Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Alona pewnie wolisz Wladiego ale jakby co to możesz zostać moją ą Żanety przyzwoitką w pokoju
  2. Będziemy informować na bierząco
  3. Ja żyje ...Rafi wraca z CH w czwartek i wlasnie myśleliśmy ze mozna by znowu jakąś posiadówe zrobić w np starej karczmie w jakis dzień
  4. dziadek odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    O No to sie mozna jakoś spiknąć
  5. dziadek odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Git, ty a klapki w kolektorze? Zweryfikowany chociaz ich stan ? U mnie jedna wyleciała jak ja dotknąłem palcem. Dodatkowo Z rzeczy wartych rozważenia to egr z e60 bo widzę ze twój silnik tez jest bez klapy gaszącej , daje to to ze silnik gaśnie delikatnie jak benzyna , bo teraz sie pewnie zatrzymuje mało kulturalnie ...ja taki zabieg zrobiłem i nie żałuje ...jakbyś chciał pisz to dam ci kontakt do typa co takie rzeczy ogrania - dostajesz, montujesz ( podłączasz) i śmiga
  6. dziadek odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    Ja chyba piątek rano , No chyba ze przekonam Żanetę do czwartku A w czwartek to o której myślałeś ?
  7. na fromborskiej przy działkach masz rampę za 3,50 czy jakoś tak
  8. czego nie jesteś w stanie zrobic sam napewno Elbląski mechaink tez nie da rady. Oni potrafią tylko klocki wymienić , lub olej i to też nie zawsze. Najpierw musisz znaleźć przyczynę sam , później pokazać im palcem to ci wymienią - sami na bank nie znajdą a przy okazji wymienią ci niepotrzebnie pół części w silniku
  9. Nie ma takiego, najlepiej samemu
  10. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306464-bukowina-tatrzanska-2015-watek-informacyjny/
  11. Dzieki pany ... Oj tam od razu lipna , stary dobry automacik
  12. Cena pewnie jak co roku w okolicach 300zl za osobe
  13. Ty bys o BT pomyślał lepiej a nie Chorwacji ci sie zachciewa Bielik a takie cos ? http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-afn-12-1999-lift-kombi-i5027562536.html
  14. przecież układ n75 to inny układ niż ten w który dmucha turbo...jak masz nieszczelność przy n75 - najczęściej podciśnienie (czyli wtedy ewentualnie vacum pompa próbuje nadrobić nieszczelnosć) czyli zawodzi sterowanie turbiną ...albo cię nie zrozumiałem albo kompletnie nie wiesz jak to działa
  15. Właśnie widac po pewnych postach
  16. A ten co po nocach po forum lazi ?
  17. Kurde kiedyś to samo mówili o motulu , czyżby sie pozmieniało ?
  18. Chopin to nawijaj jakie odczuwalne różnice miedzy LM a Motul
  19. Dlaczego ma dymić? Jak odpowiednio dmuchnięte to nie bedzie dymił
  20. Nieźle , gratulacje wyniku
  21. A nie była nieumiejętnie aktualizowana? Mapy działają tylko i wyłącznie z przypisaną do nich werjsą sortu , zły soft i kicha - nie bedzie działać
  22. VarioCustoms , Swarzędz; Shiny Car - Elbląg nie polecam Car SPa
  23. Zaufaj w takim samym stopniu jesteś w stanie sie przejechać na e60 jak i na a6 czy innym autem z dużym silnikiem ...a na trasę wlasnie one sa idealne ... Inna kwestia ze jak cos jest zajechane to zawsze wygeneruje koszty ... ....troche masz dziwne wymagania - duży silnik na trasę i tani w utrzymaniu - niestety to dwie wykluczające sie sprawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.