Treść opublikowana przez udy
-
[B6 AMB] Sonda lambda 1.8t AMB 170 PS
Witam, Proszę o numer części oryginalnej sondy lambda do 1.8t amb 170ps, Pozdrawiam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam w sklepie zimmermany za 180 zł sztuka także nie wiem .... trzeciaq napisałem do tego gościa, dzieki, droga impreza ogólnie wyjdzie z tymi hamulcami....
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ok dzięki wielkie mam jeszcze pytanie jeśli ma ktoś na tył jakiś zestaw na sprzedanie mam na myśli 288mm to baaaardzo chętnie przygarnę, obecnie tre już resztkami okładzin o zjechaną tarcze z tyłu i albo jutro kupie 245 mm i klocki albo jeszcze dzisiaj znajde cos na tył używanego w dobrej cenie w tym wiekszym rozmiarze
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a co polecasz , cenowo najbardziej pasuje mi zimmermann,
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, Kupiłem zaciski od s4 b5 i próbuje kupić do nich tarcze, i tu pytanie, sprzedawca pyta mnie że w jego programie wyskakują mu dwa rodzaje tarcz do s4 b5 o tych samych wymiarach czyli 321x30mm w dwóch oznaczeniach, "PR1LA" oraz "PR1LC". Oba te rodzaje różnią się cenowo, tarcz nie ma na miejscu więc ciężko powiedzieć czy się czymś fizycznie różnią, może macie jakieś numery tych tarcz albo inne dane które by pomogły dobrać odpowiednie ?? pozdro
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
a co ty masz za silnik
-
[B5 AFN] Ciężko pracujące wspomaganie po regeneracji maglownicy
odgrzewam, mam pytanie gdzie dokładnie znajduje się ta śruba, u mnie jest tak sytuacja że po regeneracji magla, wymianie pompy na nowy oryginał, o zbiorniczku i płynie nie wspomne nadal ciężko chodzi kiera, nic nie wyje, płyn nie ucieka, po reg magla przez tydzień było git, potem znowu ciężko, gdzie dokładnie znajduje sie ta śruba od spodu auta czy od góry gdzieś pod aku czy koło serwa, w podanym linku nie jest to sprecyzowane albo ja jestem ślepy, pozdrawiam
-
[ALL B5] Co sądzicie o regenerowanych maglownicach??? naprawiać czy wymieniać?
a ja mam szybkie pytanie, czy po wymianie maglownicy trzeba robić zbieżność ??
-
[ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
Ta mały nakład, jakieś 8 - 10 tysięcy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no ja bym był chętny właśnie jeśli można :decayed: :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=969393017 będą pasować do mojego, bo czytam i czytam ten temat i nie mogę się upewnić dzisiejsze hamowanie ze 180 do zera pokazało mi że jednak do d*py się nadają seryjne hamulce,
-
[B6 AVJ] Szukam porady. Muszę wymienić katalizator, a może nie wymieniać??????
chyba chodzi o to że zarówno zapchany kat jak i jego wycięcie z racji tego iż druga sonda zgłupieje i będzie źle wpływać na pracę silnika przez co zwiększy spalanie ciekawe to bo opinii na ten temat jest mnóstwo, jeden mówi tak drugi owak,
-
Historia naszych nicków
mojego tatę przezywali nie wiadomo czemu UDYś, no to na mnie przeszło również, a że w colin mcrea można było wpisać tylko trzy literki w nazwie gracza a wymiataliśmy w to w liceum non stop tak też zostało udy, głupie to strasznie ale k**wa każdy tak na mnie mówi, no może oprócz mamy
-
[ALL B7] 2.0 TFSI wymiana filtra paliwa - jak zdjąć te cholerne złączki???
nie no co to za tekst, ja popieram samodzielne bebranie we wszystkim, a to czy ktos ma b5 czy nowe s8 to już jego sprawa, jeśli potrafi to takie rzeczy jak wymiana filtrów itp zawsze można zrobić samemu. Pozdro
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
a jaka jest różnica w amerykanach w porównaniu do europy ?? bo z tego co wiem to w europie jest tak samo jak u mnie 288mm tarcze ?? jedynie z tylnymi tarczami jest problem są jakieś inne jarzma, kupiłem nowe tarcze na tył 245mm i nie pasują, tylko nie wiem dokładnie czemu bo mechanik próbował je wymienić i stwierdził że nie da rady, ale dokładnie mi nie wytłumaczył o co chodzi ale będę musiał się do niego przejechać i dopytać o co tam chodziło bo obecne tarcze już się nie nadają. pozdro[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 23:35_________________________________________________ dzięki, chyba że do tego czasu sam znajdę od b7 multifunkcję ale nie szukam zbyt intensywnie
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Moja kierownica ma również manetki do zmiany biegów manualnie tyle, że z przodu więc nie powinno być z tym problemu. Jak nie znajdę kiery w kolorze to i tak nie ma problemu, bo moja jest w bardzo dobrym stanie. Narazie zewnętrzny S-line i chyba będę zmieniał tylną klapę na europejską. ee tam taka klapa jest dla mnie ładniejsza a co do kiery to szukam już od dawna ale jasnej nie da się chyba znaleźć, a denerwuje mnie obecna ponieważ ostatnio mam problemy ze wspomaganiem i przez 3 miesiące doprowadziłem ją do takiego stanu wytarcia jakby auto miało z 500 tys przebiegu, a była idealna jakbyś znalazł to chętnie przygarnę twoją obecną a furka ogólnie planujesz jakieś mody silnika ??
-
[B5 ADR] Problem po wymianie uszczelki pod głowicą
może zapowietrzony układ jeszcze masz,
-
[B5 ANB] Wymiana turbosprężarki a korekta softu
No późno prawdziwe kopniecie mam przy 5000 obr .
-
[B6 AMB] Przewód - wąż od wspomagania
ślicznie dziekuję pozdro
-
[B5 ANB] Wymiana turbosprężarki a korekta softu
ja już jeżdżę tak od pół roku, na k04 ale bez programu, podobno nic się nie powinno stać, ale inna kwestia jest taka że masz trochę starszy model więc nie wiem czy na pewno nie będzie problemu
-
[B6 AMB] Przewód - wąż od wspomagania
Witam, potrzebuje numery węży idących od zbiorniczka do pompy oraz od magla do zbiorniczka, a dokładnie chodzi o ten w którym to znajdują się jakieś tam zaworki jeśli ktoś wie o co chodzi pzdr
-
co sądzicie o tych felgach
http://moto.allegro.pl/item969699842_sliczne_rh_18_5x112_8_5j_10j_komp_audi_vw_merc.html Witam, Co sądzicie, fajnie będą leżeć ?? I czy przy quattro nie będzie przeszkadzać iż tył będzie inna opona niż przód ?? pozdro
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
mi też jednak pojawia się evap po dłuższym czasie, już nawet nie kasuje Rogal powiedział że da radę to wszystko powyłączać tak więc luz
-
[B6 AMB] Problem ze wspomaganiem po ostrej jeździe
własnie jest spokojnie nic sie nie pieni nie bulgocze itd nawet przy maksymalnym skręcie[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 10:02_________________________________________________Witam, problem rozwiązany, winna była maglownica, a właściwie jak go Pan w warsztacie nazwał rozdzielacz, dodatkowo ciekła maglownia, łącznie koszt imprezy 900zyla, robiłem w warsztacie http://maglownice.polskareklama.pl/ Przyjechałem o 8:00 rano, autko zrobione było ok 13:00. Polecam póki co warsztat, zobaczymy ile to wszystko teraz wytrzyma na wszystko gwarancja na 2 lata bodajże chyba.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
no można ale wtedy jest trochę rzeźby z tym, dobrać tulejki, podnieść listwę a tak p&p