Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

udy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez udy

  1. to jeszcze mi powiedzcie czy mam te wtryski jakoś wyczyścić przed włożeniem do auta ?? bo czytam i jakichś myjkach ultra coś tam albo płukaniu naftą...., no i czy montować jak już będę u tunera czy mogę wcześniej, będzie banglać ???? czy sie zaleje...
  2. dają takie jakby dystanse aby można było wsadzić wtrysk z dłuższą szyjką.
  3. w przyszłości zrobię większy zderzak to i cooler się zmieni, na razie musi wystarczyć
  4. ja tam specjalistą nie jestem, wzoruje się na zasłyszanych na forum opiniach a wszyscy twierdzą że im większy tym lepszy tak mi się przynajmniej wydaje, ale jeśli to nie prawda to oświeć mnie
  5. no niestety szpachlowanko będzie lekkie chyba, ogólnie pryszcz do zrobienia, 400zł nie więcej za takie coś, moim zdaniem jak najdalej od aso, wezmą samochód zaprowadzą do jakiegoś podwykonawcy który zawalony robotą lekko odegnie i zapierdzieli szpachli pomaluje cały błotnik i wezmą za to ze 2000, poszukaj jakiegoś dobrego znajomego lakiernika, bo da się to zrobić bez malowania całego elementu.
  6. na razie seria, w przyszłym tygodniu będzie montowany od bad digili, 14 cm wysokość seryjny zderzak nie wiem czy nie za mały i będzie trochę ograniczał
  7. Na forum audi tt gosciu sprzedaje klamoty z ttki. Najpierw miał tylko te długie ale w końcu znalazł i krótkie zapytam czy może jeszcze ma ale wątpię, cena 400 zyla
  8. taaaaak i Bóg mi świadkiem po zestrojeniu nie włoże w to auto ani grosza wiecej
  9. Podziękował A tak wogole to niezłe ot się zrobiło w twoim temacie
  10. No tym bardziej że moje seryjne już nie wydalaja, podobno, znalazłem od ttki. Może się uda kupić, czy jak będę je miał nas ręku to mogę je jakoś sprawdzić ? A turbo 015 oczywiście
  11. A może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników podpowie czy do k 04 nie wystarczą przypadkiem 320 bo je jest już łatwiej dostać
  12. a czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy opłaca się kupować nowe wtryski, chodzi mi o to czy te elementy się zużywają, bo jeśli nie to może lepiej szukać używanych, 1000zł za wtryski to troche sporo, używane można znaleźć za jedną trzecią tej ceny, gdzieś słyszałem że wtryski 380 są praktycznie nie zniszczalne więc nie wiem.
  13. słuchajcie, wczoraj na światłach jak stałem miałem jeszcze nierozgrzany silnik i włączył mi się wentylator, o co biega ??czujnik temp wymieniłem, czyżby to termostat ?? auto również wydaje mi sie że wolno sie nagrzewa
  14. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Bosch-36LB-380CC-Fuel-Injector-1-8t-VW-Audi_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem20af9005c7QQitemZ140384404935QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories te by były dobre ale ciekawe jaki czas oczekiwania
  15. no właśnie przejrzałem allegro ale nigdzie nie ma napisane że to są 380cc. znalazłem tylko 440 jakieś ale to za duże, a nie wiedziałem że od ttki to są 380cc. a te : http://allegro.pl/item923570931_vw_b5_seat_audi_tt_a3_1_8t_wtryskiwacze_wtryski.html
  16. Witam, już niedługo będe robił program u siebie, modyfikacje jakie mam i jakie będą to k04, tip, fmic, downpipe, czy opłaca się wymieniać w moim silniku wtryski, czy wystarczą spokojnie do takiego zestawu, i jakich wyników moge się spodziewać...
  17. udy odpowiedział(a) na kojot_84 temat w Audi A4 B6/B7
    jest to taki grzybek w którym często zbiera się woda i syf z odpowietrzenia silnika, dokładnie nie wiem, a czemu pytasz
  18. eeeeeee tam, nie potrzebnie zablokowałem n80, ten zawór powinien zostać otwarty, zrobiłem 200km i nic, zero błędów :decayed: :notworthy:
  19. dzisiaj przy ładnej pogodzie postanowilem pobawic sie z evapem, usunąłem przewod idący z tyłu silnika, zaślepilem krociec pod przepustnica, wężyk od tipa idący do zaworku n80, oraz dwa otwory wychodzące z n80, nieszczelnosc evap juz sie nie pojawia na vagu ale za to wyskakuje 1 Fault Found: 16825 - EVAP Emission Control Sys: Incorrect Flow P0441 - 002 - Lower Limit Exceeded ktos wie co jeszcze powinienem zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.