Treść opublikowana przez karolasterka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
2 diody dałem czerwone ( te co świecą na gałkę zmiany biegów i tunel środkowy, spiłowałem czubki żeby dawały rozproszone światełko) teraz wieczorem ładna, delikatna czerwona poświata w samochodzie a napięcie brałem z przełącznika tylnych przeciwmgielnych a dokładniej to z podświetlenia tego przycisku ( diody się włączają po włączeniu świateł). nie martw się nie musisz mieć wszystkich bezpieczników, są puste miejsca, zależy od wyposażenia. No w końcu masz oponki ( mam nadzieję ze bez balonów już )
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
jak będziesz robić zdjęcia to zrób na włączonych światełkach i bez światełek z bliska
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
Pulpit a też sam rezałeś? masz polifta sądzę że u Ciebie nawet zaznaczone miejsca były gdzie w razie potrzeby dołozyć te diody...
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
zapodam zapodam, tak pod wieczorek jeszcze podświetlane klameczki będą do rezania
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
bo najpierw schowałem je na 1mm i piździło po oczach za ostro :gwizdanie: teraz jestem zadowolony, fajny gadżecik
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
powtórzę pytanie jak myślicie, co możecie doradzić w sprawie koloru na boczki, samochód to srebrny sedan, wnętrze ciemne, uchwyty drzi też ciemne, listwy boczne również ciemne... może jakiś kolorek z tej aukcji?? http://www.allegro.pl/item977409528_alacantara_jak_sztuczny_zamsz_welur_alcantara_ss.html
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
tak rozumiem Ciebie, ale mi chodzi po głownie by świeciły się gdy są załączone światła albo gdy sa wyłaczone i po otwarciu drzwi się zaświeciły razem z lampką, tylko nie wiem jak to się ma do załączonych świateł i jednocześnie otwieranych drzwi [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 07:09_________________________________________________no i wyreazane :>efekt super, polecam diody są schowane tak na maksa do środka, tak że siedząc w fotelu widzi się tylko dwa czerwone punkty zać samej diody i światła nie ( czy grippen masz tak samoo czy widzisz diody?? dopiero zaglądając u mnie je widać)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to joker szybko nawiałeś z suwaliszek :gwizdanie: hmm a ja dziś tak siedziałem i nie wiedziałem co zrobić i w końcu wyrezalem diody w lampce podsufitki wygląda koksik a nocą to już wogle aż wysiadać się nie che :>[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:13_________________________________________________jeszcze podświetlenie klameczek i będzie gitara
-
[ALL B5] Panel środkowy przedni domontaż
da się spokojnie wymienić tą żaróweczkę, robiłem to w sobotę... tylko nie pamiętam jak żaróweczka ale w kadym sklepie moto powinni mieć jak im pokażesz tą starą, trzeba tylko przelutować wystarczy i po kłopocie zero problemu
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem - zamyka wszystkie lub jedne drzwi.
tylko że w momęcie kiedy nie działa zamykanie u mnie pompka nie pracuje wcale, musze odczekać z 5 min i potem już normalnie moge zamknąć, więc wirnik by odpadał bo jak by sie posypał to całkiem bym nie zamykał
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
dziękówa ogromna to mi bardzo ułatwi pracę tak siedzę i myślę czy może te diody można podłączyć tak żeby świeciły po załączeniu świateł albo gdy lampka się włączy ( np po zgaszeniu samogodu) lub przy otwieraniu drzwi ( przed odpaleniem samochodu), tylko nie wiem czy tak się da bo np. gdy jadę, się zatrzymuję i ktoś otwiera drzwi to już i tak napięcie jest podane ( bo jadę na światłach) i czy to będie hulać.. trochę namieszałem ale mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
grippen robiłeś obmiary??
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem - zamyka wszystkie lub jedne drzwi.
chłopy pompka to jest z tyłu w bagażniku po prawej stronie ( w takiej piankowej osłonie) nie w żadnych drzwiach
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
oki byłbym wdzięczny, bo masz taką lapke jak moja tylko że z tymi diodami i podświetlone przyciski a świci ci idealnie na środeczek czy na osoby siedzące z przodu też??
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/756349e55a2abeea.html mam taką lampkę, jak myślicie w którym miejscu umieścić te diody?? może ktoś zaznaczyć? tak żeby światło padało na konsole i tunel środkowy... I po wywierceniu te diody wypukłe, białe ( oczywiście potem zeszlifowane) mam jakoś ustawiac czy coś bo będą schowane i niem czy trzeba
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
panowie mam pytanie bo pytałem już gdzie indziej ale zero odzewu... mam już rzeczy podtrzebne do rezania klamek i lampki w podsufitce, mam zwykła lampkę ( bez szyberdachu) i tam będę wstawiać. Moje poytanie mam diody i spiłowac je dając w lamkę? czy mają wystawac czy muszą być bardziej schowane ?? jak uważacie??
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
u mnie ten stary material się poodklejał więc mi nic to nie da jak na to rzucę klej z innym materiałem bo dalej wszystko będzie odstawac :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
Panowie mam pytanko, trochę obok tematu ale też związane z podświetleniem, kupiłem diody, oporniki itp i mam pytanie w sprawie podświetlenia klamek wew. Czy tą diodę lepiej dać z dołu czy z góry?? gdzie będzie lepszy efekt?? jak myślicie?? bede też rezać diody w lampce podsufitki, czy te diody też spiłowywac żeby bardziej rozpraszały?? :gwizdanie: Dziękuję za wszelkie podpowiedzi
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
tylko że ja mam ciemną tapicerkę... a dawałęś jeszcze jakś piankę czy gąbkę pod tą alcantarę?? nie jest za twardo? ja myslałęm żeby dać tką piankę biała co daje sie pod panele podłogowe ( rozm. 3mm lub 5 mm) wtedy one mogą tak pełniej wyglądać i będą mięciutkie
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
a jka myślicie, co możecie doradzić w sprawie koloru na boczki, samochód to srebrny sedan, wnętrze ciemne, uchwyty drzi też ciemne... może jakiś kolorek z tej aukcji>?? http://www.allegro.pl/item977409528_alacantara_jak_sztuczny_zamsz_welur_alcantara_ss.html
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No joker widzisz mówiłem że ta oponka nie jest pewna :gwizdanie: Po stanie gumy na balonach było od razu widać spękania, ale dobrze że nic się nikomu nie stało, oponki wymienisz i spoko jadąc wczoraj z Sejn widzialem paska b4 w kombiaku bez tylniego koła, musiało mu się odkręcić w czasie jazdy po furka bez lewarka na poboczu stała i ślady jakieś dziwne Święta Świeta i po Świętach, jutro 7 do pracy
-
[ALL B5] Poszycie boczków drzwi
a po użyciu butaprenu będzie długo śmierdzieć w aucie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
cisnął cisnął i to jeszcze audi było ( jakieś numery nie stąd) Wszystkim wesołych, pogodnych i mokrego dyngusa:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nom miło było szkoda tej bertonki tylko, jednak za bardzo ją pochwaliłem jak podjechała na światła Pozrdo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
co tak tu cicho?? nic się nie zmieniło wodzimy się dzisiaj tam o 18?? ja będę nawet chwilę przed..