Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Skoro ci tak chętnie oddaje kasę to znaczy ze lasera nie tykał. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  2. Nie przeszkadza bo ten blask widać tylko na dole tunelu. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  3. ma może ktoś zdjęcia jak to wygląda w nocy, jak pada blask koło lewarka zmiany biegów U mnie wygląda to tak
  4. A nie trzeba połączyć dwóch pinów? 15 i 16. A które to kabelki?
  5. Witam Panowi planuję wrzucić do siebie Nawigację BNS5.0, obecnie mam Chorusa II ze zmieniarką. Do przekładki będą potrzebne: kosz 2din przejściówka iso->iso2 przejściówka anteny antena gps klimatronika dotnę i tunel też Pytanie czy potrzeba coś więcej? W naviplus potrzebny był tuner TMC żeby zgrać navi z fisem. Tu też tak jest.
  6. W kombi problem wiąże się z kratka wentylacyjną za zderzakiem, ale to pierdzenie jest słyszalne bardziej na zewnątrz.
  7. Kolego jak ci wycieraczka skacze to znaczy że ośka się zapieka. To znak że najwyższa pora ją rozebrać i wyczyścić. Poza tą ośką w mechanizmie tylnej wycieraczki nie ma się co zepsuć.
  8. Ja bym obstawiał jednak zapieczoną ośkę wycieraczki. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  9. Ja kupiłem sprawną zmieniarkę za 150pln. Sam sobie musisz odpowiedzieć czy warto. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  10. Przecież temat dotyczy concerta II
  11. A główna atrakcją zlotu będzie rytualne spalenie opla. Cris tylko się nie obrażaj bo widzę ze szukasz przycisku usuń konto. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  12. A4 byś lepiej szykował na Bukowinę. Żebyśmy sie nie musieli za ciebie wstydzić. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  13. Kable nie maja na to aż takiego wpływu. Jak dłonie podstawa to przełożyć do b6 i zobaczyc jak zagra. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  14. Ja miałem na metalowej obudowie radia ale to był inny model. A jak wlozysz do b6 alpina to jak gra? Przecież w ten sposób stwierdzisz czym szóstki jest ok. Nie zagrają ci tylne głośniki bo są sterowane wzmacniaczem i trzeba stosować adapter --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  15. Na górze obudowy był właśnie przełączniki od ainet i chyba od filtrów --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  16. Ja bym jednak obstawiał że masz coś skopane w ustawieniach radia Alpine. Tam na obudowie powinny być dodatkowe przełączniki do konfiguracji, tak było właśnie w moim CDA
  17. Procesor w concert II jest wolny od tej wady. Obstawiał bym raczej potencjometr.
  18. No to stuknęło mi 500 postów.
  19. Skoro Zmieniarka czytała płyty i normalnie je zmieniała to na pewno nie był laser. Jak ja miałem uszkodzony laser to mi wyskakiwał komunikat CD EROR i nie widział płyty. Ale spotkałem się z sytuacją że przy tanim kablu z allegro że nie grały mi poszczególne głośniki i wiązało się to przerwą w kablu. W kablu był jeden przewód wyprowadzony z kostki i potem podzielony na o ile się nie mylę cztery i nie były niczym polutowane tylko skręcone i przez to nie łączyły.
  20. Ciekawe bo u mnie świecą się dwa.
  21. Kombinujesz jak koń pod górę auto mapa korzysta z tych samych map co targeo. Wytyczasz trasę na kompie i eksportujesz ją do AutoMapy i masz wszystko gotowe. Tylko z mi 30 punktami to trochę dużo. Zawsze możesz zrobić trzy trasy po 10 punktów.
  22. Przynajmniej przód, ale optymalnie było by przód i tył. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  23. Podepnij vaga i sprawdź błędy. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  24. Do 200 pln z zestawem odseparowanym będzie cieżko bardziej sensowną kwota jest 300pln i można kupić powerbasa ze zwrotnica. No i zostaje rzeźba. Jest temat w którym opisane jest co i jak z adapterami w b5 --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
  25. J.a.r.o.D ma racje petexy są wykonane z bardzo ciękiej gumy i moje maja jeszcze jedna wadę otóż w tylnych dywanikach jest zamaly rozstaw stoperów i dywanik nie leży tak jak trzeba. Jak jest u was w petexach? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.