by się nie wyłączyła klima po wyłączeniu samochodu? O co chodzi? Przestraszyłem się że się nie wyłączy i mi aku padnie jak tak pochodzi Bóg wie ile czasu . Wyłączyłem dziadostwo i musiałem się później kisić w gorącym aucie. Pytanie: Ten nawiew po wyłączeniu samochodu się sam ma wyłączyć czy jak? Skoro nastawiłem na później a nie żeby mi od razu chłodziło? ;( Poradźcie coś
-
[B6 AKE] Ile kosztuje wymiana termostatu w ASO ?
Dodam od siebie że u mnie nad morzem za wymianę termostatu nie w serwisie ( ale też nie u Wieśka w stodole) chcą 400zł :gwizdanie: Użytkowanie 2,5 Tdi kosztuje
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
Lepiej wypytać czy będzie ok, bo 100zł ten interes nie kosztuje Dzięki za pomoc
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
ET spoko, chociaz mogłoby byc 35 wtedy koło było by wypchniete ładnie na zewnątrz.Ale tak nie będzie źle możesz spokojnie brac te fele. A jakie to są tak własciwie, masz jakieś foto??[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 21:14_________________________________________________Nic nie będzie obcierać, kolega tylko napisał, że wysoka opona ale na milion procent nic ci nie będzie obcierać nawet jak pojedziesz w 5 osób Celuje w fele z RS6 ( te takie szerokie) lub coś bardzo podobnego
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
Będzie coś obcierać? ;( Dodam że mam 1BE
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
Jeżeli chodzi o ET to jest chyba w porządku. Upewnijcie mnie żeby ma darmo tysięcy zł nie wyrzucił
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
Jak w temacie Czy wysokość opony 45 nie będzie lipnie wyglądała na powyższym zestawie?
-
[ALL] czy wychodzily a3 2004 rok bez komputera pokladowego...
Lipny ten zderzak
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche Ale spocik będzie 16 lipca w Łazach Aaa to nie doczytałem. Wstępnie się piszę, tylko nie wiem jak będzie z pracą
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Sam jesteś wieśniak tak pisząc
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Dzięki wielkie za pomoc
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
A żeby rozebrać kostkę to trzeba zsunąć ten plastik różowy/filetowy czy to jest na wcisk?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Pin nr 1 w wiekszosci b6 jest pusty wiec musisz go dolozyc.. bynajmniej u mnie w trzech jakie przerabialem pinu nr 1 po prostu nie bylo I jak po dołożeniu wepniesz kostke do licznika?