Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. ...lans na sezon 2008 powrócił w nowym,szybszym wydaniu :th:
  2. ....a było takie ładne Ori ES tak mi sie widzi.. ..brzydkie szare budziki out.. ..RS4 sikory malinowe serce i praca ludzi :th:
  3. lala te rajstopki...wyszczuplające?
  4. Fele pasują ja ulał :th:
  5. racja pewno.. ale jakby w poniedziałki spoty były to bym sie zjawiał co jakis czas :/ a te wtorki...poza zasiegiem
  6. Najlepszego :> Zaniesiemy Cię rano do wyra :th:
  7. w B5 tak ,a w B6 ledy podswietlenia tablicy mają rozm.36mm (a nie jak napisalem wczesniej 31mm)
  8. Mocne białe światło dadza Ci ledy białe 31mm od gościa z allegro nick chyba extremeleds. ja mialem w moim avancie i w nocy świeciły bardzo mocno,efekt malina:decayed:
  9. To ja mam szczęście do tych ledów ładny zestaw naprawczy
  10. Te diody ala z samolotu to nie we wszystkich? audiolach liczac od b5 faceliftinga do dziś? Jakaś wersja czy pakiet oświetlenia musi być?
  11. Spox :th: raz w miesiącu minimum lece przez tę fotolandie.
  12. 3majcie się rano startuje do Wrocławia.
  13. Ta bierz i tak ja bym dostał pierwszy i ostatni
  14. Dobrze ,że Motorówka nie czyta tych postów bo bo z awatara zeszła i wpie...ol spuściła
  15. Angee super ,że wszycho gra. :th: Zostaje w klubie bez audi ale mam coś fajnego jak widać avant wymięka
  16. Avanciora kupił kolega z klubu niedługo sie pokaże napewno gdzieś na forum A ja we wtorki zawsze mam wyjazd z Warszawy i tak nie moge dojechać na spota
  17. Siemanko Dzikusy Jak leci na spotach p.s. Avancior zostaje w klubie..ale pojechał do innego województwa ;(
  18. Nienaturalny odgłos pracy skrzyni biegów może pochodzić z: 1.Łożyska poszczególnych biegów. 2.Łożyska wałka atakującego. 3.Łożyska przekładni głównej ( w quattro jest tam ich sporo) 4.Uszkodzenie zębów przekładni głownej. 5.Nieprawidłowy montaż przekładni głównej (''naciąg'' łożysk przekładni) 6.Hałas może pochodzić również z układu przeniesienia napędu np. łożysko podpory wału.
  19. Sporo do rezania w tym wozie .. tyle, że 4 łapy.
  20. Pompa wspomagania do wymiany. Jak już zacznie działać to czujesz/słychać delikatne wibracje zgrzytanie (na kierownicy) podczas skręcania..?
  21. Hehe u mnie też sałatka świąteczna w teczce
  22. Ja tyż tyram
  23. Spot dzisiaj?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.