Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

udy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez udy

  1. :embarrassed: :embarrassed: o matko czyli co przez drugą sondę ta ma takie wskazania czy co ??
  2. nie mam katalizatora już dawno :/
  3. no i wymieniłem ten wspaniały czujnik, sonda cały czas to samo, dodatkowo jakby zaczeło trzęść silnikiem na postoju, czy ktos cierpiacy na nadmiar czasu oraz posiadający silnik 1.8turbo na szerokopasmowej sondzie mógłby zerknąć u siebie jak oscyluje u niego sonda, bardzo prosze może tak musi byc nie chce juz nic dalej robić bez odpowiedniej wiedzy, zrobiłem ostatnio logi nawet moze na nich cos widac
  4. A było o tym dziesięć milionów razy
  5. Co do katalizatora to szukaj było o tym milion razy, a co do pęknięcia czy chodzi ci o pęknięcie na tej gumowej rurze idącej od filtra powietrza do turbiny ? Czy gdzie ?
  6. tylko nie kup jakiegoś wolnossaka :polew:
  7. maniusiek a sprawdziłeś te napięcie na sondzie ??
  8. A jak bym zaslepil tak jak ten gosciu przy n8o przy tipie i wlasnie gdzie jeszcze[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:57_________________________________________________Kurde gdzieś czytałem że pod lewym może u mnie jest inaczej przydał by się ktoś z etka
  9. Ok bo właśnie w lato miałem mały wypadek lewy blotnik wgnieciony i gdziees teraz wyczytalem że pod lewym błotnikiem znajduje się ten filtr jeśli to prawda to pewnie ucierpiał wtedy. Od tamtej pory mam błąd nieszczelności .
  10. Witam, Ponieważ moja audi po ociepleniu się pogody znowu zaczęła łapać błąd związany z nieszczelnością systemu evap: 16826 - EVAP Emission Control Sys: Small Leak P0442 - 001 - Upper Limit Exceeded 16840 - EVAP System: Very Small Leak Detected P0456 - 002 - Lower Limit Exceeded mam pytanie ponieważ ciężko jest znaleźć miejsce tej nieszczelności czy ktoś robił coś takiego jak usunięcie systemu evap, lub jego dezaktywacja, znalazłem coś takiego http://www.clubtt.pl/forum/topics25/dezaktywacja-systemu-evap-vt2376.htm tak by było chyba najprościej bez usuwania tego całego klamotu, facet zaślepił tutaj tylko trzy wężyki i już co o tym sądzicie, czy w a4 b6 jest tak samo i można zrobić to w ten sam sposób, acha i na tym zdjęciu nie wiem dokładnie o który króciec może chodzić ?? http://img17.imageshack.us/i/evapkolektor.jpg/ pozdro [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 15:48_________________________________________________mam pytanie czy pod lewym błotnikiem znajduje się jakiś pojemnik związany z systemem Evap właśnie ??
  11. no widzisz u Ciebie jest sinusoida we wskazaniach, u mnie praktycznie prosta linia sonda oscyluje od 1,52 do 1,54
  12. a sonda jak u ciebie ??
  13. mam dokładnie tak samo raz jest raz nie ma ssania, wymieniałeś czujnik ?? czy sprawdziłeś jakoś
  14. no to przynajmniej tu mamy pewność, jutro wymienie, ciekawe czy wskazania sondy się zmienią?? jeszcze jedno pytanie czy jazda z takim napięciem na sondzie mogła powodować missfires, i czy mogło to sie odbić na stanie silnika ??
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/b6_bfb_prosba_o_analize_logow-t62280.0.html w tym temacie przeczytałem iż sonda szerokopasmowa tak ma z tym napieciem, czyli może u mnie jest wszystko ok jutro tak czy siak wymieniam czujnik temperatury, dzisiaj rano ssanie było tak że nie wiem już sam, temperaturana vagu pokazuje 90 stopni, czasami tylko spada do 85-86 i nie wiem czy tak powinno być, a wczoraj w nocy jechałem trasą 90 stopni na blacie i prędkość 120km i nagle temp zaczeła spadać do 60 stopni, zatrzymałem sie o dziwo chodził wiatrak ?? co jest grane panowie ?? :wallbash:
  16. porównując wartości z vagu z zegarami rozumiem, tylko wartości z jakiego kanału
  17. na spot to ja sie wybieram od dawna ale niestety we wtorki zawsze siedze w robocie do późna, ale niedługo chyba bede brał urlop to może wtedy, po przestudiowaniu forum brak ssania oznaczał często walnięty czujnik temperatury, czy ktoś może mi powiedzieć jak go sprawdzić vagiem ?? i jaki jest mniej wiecej koszt wymiany czujnika, łatwo go wymienić ?? gdzie on sie znajduje pozdro
  18. no właśnie nie a chyba powinien, po odpaleniu po kilkugodzinnym postoju nawet jak było -20 stopni autko po odpaleniu miało obroty 800 czyli takie jak na rozgrzanym,
  19. wiem wiem chodziło mi o podwyższone obroty po odpaleniu zimnego auta
  20. to nie dobrze, pewnie silnik dostał trochę po d*pie nie wiem czy znowu wymienić sondę na oryginał ( serwis 743 zł ), jeśli bym wiedział że to pomoże to bym się nie wachał, z drugiej strony sonda jest nowa boscha, gościu ze sklepu powiedział że w serwisie też mają sondy boscha i to jest to samo więc nie ma co wywalać znowu pieniędzy w błoto bo problem leży pewnie gdzie indziej, tylko gdzie :wallbash: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 17:52_________________________________________________jeszcze jedno czy brak ssania czasami rano na zimnym postoju oznacza walnięty czujnik temp ????
  21. a da sie go jakos sprawddzic czy tylkko wymiana ??? i jaki koszt ?? w kanale 033 sonda pokazuje : od -3,9% do 1.6% i od 1,52V do 1,56 w kanale 6 sonda pokazuje cały czas - 3,1% w kanale 031 lambda factor pokazuje od 0,992 do 1,000 a drugie wskazanie cały czas 1,000 gdzies jeszcze moge sprawdzic, zlogować dynamicznie któryś kanał ?
  22. ja nie wymienialem a mam autko od roku tak wiec pewnie nie był od dawna a czemu cczy moze miec cos wspólnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.