Treść opublikowana przez dziadek
-
moje e61
Śruby do zaślepek były w komplecie ?
-
Siemianowy Golfik Gti
No w końcu automacik , a czy tobie sie cos nie pomyliło ? To chyba golfik dla madzi
-
moje e61
Kto gdzie brał zaślepki w miejsce klapek? Zakupiłem 330d i od razu trzeba sie za to zabrać
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Ta , pewnie jakiś nowy citroen c1
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jest radość
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Fajny, inny niz wszystkie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hihi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co ma byc ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek chyba celujesz w cos innego ale moze zaciekawi cię blog mojego kuzyniaka , a nóż zmienisz zdanie ... http://yamahamt-03.blogspot.com
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kiedy ty znajdziesz czas na jezdzenie motorem ?
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Moze troche gorzej zapalać ale jak pali dobrze to nic sie nie stanie
-
Duze Spalanie Na Biegu Jalowym
Temat o niczym, przeciez logiczne ze jak wskazania na komputerze sa w literach na 100km to jak stoisz nie pokonujesz żadnego dystansu a silnik pracuje to zużywa przeciez paliwo - komputer głupieje . W passacie lub a4 b8 w momencie zatrzymania chwilowe spalanie przełącza sie na litry na godzinę i wtedy wszystko sie zgadza , ale w audi dali troche z tym du.y
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trzeba bedzie sie przyzwyczaić , jeszcze bedzie sie zmieniać, testują rożne opcjeMa kto jakies wtyki w US zeby przyspieszyć wydanie vat24 ?
-
moje e61
Wydaje mi sie ze troche asekuracyjnie ten program co? Ekspertem w tych sprawach nie jestem ale wydaje mi sie ze ten silnik z 10KM spokojnie wiecej da rade wypluć
-
moje e61
Spróbuj zrobić procedurę przyuczania klucza , moze centralka sie rozkodowala ... Sama procedurę znajdź na google bo nie pamietam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak tam walka w domu?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to nic dziwnego że tyle stoi...ciekawe jaki przebieg
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nieważne kto wygrał , ważne ze vetelowi w końcu ktoś pokazuje jak sie jeździ
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hehe, he, na zdjęciach nawet niezle to spasowanie wyglada
-
moje e61
Jak rzeczywiscie czuć spaliny to na bank kolektor wydechowy - w e60 padają jak muchy.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A bylem tam wczoraj i nie widziałem
-
B8 TrOOOOp
melduję się tyle że A5 Bartek, czy z poziomu mmi masz możliwość regulacji suba ? Regulacja basu jest ale samego suba nie ma ... ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- Bo zeby czuć magię Banga musi byc dobrej jakości muza , z radia raczej cieżko jest No chyba ze gdzies blisko nadajnika
-
B8 TrOOOOp
melduję się tyle że A5
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przeciez tu dyfuzor jest na wprost , całkiem inny niz w a4 polift ...gdzie końcówki musza byc pod katem zeby zgrywac sie z dyfuzorem
-
Avant 1.9 2004 stuki przy skrętach
Nikt nie powie ci na 100% , mozna tylko przypuszczać ???napisałem ci ze jeżeli zawiecha to góra bo ona pracuje przy skretach a nie dowiesz sie jak nie sprawdzisz