Treść opublikowana przez Motor
-
[B5 ANB] 1.8 turbo quattro - zimowe fotki
...lans na sezon 2008 powrócił w nowym,szybszym wydaniu :th:
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
....a było takie ładne Ori ES tak mi sie widzi.. ..brzydkie szare budziki out.. ..RS4 sikory malinowe serce i praca ludzi :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lala te rajstopki...wyszczuplające?
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
Fele pasują ja ulał :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
racja pewno.. ale jakby w poniedziałki spoty były to bym sie zjawiał co jakis czas :/ a te wtorki...poza zasiegiem
-
2 urodzinki naszego klubu :)
Najlepszego :> Zaniesiemy Cię rano do wyra :th:
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
w B5 tak ,a w B6 ledy podswietlenia tablicy mają rozm.36mm (a nie jak napisalem wczesniej 31mm)
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Mocne białe światło dadza Ci ledy białe 31mm od gościa z allegro nick chyba extremeleds. ja mialem w moim avancie i w nocy świeciły bardzo mocno,efekt malina:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja mam szczęście do tych ledów ładny zestaw naprawczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te diody ala z samolotu to nie we wszystkich? audiolach liczac od b5 faceliftinga do dziś? Jakaś wersja czy pakiet oświetlenia musi być?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spox :th: raz w miesiącu minimum lece przez tę fotolandie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
3majcie się rano startuje do Wrocławia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta bierz i tak ja bym dostał pierwszy i ostatni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze ,że Motorówka nie czyta tych postów bo bo z awatara zeszła i wpie...ol spuściła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angee super ,że wszycho gra. :th: Zostaje w klubie bez audi ale mam coś fajnego jak widać avant wymięka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Avanciora kupił kolega z klubu niedługo sie pokaże napewno gdzieś na forum A ja we wtorki zawsze mam wyjazd z Warszawy i tak nie moge dojechać na spota- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko Dzikusy Jak leci na spotach p.s. Avancior zostaje w klubie..ale pojechał do innego województwa ;(- [B5 AGB] Głośna praca skrzyni biegów
Nienaturalny odgłos pracy skrzyni biegów może pochodzić z: 1.Łożyska poszczególnych biegów. 2.Łożyska wałka atakującego. 3.Łożyska przekładni głównej ( w quattro jest tam ich sporo) 4.Uszkodzenie zębów przekładni głownej. 5.Nieprawidłowy montaż przekładni głównej (''naciąg'' łożysk przekładni) 6.Hałas może pochodzić również z układu przeniesienia napędu np. łożysko podpory wału.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sporo do rezania w tym wozie .. tyle, że 4 łapy.- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 1Z] Pompa wspomagania czy przekładnia kierownicza A4 B5 TDI
Pompa wspomagania do wymiany. Jak już zacznie działać to czujesz/słychać delikatne wibracje zgrzytanie (na kierownicy) podczas skręcania..?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe u mnie też sałatka świąteczna w teczce- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tyż tyram- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spot dzisiaj? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.