Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
lajt spox bylem przed chwila u Kędziora jechał macał niech opowie:P nie moge zachwalić bo obrośniesz w piórka nie zachwalaj bo widziales ze sie spierdolil przerywacz kierunków i awaryjnych hahaha
-
Spoty Katowice i okolice
lajt spox bylem przed chwila u Kędziora jechał macał niech opowie:P
-
Spoty Katowice i okolice
siema chlopaki... opchnalem omege hehehhee rezanie czas zacząć :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior dowiedzialem sie - ta laska ma c75 ale jedrne:D zrobilem Ci foto na zajeciach moze wrzuce hahaha
-
Jaki GPS wybrać?
Polecam Lark'a . Sam mam 35.7 i bez odblokowywania wgrasz AM czy cuś, sprawuje sie super, jak lece na trasie to non stop ma sygnał, nic nie gubi. polecam.
-
Spoty Katowice i okolice
najwyższy czas to sie wsadzi LPG i porobi pare rzeczy
-
Spoty Katowice i okolice
siemka już wróciłem z garażu... chyba dzisiaj sprzedam omege ;( ;(
-
Spoty Katowice i okolice
siemka :hi: właśnie wróciłem do domu. 1.8 turbo quattro zakupione :evil: Uploaded with ImageShack.us trza spadać spać i troche ochłonąć pozdro.
-
Spoty Katowice i okolice
ogladalem wczoraj jedna ... a jade po tą ktora okazala sie w miare. chociaz jest uderzona tzn. szlif o inne auto ale tylko elementy wymienne
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 14:29_________________________________________________ Twoja to nie jest niespodzianka , bo wszyscy o niej wiedzą już od dawna Kędziorowi jaja urwe :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
ja też mam niespodzianke... może dzisiaj ją pokaże na spocie
-
Spoty Katowice i okolice
siemka chlopaki, ma ktoś z okolic Kato albo SC pożyczyć Vaga do rana ?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
zajmij jej usta czymś innym :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka chlopaki co tam :hi: nadszedł czas na zmiany http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14132235
-
Spoty Katowice i okolice
oj Kędzior.... za nauke byś sie wziął, egzamin tuż tuż !! :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
tu tu tu tu :gwizdanie: już miałem iść jej pomóc zapakować się do auta :gwizdanie: chyba ją zapakować... :decayed: tez bym ja stuknal... lubi to ja się ide do niej jutro obciąc, już mnie Kędzior wtajemniczył heheheehe wpadaj do SC zapraszam, ale wczesniej daj znac to jeszcze kawe wypijemy :decayed: Kędziorowi wiem kto tak na prawde po głowie chodzi :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
tu tu tu tu :gwizdanie: już miałem iść jej pomóc zapakować się do auta :gwizdanie: chyba ją zapakować... :decayed: tez bym ja stuknal... lubi to
-
Spoty Katowice i okolice
siema :hi: Kędzior jak tak fryzjereczka i jej kreska :decayed:
-
[INNE] Czy to prawda, że Policja ma juz jakiś sprzęt do sprawdzenia czy...
jak mi sprawdzi ze nie mam kata/ dpf'a ? nie sprawdzi bo nie wejdzie pod auto bo sobie nowiutki mundurek upierd*li ... a co do zabierania dowodow to czepiaja sie najwiecej hid'ów, ciemnych szyb i jakiś świecidełek w postaci Led'ów w tablicy itp. a co do zmian mechanicznych , h*j mu do tego co ja mam pod maską, moge mieć nawet Freda Flinstona co mi macha nogami zeby jechac :decayed: a tak na powaznie, skoro auto przeszlo przegląd co roczny, jest dopuszczone do ruchu po drogach publicznych.
-
[ALL] Pomocy problem z cb radiem
jedź do innego zakladu z CB SWR najlepiej jak jest w granicach 1,1-1,2 .... a co do CB spróbuj bez ASC tzn RF'a w prawo na max a SQ w lewo na max i powoli w prawo kręć aż uzyskasz ciszze i pytaj o droge. a narazie sprobuj antene dac na srodek dachu, moze to cos zmieni.
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior, ucz sie k*rwa w końcu bo niedługo mamy egzamin hahahaha :polew:
-
[B5 AAH] Sekwencja a Stacja kontroli Pojazdów
jak ch*j bym zaplacil tyle.... to wole wymienic zbiornik na nowy w tych pieniadzach
-
Spoty Katowice i okolice
siema :hi: jak tam Kędzior " motórzysta " :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
ale to ma byc dla mnie kieta u mnie taki zwyczaj, ze jak sie osiagnie pewien etap to mama kupuje cos. zdalem prawko mam łancuch zdalem mature bedzie kieta... taki drobiazg na lata ... bylem u jubilera i za jakies gowno chce 2 k... to go wysmialem.
-
Spoty Katowice i okolice
ma ktoś dojście do biżuterii męskiej ??? potrzebuje bransoletke męską ze złota cena ok 1000 zł ..