Treść opublikowana przez udy
-
[B6 AMB] Pompa wspomagania
wielkie dzięki panowie Pozdrawiam
-
[B6 AMB] Pompa wspomagania
WAULC68E42A185879
-
[B6 AMB] Pompa wspomagania
Witam, Czy ktoś posiadający etkę mógłby podać mi numer pompy wspomagania do mojego autka Pozdrawiam
-
[ALL B6] Szwedzka wersja A4 2003....hm???
kwestia kodowania w vagu
-
[ALL B6] Szwedzka wersja A4 2003....hm???
czym sie różni to nie wiem, raczej niczym znaczącym, ale wiem że jest jakaś stronka w internecie na której po wpisaniu numeru rejestracyjnego auta ze szwecji można zdobyć historię auta PZdr a oto ta strona https://www21.vv.se/fordonsfraga/FragaPaAnnatFordon.aspx
-
[ALL B5] Nowa pompa z allegro
podłącze się do pytania, też muszę zmienić pompę, czy aby na pewno ona będzie pasować do mojego auta ??z tego co widze po opisie to czy te pompy były caly czas montowane te same niezależnie od rocznika i rodzaju silnika ??
-
1.8T BEX na K04-15
ciekawe ile wyjdzie u mnie też na seryjnym ic, reszta to samo co w powyższym tylko jeszcze wtrysków brakuje, gdzie to było strojone ??
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
dziwne, ja nie mam wprawdzie instalacji, ale kata też nie mam i wprawdzie błąd jest w pamięci jak podepne vaga ale check sie nie pojawia na blacie,
-
[B6 AMB] Problem ze wspomaganiem po ostrej jeździe
płyn zmieniałem z miesiąc temu, na nowy oryginalny, boję się czy to nie pompa i maglownica ;([br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 11:04_________________________________________________panowie doradźcie, czytając forum doszedłem do wniosku że prawdopodobnie uszkodziłem maglownicę która z kolei mogła puścić w układ opiłki które zabiją również pompę, płyn jest nie pieni się, sprawdzałem również nie widać na nim żadnych opiłków, jak mam sprawdzić czy to maglownica, jest na to jakiś sposób ??
-
[B6 AMB] Problem ze wspomaganiem po ostrej jeździe
własnie zapomniałem napisać że jest z płynem ok, a do czego nawiązujesz
-
[B6 AMB] Problem ze wspomaganiem po ostrej jeździe
Witam, Wczoraj trochę zebrało mi się na szaleństwa na śniegu, pojechał na parking na stacji benzynowej i zacząłem kręcić kółka, robić bąki czy jak to kto nazywa, w pewnym momencie wszedłem na ręcznym skręciłem koła i gaz obróciło mnie 360 stopni po czym zacząłem prostować kierownice i ... no właśnie zrobiło się ciężko, brak wspomagania, zdezorientowany zacząłem ruszać delikatnie kierownicę na boki przez chwile nie jeszcze nie było ale zaraz wspomaganie wróciło, pojeździłem delikatnie zygzakiem żeby rozruszać kierownicę i przez chwilę wydawało mi się że jest dobrze, jednak coś jak by trochę ciężej niż zwykle. Zatroskany wracam do domu przez las a tu jeb sarna, pęknięty zderzak oraz rejestracja odleciała gdzieś nie wiadomo gdzie, no nic, zdarza się. Wróciłem do domu i na postoju zacząłem kręcić kierownicą , wszystko było dobrze dopóki nie skręciłem do końca zaczęło że tak powiem terkotać, to samo w drugą stronę. Dziś rano pierwsze co skręcam kołami na max i nic cisza wspomaganie chodzi ładnie, no to zadowolony pojechał w trasę (50km). Jednak kiedy dojechałem na parking w centrum handlowym i zacząłem manewrować w poszukiwaniu miejsca parkingowego pośród tego dzikiego tłumu, odczułem tak jakby wspomaganie zaczęło ciężko chodzić, po zatrzymaniu skęciłem koła na max i znowu to furgotanie jak wczoraj, Wracając do domu baba wjechała mi w dupe, aż mi coś w karku jebło. Zderzak tylni też pęknięty. ;( Sedno sprawy, co mogło mi się popsuć we wspomaganiu w tak krótkim czasie przez te moje wiraże, , wcześniej wszystko chodziło idealnie, zero wycia, terkotania, lekko i przyjemnie, Dzieki i pzdr
-
[B5 ANB] Zapalająca się lampka braku ciśnienia oleju
w kolejności czujnik-zaworek-pompa, nie ma z tym żartów, nie jeździj bo jeśli okaże się ze masz za małe cisnienie to wiesz co może się stać
-
[ALL B7] Jaki silnik do A4
wychodzi mało kilometrów rocznie, 2.0 tfsi podobno przy oszczędnej jeździe mało pali, spokojnie myśle że możesz się na niego zdecydować, 2.0 tdi zależy jak trafisz ale tak jak mówisz złych opini jest multum, 320d bmw, super autko, super się tym jeździ, mój znajomy ma taką, nie dzieje się z tym nic bardzo mało mu pali a jest bardzo dynamiczne, pzdro
-
[B5 ANB] Zapalająca się lampka braku ciśnienia oleju
pompa oleju, smok przeczyścić, jedź do mechanika sprawdź ciśnienie oleju
-
[B5 ADP] Mogę wlać olej przeznaczony do diesla?
jak to jest własnie nie ma żadnych przeciwskazań ?? czym się różnią te oleje tak na prawdę,
-
[ALL B5] Sorki za pytanie z innej beczki ale mam problem z moim drugim autem VW POLO
http://www.vag-com.pl/adaptacja-przepustnicy.htm
-
[ALL B5] 1.8 vs 1.8 T-opinie na temat silników.
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26966.0.html;highlight=1+8+vs proszę identyczny temat jak twój a po za tym co to wogóle za pytanie, jasne ku..a że 1.8 T :evil: :evil: pzdr
-
[B6 AMB] Brak mocy, zgrzyt z silnika
no montowałem je u mechanika, mam nowy przewód doprowadzający olej, olej fullsyntetyk, wszystkie nowe uszczelki oraz śruby, zostało zalane olejem nie wiem w jaki sposób ale pamiętam że go o to pytałem bo wyczytałem o tym na forum, [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:09_________________________________________________no i odebralem samochód, wypłata poszła się jebać no ale troche rzeczy porobili, no więc, z turbiną wszystko w pożądku, silnik trzyma wszystkie parametry, mechanik zabrał auto do jakiegoś tunera pojeździli, faktycznie coś autku brakuje stwierdzili, ich wstępna diagnoza jest taka ale nie dają na nią pewności że k04 nie jedzie jak powinno na seryjnym programie, tuner powiedział żebym do niego podjechał na dłuższą pełną diagnozę i chipa, acha co do zgrzytu stwierdzili że to przez pusty katalizator i rurkę, ale ogólnie jakoś nie mogli chłopaki zbytnio dobrze go usłyszeć i możliwe że mnie zbyli troszeczkę, co do serwisu w EGP to myślę że mogę ich z całym sumieniem polecić, co było do zrobienia to zrobili, nie nawymyślali nie wiadomo czego, mechanik który zajmował się moim autem widać że ma chłopak pojęcie i pasję do aut, ogólnie na plus, nie tylko jeśli chodzi o założenienie LPG ale również mechanikę ogólną.
-
[B6 AMB] Różnica pomiędzy silnikiem [AMB] a [BEX]
u mnie np turbina była zwykła k03, moim zdaniem nasze silniki od tych 150 konnych różnią się tylko programem ale mogę się mylić
-
[B6 AMB] Różnica pomiędzy silnikiem [AMB] a [BEX]
z tego co ja wiem to BEX ma dodatkowy intercooler z prawej strony oraz inną turbinę k03s plus oczywiście inny porgram, doładowanie chyba jest ok 0,9 bara ale nie jestem pewny pozdro
-
[B6 AMB] Brak mocy, zgrzyt z silnika
no nie wiem , na prawdę dzieki za chęć pomocy, sprawdzę to wszystko, i dam znać co to było, mam nadzieje że znajdę powód, [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 20:36_________________________________________________hej, autko stoi na warsztacie i szukają przyczyny, przy okazji robię rozrząd filtry oleje, czyszczę takie sitko oraz smok pod miską olejową, sprawdzają drożność wydechu, szczelność całego układu itd, mechanik ( Pan Piotr z EGP) pojeździł autkiem, stwierdził że faktycznie nie ma mocy, sprzęgło wykluczył gdyż jego zdaniem pracuje ladnie i nie ma sensu nawet tam zaglądać, a ja w między czasie czytam i szukam na forum, i tak myślę czy mimo nowej turbiny to nie może być przypadkiem ta klapka http://img3.imageshack.us/i/db069fb8ce20a805.jpg/ powodować tego zgrzytu oraz braku mocy.... Pozdro
-
[B5 AEB] Zmiana Oleju z 15W na 10W
no niestety, wymieni turbine zaleje półsyntetyk i będzie po turbo po nie długim czasie, remont silnika moim zdaniem lub wymiana, lądować kasę w turbo żeby je zabić bez sensu, chyba że ktoś jeździ tym silnikiem na półsyntetyku i nic się nie dzieje, to przepraszam w takim razie
-
[B6 ALT] Ułamana rurka bagnetu oleju
w serwisie było drożej z tego co pamiętam, tak czy siak mam to samo co orginał za 5 zł,
-
[ALL] AUDI A4 2.4 V6 - WYMIANA OLEJU
pół syntetyk i obserwuj jak będzie z zużyciem oleju
-
[B6 ALT] Ułamana rurka bagnetu oleju
tak dlatego ja wyjąłem starą rurkę oraz bagnet i przed kupnem porównałem długości