Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Twój sobowtór przechodził przez pasy pod galerią.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek fajna felga na ostatnim zdjeciu Byłeś wczoraj na giełdzie? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Poduszka w b7 jest opalana dwu stopniowo, a w b6 nie i stąd te problemy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Wiązka poduszki omija moduł. Więc to nie jest jego wina. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Czy kiera od B6 pasuje do B5 ????
Wieloklin pasuje tylko niewiem jak z taśmą. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
wmacniacz
Dalej nie napisałeś czy masz ori radio. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
A ja mam pytanie i innej beczki. Jak to się prowadzi względem gwintu, ewentualnie zawiasu 1BV?
-
Zestaw jakie radio dobrac??
Alipne cda9855 to jak dla mnie jedn z lepszych odtwarzaczy. Tylko cena dalej około 700pln Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Grzesiek po Sączu jeździ seicento oklejone folią już przeszło rok.
-
Pierwszy rozrząd po 120 tys a drugi?
Ja tam niema takiego problemu. Średnio robię 20 tys/rok i po trzech latach sprzedaję samochód. A rozrząd zawsze zmieniam jak kupuje auto. No chyba że był robiony świeżo w ASO. Wierzenie w karteczki czy naklejki przy sprowadzanym aucie to pobożne życzenia. A koszt wymiany nie współmierny do strat po zerwaniu paska lub uszkodzeniu napinacza. ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- W polskich warunkach to 120 tys. to przesada.
-
Pierwszy rozrząd po 120 tys a drugi?
A zmian przy 120 była w ASO? bo jak nie to lepiej nie ryzykuj i zmień po 90 tys. Zresztą wiek paska tez ma znaczenie.
-
Bluetooth
Ja mam M i z iphonem działa ok. Tylko polskie znaki są wysypane, w kontaktach.
-
Zestaw jakie radio dobrac??
Jak 6 kanałów to masz 3 pary wejść RCA i szukaj radia z 3 parami wyjść. Ja ci mogę polecić serie cda apline. Używki idzie kupić w rozsądnej cenie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Coś ty taki nerwowy? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek to pasowało by jeszcze skrócić ten wydech. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
klaczek84 jestes pewien, ze podejdzie..? Dokopalem sie do modulu w A3 i widze, ze jest zupelnie inny niz w B7... Znalazlem aukcje na "alledrogo" i wyglada na to ze manetka tempomatu jest zespolona z manetka swiatel/kierunkow: http://allegro.pl/manetka-przelacznik-audi-a3-s3-8p0953513-tempomat-i2310177927.html Faktycznie jest inna. Ale na tej aukcji drogo jest nawet jak na komplet. Do b7 można spokojnie dostać manetke tempomatu za 40-50pln +kw. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
System operacyjny Android
Przy B6 jest to około 80pln. B7 ma silnik diagnozowany po lini K czy Can? Jak K to niema problemu i można zastosować elma.
-
System operacyjny Android
Tylko ta aplikacja działa przy użyciu akcelerometru i pomiar jest mało dokładny. Torque czyta wartości z ECU po złączu obd2.
-
System operacyjny Android
To jest fajna aplikacja [h=1]Torque[/h] Jak miałem andka to często korzystałem przy pomiarze przyśpieszenia. Po sprzedaży HTC sensation został mi adapter elm i czeka na ONE X.
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Dokładnie. Jak oklejać to tylko 3m. Ja miałem carbon przyklejony, prawie rok z nim jeździłem i było ok. Oczywiście jak twoja Pani będzie skrobała tipsami to się porysuje ale raz dostanie po łapach i zapamięta że nie wolno. Ja zmieniłem na alu szczotkę 1NK ale nie idzie dostać popielniczki i ramki w normalnych pieniądzach więc je okleiłem i też daje radę.
-
Diody led
Pokaże się. Niewiem jak w b5 ale w b6 nawet canbus wywala błąd Sent from my iPhone using Tapatalk
-
AirBag włącza się kontrolka
Jak wyżej bez błędu ciężko jest stawiać diagnozę. Jak odpalałeś auto przez kable to mógł paść sterownik airbag ale wtedy cały czas paliła by sie kontrolka więc może nie będzie tak źle.
-
Kody klimatyzacji
Kolego sprawdź błędy. Pewnie przycinają się klapy. Zdemontuj schowek sprawdź klapy. Jak nic ich nie blokuje to przeprowadź nastawy podstawowe. Silniki klap przejdą między skrajnymi położeniami jak wszystko będzie ok to pokażą się same zera. Po tej operacji powinno wyć wszystko ok. Ważne żeby klapy i silniczki się nie zacinały.
-
Potrzebuje pomocy przy wyborze klocków i tarcz
Ja miałem duży rant na tarczy i on przeciął czujnik, a klocka było jeszcze sporo.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Znowu ci wariuje?