Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. masz taka opcje ale zmien w ustawieniach rodzaj menu z prostego na zaawansowane czy rozszerzone
  2. folia Armorlite Raycer przód 2 stopień ( od najjaśniejszego ) tył 3 stopień
  3. poczytalem troche o kiepskim wsparciu serwisowym
  4. potrzebuje coś więcej od telefonu... a to coś więcej to jakaś odporność... ogólnie cioram telefony.. zawsze porysowane.. wpadną do oleju, wody itp. ma dalej działać... SII to taki kwadraciak.. ogólnie nie lubie samsungów bo są z tandetnego plastiku ale Xcover to przełamuje i jest z gumy... a w dodatku IP67
  5. wziąłem już na raty 0% ... wziąłem Martynie zestaw głośnomówiący jeszcze więc mi to lotto... a i tak biore na fakture to mam taniej :wink: decyzje podjąłem w 2 sekundy hehehe... nawet testu nie poczytałem bo żadnego nie znalazłem na necie... widać, że to nowość ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- ps cena detaliczna 319 e w Italy, pytałem kuzyna
  6. ostatnio jadąc na wulkanizacje zostałem zaskoczony taką oto osobą ps. to KOBIETA Trudny czwartek haha | Facebook
  7. zamówiłem sekunde temu telefon Samsung Galaxy Xcover 2 GT-S7710 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD mam nadzieje, że nie będe żałował... Pablo słyszał jak się wkurwiłem w Bukowinie bo telefon mi siadł :decayed::decayed:
  8. Wifi zdechlo ... daleko stad do najblizszego sklepu ? Wyjebalem cala nestea jaka mialem Wysłane z Defy MB526 4.1.2
  9. leć przez miasto szybciej przejedziesz leciałem dzisiaj ok godziny 10 i wracałem o 12 .... jak i w jedną tak i w drugą strone zero stania... non stop jechaliśmy 50 km/h także się poprawiło i to sporo
  10. joooo Ty nie - wiesz dlaczego daj pyska i nie pyskuj już :decayed: ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- joooo Ty nie - wiesz dlaczego daj pyska i nie pyskuj już :decayed: albo po hardcorze :kox:
  11. joooo
  12. antyradary chyba nie działają na coraz bardziej popularne laserówki .... jeśli się mylę to mnie poprawcie ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- A antenę jaką masz do tego? ja u siebie w audi mam presidenta Teddy, dla mnie idealne radio... 2 pokrętła i automatyczne wycinanie szumów ... antenka Wilson Little Will ma ok 100 cm. Dzisiaj szefowi kupowałem zestaw do nowego focusa i kupiłem tez teddy (230zł) i antenke Sirio Omege 27( 100 zł ) sam też chyba będe dziure w dachu robił na tą antenke ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- dokładnie tak szumy wycina :wink: a gdzie ma stać hehehe :decayed: teraz się obudziłem po popołudniowej drzemce a ona pod śniegiem .. masakra jest z tą pogodą ....
  13. A antenę jaką masz do tego? ja u siebie w audi mam presidenta Teddy, dla mnie idealne radio... 2 pokrętła i automatyczne wycinanie szumów ... antenka Wilson Little Will ma ok 100 cm. Dzisiaj szefowi kupowałem zestaw do nowego focusa i kupiłem tez teddy (230zł) i antenke Sirio Omege 27( 100 zł ) sam też chyba będe dziure w dachu robił na tą antenke ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- dokładnie tak szumy wycina :wink:
  14. ja robiłem z rok temu juz na przewóz rzeczy i kurs jak i egzamin to była parodia :decayed::decayed: najlepiej wspominam jak wzieli nas do Opola na mate poślizgową... w MANie wyłączyli wszystkie systemy i lataliśmy bokami :naughty:
  15. nie hamowałem ... ale tak czułem, że jedzie na ok 130-140 i 300 nm hamowanie oczywiście było robione z normą nie wiem czemu nie zaznaczył tego na wykresie. ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- zeskanowałem wykres :decayed: ale przecież kiedyś Olaf gadał, że auto jest po programie na jakieś 140PS chciałem zweryfikować ile zostało:decayed: i jak sie okazuje wszystko ok ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- nie hamowałem ... ale tak czułem, że jedzie na ok 130-140 i 300 nm hamowanie oczywiście było robione z normą nie wiem czemu nie zaznaczył tego na wykresie. Masz to. Qrcze...Talib..musiałbym się z Tobą na kreskę ustawić, bo nie mam czasu na hamownie podjechać, a coś czuję że coś więcej mam tam pod maską... ustaw się z Krolem, on ma taki soft że objeżdża 1.8 T :whistling::whistling: sam mi tak pisał
  16. nie hamowałem ... ale tak czułem, że jedzie na ok 130-140 i 300 nm hamowanie oczywiście było robione z normą nie wiem czemu nie zaznaczył tego na wykresie. ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- zeskanowałem wykres :decayed:
  17. Witka chłopaki :hi: ja już po hamowni ... ucho jedynie niezadowolony... mój wynik Krolu mnie straszy, że mnie objedzie podobno wszystkie 1.8 T serie robi jak chce, pomodzone podobno sporo to jego auto :polew::polew:
  18. Moją pracę mam w małym palcu bo pracuje w tym zawodzie o którym pisałem praca była na temat bhp niestety nie posiadam umiejętności aby przelać to wszystko na papiery i wolałem aby zrobiła to osoba która będzie wiedziała jak to napisać i ładnie rozplanuj całą pracę Wysłane z Defy MB526 4.1.2
  19. Niektorzy maja leb i czas aby pisac drudzy nie... wiedza a umiejetnosc przelania tego na papier czasem nie ida w parze. Wysłane z Defy MB526 4.1.2
  20. Bedzie dziura w dachu Wysłane z Defy MB526 4.1.2
  21. zastanawiam się nad zmianą Wilsona na Sirio Omega 27 ... zrobiłbym dziurke w dachu i na stałe zamontował.. co o tym myślicie ? Szef mnie prosił o złożenie mu zestawu do nowego Focusa, radyjko wybrane - President Teddy, natomiast antenke chce krótką na stałe i zastanawiam sie czy nie kupić mu Antena CB Sirio SUPER 70, mała wydajna, 70cm (3081017906) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co sądzicie o tej antence?
  22. dawaj na pw, moja dziewczyna już jednej osobie z forum pisała roździał :wink:
  23. pisze ze posiadaja certyfikaty... sam zamontowałem drl i mialem kontrole... ładnie pan policjant przyklekną i sprawdził co pisze na kloszu.... a co do modów... sam mam lampy poliftowe + HID.... powiedzcie mi ze względu technicznego czym różni się HID ( nie ori palnik i nie ori przetwornica ) od oryginalnego xenonu ? Moim skromnym zdaniem niczym ..... mam wszystkie czarne szyby i na pytanie przy kontroli co policjantowi przeszkadzają owe szyby odpowiedział " nie wiem kto w środku siedzi " .... a ze względu bezpieczeństwa co ta folia stwarza... ? ja widze wszystko minimalnie ciemniej niż bez folii... no ale przepis jest przepis .... c**j*wy ale trzeba go respektować ...... a co do ledów w tyle jak ktoś pisał w oświetleniu rejestracji ma być światło koloru białego lub żółtego ... nic nie pisze o jakiś homologacjach ...dlatego mam Ledy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.