Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. bede prawdopodobnie po sciemie szyb i wrzuceniu skóry woził dziewczyny z agencji do klientów, auto musi sie rzucac w oczy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. z brokatem :kox:
  3. skonczyły mu sie pomysły co by w b5 zrezac wiec bedzie teraz b6 rezał :kox:
  4. a biały? białe do czerwonego będą moim zdaniem dobrze wyglądać białe do czerwonego :polew: :doh1: nie bez powodu się mówi że faceci to daltoniści zaproponuj cos
  5. i do tego czarna szyba, dokladki w kolor i przód lampy 2 lift?
  6. a biały?
  7. tak powaznie to mysle o czarnej perle z brokatem [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 20:21_________________________________________________ z pozycjami kamasutry nie, bo jakbym stawiał auto na pogoni to byś walił konia na ich widok :tongue4:
  8. a po co mam stalówki malować, odrapane są bardziej męskie :naughty: 18 chce malować ale jak nie wiem jeszcze, macie jakies sugestie
  9. Stanley ale mowisz 50 zł od malowania 18 cali? Seski, nie dawałem jej w piec bo raz była zimna a po drugie wku**a mnie jak mieli papciami, to nie Q
  10. Stanley narazie ok , jak mowilem bedzie kasa zrobie porzadnie te koła i moje 18 oddam do malowania...ale jaki kolor proponujecie? ma ktoś lakiernika co mi wszystkie dokladki i progi w kolorze zrobi w madrych $ ?
  11. w Mysłowicach wyważałem na szybko ale spoko, nie miałem teraz kasy i wrzuciłem takie Good Year'y UG 6 na jakies 2 miesiace, za 2 miechy bede miał wiekszy przyplyw gotowki kupie lepsze papcie i wyważe porządnie, nic nie bije a leciałem ze 140 dzisiaj na nich Ps. Seski ty żyjesz? jak Ci sie podobała ta 2.5 co ostatnio mnie widziales:)
  12. siemka Katooo :hi: kuniec lansu na 18"
  13. A8 są fajne :kox:
  14. cześć chłopaki, jeździ może ktoś w okolice Katowic/Sosnowca ? mam do odebrania pierścienie centrujące z Knurowa i fajnie by było jakby może ktoś przy okazji tutaj jechał to by mi podrzucił w jakieś bliższe miejsce:)
  15. chłopaki będzie ktoś może jutro albo w weekend w okolicach Gliwic?
  16. nie powinno tak być, w poprzednim aucie miałem instalke 2 gen. i jak silnik osiągnął konkretną temp i przekroczyłem daną wartość obrotową wtedy przerzucał na gaz.
  17. jaki cwaniak no proszę żaden cwaniak jade w trase, wróce jutro pewnie pozdro.
  18. miłego spota chłopaki, ja jade do Warszawki. pozdro
  19. ja przed zimą stulecia się powoli przygotowuje, wczoraj kupiłem aku Boscha nowe, teraz zastanawiam się jakie zimówki kupic..
  20. Widzisz a Kadett jeździł zawsze toczył się w porównaniu z audi
  21. siemka
  22. Auto super, powiedz mi jaka masz folie na szybach ?
  23. mój sąsiad jest w pomarańczy Kryoman'em
  24. hahahaahahaa jest ta laska co mi auto uj***ła :polew: :polew: :polew:
  25. przec**j co sie z OKA smiejesz ? jakbys tyle nie pił też byś teraz mogl na b7 zmienic :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.