Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. będziemy sie razem prowadzić .. zawsze we dwóch raźniej :twisted: :twisted: napewno ktoś sie jeszcze przyłączy ...a tu zong.. i w 10 śpimy na jednym wyrku
  2. a tak wogóle chłopaki ..proźba mała..yyyy.... jakbym nie był w stanie.. to mam nadzieje, że odstawicie mnie do pokoju hehehe
  3. furka fajna..skrzynia ...ciekawy pomysł .. ale felgi mam nadzieje że zimowe.. bo na lata min. 18 zapraszamy do Wisły lub na spoty śląskie ..piątki 17. 3 stawy go sport.
  4. jest :twisted: ale nie non stop można też piwko.. driny.. po troche ..nie lubie siedzieć przy jednym :smile:
  5. a może by zadzwonić do TVN TURBO i powiedzieć im o takiej imprezie..? ciekawe czy się zainteresują :twisted:
  6. piekna furka :twisted: :twisted: :twisted: a tak OT to te drogi w USA są takie złe, że gorsze od polskich ? ( w USA nie byłem więc pytam :redface: )
  7. z tego co sie orientuje turbo diesla i PB są inne ..a tak wogóle przeczytaj REGULAMIN !!!!
  8. samochód naprawde ładny... brakuje jeszcze chyba tylko Q mniami.. gustownie zrobiona..
  9. porządna instalka kiedy zostanie wystrojona pod samochód już po chipie będzie chodzić napewno dobrze ! .. jest pare osób z takimi silnikami i sekwencją i działa to ok..
  10. otóż nie ! weź pod uwage że dach jest w wiekszej odległości od podłoża więc światło ma większe rozproszenie
  11. a nie lepiej było zakupić czujnik który wydaje tylko dźwięk ? we wnętrzu nic byś nie zmieniał a dojeżdżając do przeszkody i tak wiedziałbyś o niej poprzez dźwięk.. a wnętrze pozostałoby ORI ..
  12. a przypadkiem jak oświetlisz całe wnętrze to nie będą mocniej oświetlały podłogi bliżej miejsca w którym będą zamontowane..a dalej będą świeciły " resztki" ich promieni ?
  13. niestety same oeski.. ale może chłopaki co znają tamte okolice coś wynajdą dla nas jakieś miłe, przytulne miejsce wolne od ludzi i studzienek kanalizacyjnych lece spać.. dobranoc chłopaki.. już nie cały tydzień
  14. Ono ..chodzi Mi o jakieś miejsce do wyścigów rodem z F&F :twisted:
  15. chłopaki ..a jest jakaś kreska w Wiśle..aby spróbować się ? cała polska się zjedzie więc będzie co testować :twisted: :twisted: :twisted:
  16. ja Ci proponuje taki zestaw jak ma Keżor podpiąć pod prowadnicami rolety..jest tam troszke miejsca czy trzeba rezac..? a jakbys to zrobil w dachu ale zaraz przy klapie bagaznika ? skierowane bardziej w strone skrzyni i foteli..? otwierajac bagaznik tego nie zobaczysz bo bedzie to zasloniete w strone otwierajacego klape..
  17. co to się dzieje !?!?!?! niedługo do 1.03 dostaniemy wiadomość że 20 osób jedzie.. ehhh ..ale i tak powinna być zabawa przednia ..
  18. trzymam za słowo
  19. a no tak ..doczytałem teraz.. jedziesz z ONO ..szkoda.. można poznac powód takiej decyzji ? w kwietniu jade na wesele do rodzinki do Białołęki ( nie nie do więzienia ) więc może wtedy się spikniemy co Ty na to ?
  20. jezuuuuu... jezuuuu ... jezuuuu ... massakra fura świetna ! Q 3.0 i wogóle.. magia furka.. to co ..w Wiśle czekam na przejażdżke i na ostrą palpitacje serca co lukas
  21. hahaha to napewno .. dzwonią takie do mnie to wiem.. sam potem dochodzisz do wniosku że ta rzecz jest Ci potrzebna.. ( chociaż jest ci kompletnie niepotrzebna ) potrafią manipulowac ludźmi ..taka ich praca
  22. jeśli to jest piękna blondi ew. brunetka o kręconych włoskach lubiąca się ubierać tak, że zawsze jest mniej niż więcej ciuszków to mogę wykorzystać swój urok osobisty i ją przekonać na swój sposób :twisted: wezmę jeszcze Murzynka, Rexa, Podsiego ..napewno nie odmówi a jak jest to łysiejący pan po trzydziestce to raczej nic nie zwojuje :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  23. wojtek26, Audi ok.. ale to troche nie to forum to jest forum A4 Klubu ..a nie Audi 80 .. jest jeszcze AKP .. można prosić jakieś foto silniczka ;>? [ Dodano: 20-02-2007, 21:50 ] yyy kolego czemu zmieniłeś fotki ?
  24. albo samochod bity a klapa od ( 90 km tdi)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.