Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. siemka chłopaki, jak z tam ze spotami ja bede na ten weekend u siebie to moge podskoczyć do Sącza na jakąś cole jak ktoś ma czas i ochote
  2. przywieź jakieś rzeszowianki jak bedzie jasno to ci zrobie foto najwiekszej cipki na swiecie [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 23:26_________________________________________________http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://x.garnek.pl/ga4763/0a78f637f7c850a1801629a3/pomnik_czynu_rewolucyjnego_w.jpg&imgrefurl=http://www.garnek.pl/pawvic/1801629/pomnik-czynu-rewolucyjnego-w&usg=__52Mdl46sPflDNwEN2QeB7NvH4Tc=&h=479&w=640&sz=61&hl=pl&start=0&sig2=VjryekpQyRiZa08ktgborQ&zoom=1&tbnid=8AgZKjEzgCFZMM:&tbnh=156&tbnw=205&ei=JXWaTPGgNuOU4gbI4vT4Dw&prev=/images%3Fq%3Drzesz%25C3%25B3w%2Bpomnik%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1366%26bih%3D643%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=543&oei=JXWaTPGgNuOU4gbI4vT4Dw&esq=1&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:9,s:0&tx=87&ty=48
  3. siemka chlopaki, jade do rzeszowa za godzine duzym, potrzebny jakis transport?
  4. ja anal intrudera nie pożyczam :gwizdanie: witom po robocie sknera prawdziwy mężczyzna nie porzycza ani pióra ani anal intrudera o samochodzie zapomniałeś :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. siemka http://www.youtube.com/watch?v=N_OVxd8hd9Q
  6. jaki przyrost mocy da ta brd ?
  7. FoX ku***a zdejmij tą biblie chromowaną z auta albo spadaj na kupa.eu :kox:[br] ta biblia jest to po to żebyś wykazał mi i mojej pani szacunek jak nas spotkasz a często ostatnio bywam pod twoją panią korepetytorka :> już do niej nie chodze, dużo ja ją też nauczyłem ale to już po zajęciach :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. FoX k**wa zdejmij tą biblie chromowaną z auta albo spadaj na kupa.eu :kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:14_________________________________________________ czyje cabrio ? moje a kogo :decayed: a co dach ci urwało po drodze z wybrzeża ? razem z Boxem... mam wjebane u Stana :polew:
  9. czyje cabrio ? moje a kogo :decayed: koleżanki nówka megane:)
  10. jutro cabrio moze wpadne na spota:)
  11. ale mi chodziło o kolege Adama bo Adama kumpel miał mi się zająć tapicerką :naughty:
  12. siemka chłopaki Dzisiaj oficialnie moge powiedzieć, że jestem studentem wyższej szkoły inżynierii bezpieczeństwa i ekologi w Sosnowcu :polew: ale będzie ściema.... ciekawe ile d*p będzie w grupie :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:02_________________________________________________Adam.S kolega wrócił z urlopu ?? :)
  13. też chyba wrzuce 6000 K do nowych lampek [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 18:48_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us fotki z portu w Gdynii z ostatniego wakacyjnego wypadu
  14. Keżor a co z tymi urodzinkami przy gryylu :cool1:
  15. moze w tym miesiacu i Hid tak samo do tego mysle o tyle 2 lift i wszystkie szybki czarne
  16. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  17. opalony? jedynie na jajkach hahaa :polew:
  18. witka chłopaki i dziewczyny, ja właśnie wróciłem z Władysławowa... :hi:
  19. Hej koledzy, przyznać się z kim rozmawiałem przed wczoraj we Władysławowie pozdro. ps. zazdroszcze wam dróg na pomorzu
  20. siema Chrzanów :evil:
  21. siemka :hi: Keżor i jak z nastepnym weekendem :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. Talib, nie chodzi o markę instalacji, tylko o podzespoły czy ten leon jeździ też na fi 6mm? i czy w tym leonie został zrobiony pomiar mocy na lpg a na pb... miedź 6 mm pomiar z tego co sie orientuje był robiony na lpg i na pb, strata byla minimalna, nieodczuwalna podczas jazdy
  23. siemka chlopaki i dziewczyny co tam
  24. zauważyłem, że na forum niektórzy mają przypadłość, że to właśnie ich instalacja działa najlepiej.. a każda inna propozycja bedzie stwarzała tylko problemy. Dla tych co mówią, że moja instalacja należy do słabych dodam, że ten oto Leon jeździ na słabszym konfigu bezproblemowo. http://moto.allegro.pl/seat-leon-cupra-r-sport-1-8t-250km-2003rok-i1218089569.html a wiem to stąd, że pochodzi z pod ręki tego samego gazownika co moja PS. uważam, że nie warto przeplacac za BRC itp. drogie instalacje skoro auto na stagu i składanych elementach chodzi bez problemowo
  25. żarniki to pomysle co zrobic, jeszcze mam troche czasu:))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.