Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. jeszcze zapomniałeś dodać felgi MAM ..z nowej A8 np
  2. oby dwa cudne.... a co do tego które piękniejsze.. oba.. RS4 to RS4 .. obojętnie w jakim kolorze... to moje wielkie marzenie... :diabel:
  3. ogólnie nie do tego samochodu
  4. 100 % gry.. zabawa się rozkręca dopiero kolego ale gra świetna... pozdro
  5. zgadzam się w 100 % ! Murzynku ...dasz się " karnąć " ? :one:
  6. szczerze.. nie podoba Mi się to .. jak z OOOO to tak jak kolega Szewczenko7, grillek po drugim lifcie.. jak bez to Kamei.. albo ABT..ale to już kwestia gustu..
  7. antenka fajna w tych pieniążkach ... nie wiem czemu i tak wolałbym na reling do combi ale miły zestaw ... oczywiście szerokości
  8. antena z tegoo co widze to Lemm pewnie AT1500 ;>? co do uchwytu anteny zgadzam się ..brat w passacie miał podobną sytuacje chyba masz relingi..dlaczego nie zdecydowałeś się na uchwyt właśnie do nich ?
  9. dopisane ;D też chce być w AA
  10. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    i może jeszcze flamer kit ...żeby samochód " płonął " a i zapomniałem.. chlapacze WRC
  11. to jest ten sam sofcik co u kolegi Cubera ale śmiga cudownie..jak będzie ładna pogoda wrzuce filmik..
  12. jak wam się podoba wykresw Passacie B6 2005 stworzony przez V-piro z V techu ...wszyscy zaskoczeni..seria.. 148 km !.. po programie sami zobaczcie..ok 170 km i 400 NM.. nieźle to ciągnie ale za ślisko dzisiaj było żeby to sprawdzić..na A4 powyżej 230 bez problemu..ale samochody nas zwalniały i nie dało się sprawdzić max prędkosći na każdym biegu do 4 ESP się włączą :diabelek: za wąskie oponki.. jak się podoba..? ps. Murzyn jestem ciekaw jak Twoja Niunia będzie chodzić po tych modach.. pozdro dla Murzyna V-Piro Evuni i wszystkich ludzi których dziś poznałem.. pozdrawiam !
  13. http://img455.imageshack.us/my.php?image=1wr8.jpg Passat mial miec w serii 131 km a mial 148 km nieźle ... 170 km lata nieźle... wielke thx dla Murzyna..niezłe przygody były po drodze.. np. troche zdenerwowana pani w Alfie hehe miała duży temperament hehe... Eva- piękna niunia oraz dzieki oczywiście dla TOMKA z V-techu.. niezła robota..wróce do domciu to dopisze reszte i wrzuce filmiki.. Murzyn..jak Pistacja ?
  14. fajna niunia<chyba> jak zobacze lub dotkne to ocenie jestem taki tomasz niewierny jak nie zobacze na żywo albo nie dotkne to nie oceniam w 100 % w przeciwieństwie do wustyle, hehhe..a wstawisz tych dwóch co się zgodziły fotki ? ocenimy ;P
  15. Talib1990 Talib ... bo kiedyś na żarty pytałem w szkole ile trzeba wziąść wodoru żeby sie zabawic to ktoś krzyknął " nowa generacja talibów rośnie ".. a 1990 od roku urodzenia.. to wsio
  16. no to ja następny
  17. to nie S-Line tylko felgi MAM http://www.mamfelgen.de/Seiten/Low/ bierz je..ale za 2 tys. wątpie, że kupisz
  18. talib1990 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    tomciososnowiec
  19. chłopaki proźba z innej beczki..możecie nagrać i wrzucic filmik z jazdy jak sie prezentuje efekt dźwiękowy..lub podesłać linka z czyimś filmikiem z tym zaworkiem..z góry thx
  20. Hamulce ATE albo Brembo i spraw rozwiązana... zaiweszenie o twardszej charakterystyce z krótszymi sprężynkami i sprawa rozwiązana
  21. fajna furka..ale te koła nie pasują..załóż 18 albo 19 od a8 MAM będzie wypas
  22. hehe moja mama powiedziała że moge zapomnieć o audi jak będe tak robił ale filmik zarąisty..szczena mi opadła dosłownie niezły z Ciebie driver...ale wspominaleś o filmiku od 0-200 ...czekamy na niego..albo na jakiś filmik 0-v max.. ile tym leciałeś po tych modach co pisałes..? pozdro...jak szacujesz o-100 0-200 ? pozdro
  23. talib1990 odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    sline, świetna fura...piękna w Polsce nie widziałem..tylko w Pradze na żywo..tak wogóle..świetny domek masz..pasuje w 100 % do Audika ciekaw jestem ..czy ta mała siostra nie ma problemów z kręgosłupem przy ok.4,5 sek do 100 ...hehe..pozdrawiam..szerokości życze...i czekamy na filmik z jazdy..może jakiś v max
  24. Jak brać prysznic jak mężczyzna: Zdejmij ubranie, siedząc na łóżku i zostaw rzeczy rzucone niedbale jedne na drugie, Przejedz nago do łazienki. Jeśli zobaczysz gdzieś żonę, potrząśnij w jej kierunku przyrodzeniem, wołając: łuuu, łuuu! Spójrz w lustro i wciągnij brzuch, żeby zobaczyć swoją męską sylwetkę. Popodziwiaj rozmiary swojego penisa w lustrze, podrap się po jądrach i powąchaj palce. Wejdź pod prysznic. Nie rozglądaj się za myjką lub gąbką, bo ich nie potrzebujesz. Umyj twarz. Umyj się pod pachami. Pośmiej się z tego, jak głośno słychać bąki puszczane w kabinie prysznicowej. Umyj krocze i jego okolice. Umyj pośladki zostawiając włosy na mydle. Umyj włosy szamponem, ale nie nakładaj odżywki. Za pomocą piany z szamponu zrób sobie irokeza na głowie i odsuń zasłonę, żeby obejrzeć się w lustrze. Nasikaj do brodzika, celując w odpływ. Spłucz się i wyjdą spod prysznica. Nie zwracaj uwagi na kałuże na podłodze-trochę się narozlewało bo dół zasłony znajdował się poza brodzikiem, gdy brałeś prysznic. Wytrzyj się częściowo. Przyjrzyj się sobie w lustrze, napręż mięśnie i ponownie naciesz się rozmiarem swojego przyrodzenia. Zostaw odsunięta zasłonę prysznicową i mokry dywanik łazienkowy na podłodze. Zostaw w łazience włączone światło i wentylator. Wróć do sypialni z ręcznikiem owiniętym wokół bioder. Jeśli będziesz mijał żonę, zdejmij ręcznik, chwyć w rękę przyrodzenie, powiedz: - No co kotku i naprzyj na nią swoimi biodrami. Puść dwukrotnie baka i ubierz się we wczorajsze rzeczy ................ Jak brać prysznic jak kobieta: Zdejmij ubranie i włóż je do pojemników na brudna odzież, segregując na jasne, ciemne i białe oraz do prania ręcznego i w pralce. Idź do łazienki ubrana w długi szlafrok. Jeśli po drodze spotkasz męża, zakryj dokładnie wszystkie widoczne części ciała i przyspiesz kroku. Przyjrzyj się w lustrze swojej figurze i wypnij brzuch. Pojęcz, że znowu utyłaś. Wejdź pod prysznic i przygotuj sobie myjkę do twarzy, myjkę do rąk, myjkę do krocza, szczotkę do pleców, szeroką gąbkę oraz pumeks. Umyj dwukrotnie włosy szamponem grejpfrutowo-ogórkowym z dodatkiem 83 witamin. Wetrzyj we włosy odżywkę grejpfrutowo-ogórkową wzbogaconą naturalnym olejkiem krokusowym. Zostaw ją na 15 minut. Myj twarz peelingiem z pestek brzoskwini przez 10 minut, aż nabierze żywego, czerwonego koloru. Umyj resztę ciała żelem do kąpieli Ginger Nut i Jaffa Cake. Spłucz odżywkę z włosów, poświęcając na to co najmniej 15 minut, aby mieć pewność, że cała spłynęła. Ogół włosy pod pachami i na nogach. Rozważ ogolenie okolic bikini, ale dojdź do wniosku, że lepiej je wywoskować. Nakrzycz na męża, kiedy spuści wodę w toalecie i spadnie ciśnienie wody, tak, że z prysznica popłynie wrzątek. Wyłącz prysznic. Wytrzyj wszystko w kabinie do sucha. Bardziej zabrudzone miejsca przetrzyj specjalnym płynem do kafelków. Wyjedz spod prysznica. Wytrzyj się ręcznikiem wielkości małego pastwa afrykańskiego. Zawiń włosy w długi ręcznik, o wyjątkowej chłonności. Sprawdź całe ciało w poszukiwaniu choćby zapowiedzi pryszczy. Wróć do sypialni, ubrana w długi szlafrok i turban z ręcznika. Jeśli dostrzeżesz gdzieś męża, zakryj starannie wszystkie odkryte części ciała i udaj się szybko do sypialni, gdzie spędzisz następne półtorej godziny na ubieraniu się ... miłej lektury..czekam na komentarze
  25. zdejmij ramke chrom i zeszlifuj rogi i wejdzie.. ale czy to bedzie wygladac super..sprawa wątpliwa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.