Treść opublikowana przez udy
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
to jeszcze mi powiedzcie czy mam te wtryski jakoś wyczyścić przed włożeniem do auta ?? bo czytam i jakichś myjkach ultra coś tam albo płukaniu naftą...., no i czy montować jak już będę u tunera czy mogę wcześniej, będzie banglać ???? czy sie zaleje...
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
dają takie jakby dystanse aby można było wsadzić wtrysk z dłuższą szyjką.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
zderzak masz :kox: :good:
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
w przyszłości zrobię większy zderzak to i cooler się zmieni, na razie musi wystarczyć
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
ja tam specjalistą nie jestem, wzoruje się na zasłyszanych na forum opiniach a wszyscy twierdzą że im większy tym lepszy tak mi się przynajmniej wydaje, ale jeśli to nie prawda to oświeć mnie
-
[ALL B6] Stłuczka z moją audiczką :/ proszę o pomoc w sposobie naprawy
no niestety szpachlowanko będzie lekkie chyba, ogólnie pryszcz do zrobienia, 400zł nie więcej za takie coś, moim zdaniem jak najdalej od aso, wezmą samochód zaprowadzą do jakiegoś podwykonawcy który zawalony robotą lekko odegnie i zapierdzieli szpachli pomaluje cały błotnik i wezmą za to ze 2000, poszukaj jakiegoś dobrego znajomego lakiernika, bo da się to zrobić bez malowania całego elementu.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
na razie seria, w przyszłym tygodniu będzie montowany od bad digili, 14 cm wysokość seryjny zderzak nie wiem czy nie za mały i będzie trochę ograniczał
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Na forum audi tt gosciu sprzedaje klamoty z ttki. Najpierw miał tylko te długie ale w końcu znalazł i krótkie zapytam czy może jeszcze ma ale wątpię, cena 400 zyla
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
nie kracz
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
taaaaak i Bóg mi świadkiem po zestrojeniu nie włoże w to auto ani grosza wiecej
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
dobre będzie nie ??
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Podziękował A tak wogole to niezłe ot się zrobiło w twoim temacie
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Sprawność,
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
No tym bardziej że moje seryjne już nie wydalaja, podobno, znalazłem od ttki. Może się uda kupić, czy jak będę je miał nas ręku to mogę je jakoś sprawdzić ? A turbo 015 oczywiście
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
A może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników podpowie czy do k 04 nie wystarczą przypadkiem 320 bo je jest już łatwiej dostać
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
a czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy opłaca się kupować nowe wtryski, chodzi mi o to czy te elementy się zużywają, bo jeśli nie to może lepiej szukać używanych, 1000zł za wtryski to troche sporo, używane można znaleźć za jedną trzecią tej ceny, gdzieś słyszałem że wtryski 380 są praktycznie nie zniszczalne więc nie wiem.
-
[B6 AVJ] Duże spalanie,silnik osiąga temp 90 C˚ dopiero po 17 min jazdy.Czy to normalne?
słuchajcie, wczoraj na światłach jak stałem miałem jeszcze nierozgrzany silnik i włączył mi się wentylator, o co biega ??czujnik temp wymieniłem, czyżby to termostat ?? auto również wydaje mi sie że wolno sie nagrzewa
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
daj znać
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Bosch-36LB-380CC-Fuel-Injector-1-8t-VW-Audi_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem20af9005c7QQitemZ140384404935QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories te by były dobre ale ciekawe jaki czas oczekiwania
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
no właśnie przejrzałem allegro ale nigdzie nie ma napisane że to są 380cc. znalazłem tylko 440 jakieś ale to za duże, a nie wiedziałem że od ttki to są 380cc. a te : http://allegro.pl/item923570931_vw_b5_seat_audi_tt_a3_1_8t_wtryskiwacze_wtryski.html
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
ech jaki koszt tych 380 i gdzie można dostać ??
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Witam, już niedługo będe robił program u siebie, modyfikacje jakie mam i jakie będą to k04, tip, fmic, downpipe, czy opłaca się wymieniać w moim silniku wtryski, czy wystarczą spokojnie do takiego zestawu, i jakich wyników moge się spodziewać...
-
[B6 AVJ] Co to jest?
jest to taki grzybek w którym często zbiera się woda i syf z odpowietrzenia silnika, dokładnie nie wiem, a czemu pytasz
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
eeeeeee tam, nie potrzebnie zablokowałem n80, ten zawór powinien zostać otwarty, zrobiłem 200km i nic, zero błędów :decayed: :notworthy:
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
dzisiaj przy ładnej pogodzie postanowilem pobawic sie z evapem, usunąłem przewod idący z tyłu silnika, zaślepilem krociec pod przepustnica, wężyk od tipa idący do zaworku n80, oraz dwa otwory wychodzące z n80, nieszczelnosc evap juz sie nie pojawia na vagu ale za to wyskakuje 1 Fault Found: 16825 - EVAP Emission Control Sys: Incorrect Flow P0441 - 002 - Lower Limit Exceeded ktos wie co jeszcze powinienem zrobić